Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

mam podac maila>>?? czy jak to zrobimy?? Ja oczywiscie swoje foto tez wysylam:P moze byc nawet zza 1 Twoje moje dwa:P CO Ty na to Wstydliwa Iwo:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przegryzłabym coś....:D Słyszałam zes niezły burak Pascal:D Ale ja maila nie mam:( Ktosik wole byc oslem niz baranem:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy z najlepszych burakow:P ale niestety nie dla wszystlkich:P no wiec gdzue mam Ci podac swoje foto,jak Ty maila niue masz:P hehe Moze jestes osłobaranem:P i tego nie wiesz Iwaa??:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik ale ja mam na to wy......🖐️ :o Co wy o mnie napiszecie:o To nie chodzi o to czy jestem taka czy taka poprostu sie wstydze:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty sie nie zal tylko podaj jakis nr kontaktowy,a w internecie nie ma czego sie wstydzic,jak chcesz to Ci podam link do forum dla osob wstydliwych:P( z tzw fobie spoleczna) ps ja tam nie jestem zarejestrowany jeszcze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wyslalem:P Wstydliwa:P Teraz Twoja kolej;] ps ja jestem słodki burak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe podeslij mi zdjecia kolegi:P kto wie,gdzie i co moj tata robil jakbyl Mlody:P hehe No i oczywiscie swoje fotki daj;] to podstawa;] No i dziekuje:) i mam nadzieje,ze to samo bede mogl powiedziec o Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jakei Ty masz zawile taktyki pokazywania fotek... Zgraj sobie je na kompa i nie bedzie problemu... Po co masz ciagloe slac z kom na bloga i pozniej cudowac... ps rozbieranych slac nie musoisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze wazne jakiego nicka;P powiedz BBB jak powiedzialas AAA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra czekam sekundke... Zrob jak CI radze wrzuc swoje zdjecia na kompa i po klopocie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal chodzi o to, ze pisze z notebooka i nie mam na nim zadnych zdjec! Mam na telefonie a kabel nie wiem gdzie jest wiec musze do blogu wysłac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widze ze to zakrecona bardziej niz chinska połozna:P a gdzie kabel przepilas i czemu korzystasz z notebooka? Nie masz kompa??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalas gdzies i komus,nie mnie;]wiec nie wiem co i jak,nie interesuje mnie to,ja cche tylko fotki:D ps dlugo mam czekac i jak sie sparwuje ten notebook?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietalem w takikm raqzie... Fotka doszla:Pale slaba jakos i czarno-biala,wiec ciezko cokolwiek powiedziec napisac o Tobie:P Jak dasz kolejne to bede wiedzial wiecej;] Choc buzka wydaje sie sympatyczna,ale ja chce i tak kolorowa fotke:P Ja Ci swoje dalem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z telefonu:) I powiekszone:) Zeby byla wyrazniejsza ale chyba dla Ciebie nie jest:D:D:D:D Ja ide juz spac💤 Dziekuje za focie :) No takie tylko mialam:o Ale ty uparty jestes i widze ze bede ci musiala jeszcze jedna wysłac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×