Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Nie zapomnij mi pomachać 😭 🖐️ 👄 Zloty przeczytałam maila 🖐️ Jest juz ok! :D Juz jest wszystko w porzadku :) Dlatego jestem spokojna... :) DoBrAnOc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...:) Ja po imprezce...:) Najprawdopodobniej mnie jutro nie będzie za to mam zapoznanie mojego z Rodzicami....:) Ale jeszcze rano się odezwe...:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..🌻..🌻..........................🌻..🌻🌻🌻. ..🌻..🌻..........................🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻..........................🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻..........................🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻..........................🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻..........................🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻..........................🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻..........................🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻........🌻.........🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻........🌻.........🌻..🌻🌻🌻. ....🌻........🌻.........🌻..🌻🌻🌻. ..🌻..🌻🌻........🌻🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻..........................🌻..🌻.........🌻. ..🌻..🌻..........................🌻..🌻.........🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
No ładnie ładnie, ja się tu szykuje, lakierki pastuje, a taki zawód mnie spotyka :-( ........ok, wybacze jak się okażę, ze rycerz przybył na białym koniu z bukietem kwiatów i pierścionkiem w ręku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha...:0 Nie było białego konia kwiatów i pierścionka...:) Za to romantyczny spacer i obiadek....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
No dobra, ja Cię rozgrzeszam, zawsze to jakaś namiastka, ale ciekaw jestem jak wytłumaczysz się rodzinie, ze nie przyjechałaś, ich szlochy było słychać w całym mieście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadzą rade,,,,:0 I tak już mnie 5 lat nie widzieli......:p A Tobie jak igi dzionek minoł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
będę tęsknił i czekał do maja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
na Twój przyjazd zamówiłem śnieg, ale nie chciałaś skorzystać więc sam sie wybrałem na spacer w tej pięknej zimowej scenerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja............. To dlaczego mi o Tym nie powiedziałeś/??? :( uuuuuu szkoda...Ale za to w maju ja zamawiam słoneczko i 30 stopni...:) W końcu klimat ma nam się zmienić......:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
no i oczywiście myślałem bez przerwy o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
ooo to fantastyczna wizja, już przebieram kopytkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
a zięć spełnia kryteria Matuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełnia nie spełnia T na bang spełnisz.........:P Ale o co chodzi....:0 Dobre pytanie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
Ojca to chyba łatwiej kupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
ja już wiem. o co chodzi chodzi o zięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
Mycha musze zmykać teraz, delektuj się w takim razie ostatnimi chwilami świątecznej atmosfery :-*) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wiadomo o o chodzi to chodzi o zięcia.....:) Na bang....:0 Zigi a co ja się mam rodzicami kierować.....:P Dawno i nie prawda.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
A słuchajcie, Witam wszystkich O mnie: nie jestem zięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszymir no tak się domyślamy....Ale i tak serdecznie witamy...Chlebem i solą.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
słuchajcie a ten zięć to może ma być zięć-abstynent czy taki właśnie nie-abstynent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×