Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość Cieszymir
Bridget, nie chodzi o olanie jako takie, ale o to, że na przykład ja w kwestii hasła nie pomogę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget reeeeeeeakcywacja
to pier dolcie sie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Izolda, jeśli pytasz, czy dobrze wyglądam, to odpowiadam, że dobrze jeśli pytasz, czy do twarzy mi ze mną - odpowiem do twarzy jeśli spytasz, czy jestem tak ładny jak Ty i Bulwa - odpowiadam, że porównywać nie będę, bo w końcu męska i kobieca uroda to jakby dwie różne kategorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszymir inteligentnie wymijająco ale nie czuje się usatysfakcjonowana Twą wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Bridget, sorry, rzeczywiście nie doczytałem, że chodzi o kasę (a swoją drogą, jak to zrobić, tak technicznie, to ja nie wiem, nie grywam w gry przez net) Izolda, no wiem, że zdjęcia są bardziej satysfakcjonujące jako takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Wild, Piotrków fajna okolica nie da się ukryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
A skąd Twój nick? Czyżby urzekła Cię kiedyś jakaś orchidea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Faktycznie, coś słyszałem o takim filmie, ale widocznie moje artystyczne zapędy owego filmu nie dosięgły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
a to ciekawe ciekawe, że kobietę można urzec filmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Najlepiej filmem, w którym gra się główną rolę i generalnie jest się przystojnym aktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Droga bulwusiu, co mam zrobić żeby nie usnąć najlepiej by było pośpiewać, ale domownicy śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie co mam zrobić by zasnąć.....jak zawsze zasnę o godzinie 3 w nocy a muszęwstać wcześniej znowu nie wyspana będę:):) jeśli nie pośpiewać to potańczyć z słuchawkami na uszach;)albo kawke sobie zrób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Ależ Wild Orchid, jeśli nie możesz spać ( a wstałaś wcześnie) musisz poszukać przyczyny że tak powiem myślowej. O czym myślisz, gdy nie śpisz? Zneutralizuj obiekt myślenia. Jeśli myślisz o jedzeniu, pożuj trochę gumy do żucia, jeśli o przystojnym aktorze, obejrzyj z nim jedną scenę, kawałek filmu i powiedz mu:" mój drogi, ale dziś już idziesz spać i koniec gadania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahahahaha:):):):):):)::) nie mogę spać ponieważ wyspałam się w dzień ja prowadze taki tryb życia siedze do późna później wstaję jak mi sytuacja pozwala a jeśli nie to kładę się popołudniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
a jak spałaś w dzień, to cofam moją diagnozę po prostu musisz się w nocy wyszumieć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Ja już lecę Pa, dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×