Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

oj sandałkowatych niemam...Ale mamtakie z pierdolniczkiem bez obcasika szpice...:) Takie jak balerinki tylko ze szpicem....:) Ale idziemy spać...:) Trzeba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulwooo cokolwiek nie ubierzesz bedziesz napewno ślicznie wygladac:) Kochane ja uciekam bo oczy juz na zapałkach trzymam.... Dobranoc 🌻 😍 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej złotka👄!!:):):)): Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczy łzy ukradkiem. Życzymy sobie wszystkiego najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ___________*********** ________***************** ______********************* _____**********$************ ____**********$__$*********** ___***********$___$*********** ___**********$_____$********** ___**********$__$__$********** ___***********$_$_$*********** ____**********§§$$$$$********* _____********§$$$$$$$******** ______*******§$$$$$$$******* _______******§§$$$$$$***** __________***§§§$$$$$*** ___________§§§$$$$$$$ _______**_____$$$$$$$ _____$***$____$$$$$$$ ____$*****$___$$$*****$ ___$*******$_$$*******$_______$ --__$*******_$*********$___$$$$$ _$*******§§§§§§_*****$__$$$$$$$$$ $*******§§§§§§§§******$_$$$$$$$ $********§§§§§§*******$__$__$ _$$$$$$***$***$$$$$$$$ ___$*****$_$$***$$_$$$$$$$_$ _$******$_$$$$$*****$.$$$$$$$ $_*****$_$$$$$.$******$.$$$$$$$ $*****$_$$$$$$$_$******$._$ _$***$___$$$$$$__$******$ __$*$___$$$$$_$___$*****$ ___$_____$$$$_____$*****$ __________$$______$***$ __________________$*$ __________________$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was słychać??...u mnnie w domku od rana pachnie różnymi rzeczami z kuchni...ale się dzisiaj najem:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez takie aromaty:) Czuje, ze dzisiaj sie nie uniose ze stołu :) Wyspałas sie? Bo ja nie zabardzo:) Ciagle chodze senna....jeszcze wstałam po 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzsiaj sięwreszcie wsypałam...aj do 12 leniuchowałam:):):):):):)też czuję że będę o tej kolacji jak małe słoniątko ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zajadam sięjuż pieczarkami w cieście...pycha:):):):)a do wieczora do wpakuję w siebie z tone jedzonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulwoooooo my tu tylko a jedzeniu a zapominamy o najwazniejszym................................................................................................prezentach :D :classic_cool: he he Żartuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jedna z moich ulubionych piosenek!!:):)uwielbiam ją:)ja na sylwestra to nie wiem może gdzieś wyjadę jak zbiorę jakąś ekipe;)a Ty gdzie kotek na sylwestra??👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchasz tego typu muzyke? :classic_cool: Uwielbiam go 😍 Od 13-tego roku zycia go słucham :) Ja jade do Krakowa ze znajomymi na chate do kolegi :) Juz sie nie moge doczekać :) Ty pewnie żyjesz weselem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iwaaa... mój mail wie-wiora99@wp.pl chyba sprawdze za moment bo mi poczta nie chcę działać bo jest przeciążenie servera :) ja uwielbiam nirvane,red hot chili pepers no i guano apes(poprostu ich ubóstwiam) :):) właśnie taka muzyka najbardziej mi odpowiada....albo system of a down,Apocalyptica-to już wogóle miód w gębie;)rammstein i inne takie delikatesy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubana ma niezły głos :classic_cool: Szkoda, ze jaj juz zespół nie istnieje 😭 Ja nie lubie zespołów gdzie tak wyja :p Bulwoooo ja już uciekam :classic_cool: apatki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×