Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

A mam grypę i może to dlatego...:) AlE CIESZE SIĘ ŻE WYGLĄDAM NA WIĘCEJ...:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz kazał się "prosić" .....:P no ja nie moge...Starszy facet a zasad sawłar wiwru nie znaszz????? O Ty niedobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam:o Przepraszam, ze tak długo laptop mi sie zacial:( Nie jestem poprostu za tym by pokazywac twarz po co to tylko forum dla mnie nic poza tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziadek🖐️ Jak tam babcia:) Cie przepytac mialysmy:D Izolda zakrecony ten dzien miałam dzis i dopiero teraz czas dla kafe znalazlam:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem jak to się stało... Założyłam ten toopik z nudów...i jakoś...:) do przodu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa właśnie o Tobie rozmawialiśmy...:) Starszy facet... słodka to ja jestem z wyglądu....:) I tylko dla mojego ukochanego a dla innych jestem wredną cholerą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa podaj mail:) Z babcia ide jutro na kawe:D Musze jeszcze isc na lekcje seksu do ktosia:D Izolda nie spodziewalas sie ze tyle topik przetrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle wojen przetrwał...I jest dobrze...Bo jest Iwa...:) Starszy a po co Tobie nasze meile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA niedługo Ktos sie pojawi to Ci lekci udzieli:D Ivakafe@o2poczta.pl chyba dobrze podałam:D Izolda jak zdrówko? Jutro również wolne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide do pracy...Tak czy inaczej w niej jestem tylko że przez telefon więc jak bede w zakładzie to na jedno wyjdzie a urlopu nie strace...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×