Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość czesc Śpioszku
:)🖐️ W ogóle co działałyscie dzisiaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś nie robiłam nic specjalnego, do końca wakacji pozostało 58 dni, zaczynam szykować się do szkoły😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wszystkim
Aaaaa to od Ciebie czuć tak mięskiem:classic_cool: Kwiatuszku nudzisz sie bardzo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia..jak ja Cie uwielbiam..😘😘😘 muszę znaleźć sobie przyjaciół w realnym życiu, z kafe najfajniejsze osoby kiedyś odejdą, a ja się do nich przywiązałam i nie wiem o nich nic i wogóle ludzie na kafe mają mnie w dupie, muszę coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looka21
musisz uwierzyć w siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa nie desznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj, w klasie??:-o:-o:-o:-o moje "koleżanki" to lansiary i idiotki musze znaleźć przyjaciół z poza szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looka21
magnolia2 jak chcesz znaleźć przyjaciół w realu to tu ich nie ma...wyjdź do ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik jak się dogadamy??:) Iwciu moja siostra- temat rzeka- ja dla niej jestem przyjaciółką, ale ona dla mnie nie..:-o ja sobie w życiu doskonale radze, jestem na tyle inteligentna, że potrafie tak pokierować sytuacją żeby wyszło na moje:p ale w tym wszystkim chciałabym mieć komu się wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2-------------> jak masz taką doktrynę,że musi być na Twoim wierzchu oooooooooo magnolciu tak se neda.:D Co do wycieczki do US masz załatwioną tylko jeden warunek ale chcesz mieć na wierzchu to nie wiem czy się uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, już teraz spotykam ludzi, których spotkania nigdy bym się nie spodziewała:) moje puste koleżanki mogą mi tylko zazdrościć, i te słowa nie są pełne pychy, po prostu stwierdzam fakt:) moja sąsiadka( jedna z tych dennych) nie zna słowa: bagatelizować :-o czasem to nawet specjalnie go używam, aby nie rozumiała.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooooo
hahahahahahahahahahahahahahhahahah łosz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De nie zasmiecaj topiku drażami:p :o magnolia głowa do góry zobaczysz jeszcze los sie do Ciebie usmiechnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś bardzo ładnie i słonecznie:) Ale duszno:( Ciężkie powietrze:( Za to wczoraj przeszła taka burza, ze myslałam, ze mi grzmoty okna rozwalą:o A twoje małe miasteczko nie jest zagrozone? Ostatnio tak padało:( Nas pozalewało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×