Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość milytvardziel.
wklejcie swoje fotki to ocenię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
pierwsza Izolda druga ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsd
ja tylko mogę powiedzieć, ze jestem wysoka :P a zdjęcie tylko osobiscie moge jutro wyslac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
IZOLDA :::::::::::: Mężowi się podobasz ? Jeżeli chcesz wyglądać sexi a możesz to :::: - zlikwiduj wory pod oczami , szpecą Ci te oczka :( - poćwicz sobie przed lustrem uśmiech bo na fotce wyszedł Ci żle , wyglądasz na taką która robi dobrą minę do złej gry :) - jeżeli dobrze widze to masz ładne włosy ale fryzura jest niestety dosłownie okropna :( A spróbuj sobie rozpuścić te włosy może :) Myślę że tak byłoby lepeij :) Ogólnie na tą chwilę mogę powiedzieć że nie wykorzystałaś swoich możliwości. Można zrobić z Ciebie super laskę ale ty sama z siebie robisz mało atrakcyjna dziewczynę :( Jeżeli jesteś z Warszawy to dawaj namiary , przyjadę i zrobie z Toba porządek :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek bez spodenek
Bulwaaa, widac żeś mloda i butna, to w sumie dobrze:) ale byc dla kogos niemilym tylko dlatego ze mu sie nie podobasz, nieladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie to rozbawiło...:) bedąc po nocce mam wory pod oczami i bede miała a jeśli chodzi o włosy to fryura po domu...:) Nie czaje tylko tego co to zmaczy??? Mężowi się podobasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
benek bez spodenek -jestem dla Ciebie nie mila??Ty masz swoje zdanie ja mam swoje i zdanie i jest git.nie jestem tego typu dziewczyna ze ,,jaka mnie panie boze stworzyles taka mnie masz" normalne ze jesli ktos mnie obrazi lub mnie zaatakuje to ja nie bede przytakiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
bulwaaaa ::::::::::: Fajnie :) Takie niwinne oczka , to jest niesamowicie pociągające :D Przypomina mi się właśnie mój kociak , on tez tak patrzy słodko. No nie ma siły aby go nie przytulić :D A po co ten głęboki dekolt ? Nie potrzebnie :( To jest sexy ale dziewczyna jest najbardziej pociągająca wtedy gdy jest w niej odrobinke subtelności i tajemnicy. Ty tę tajemnicę odktryłaś niestety :( Jeżeli przyjdziesz na randkę z chłopakiem w takim stroju to będzie to twój minus bo pomyśli że jestes łatwa :( Niestety , taka prawda :( Nie zdziw się gdy zaproponuje Ci seks i nie miej mu tego za złe bo to ty w tym momencie prowokujesz ( może nieświadomie ale jednak ) Ogólnie wyglądasz słodko , ale nie pokazuj za wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
a dziekuje. widzisz zdjecie robione w domu a pod ta bluzke zawsze zakladam czarny top na ramiaczka czyli nic nie widac;)wiesz nie chodze na randki wiec nie wiem jaka byla by reakcja-Ty mi ja lekko przedstawiles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
izolda sliczna ta Twoja kotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
hehehehe :D Ja też nie chodzę ale to nie jest tłumaczenie :D Rozumek masz ? Masz , więc nalezy wyczuć umiar :D Ale jeśli chodzi o pierwsze wrażenie to zapewniam Cię że na pierwszy rzut oka kojarzysz się przede wszystkim z seksem :( I to jest to co mnie najbardziej wkurza w dziewczynach : prowokują seksapilem a później się dziwią i robią fochy na pewnego rodzaju propozycje facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsd
przecudna:) i jak ładnie zapozowała ;) moj to ciagle się rusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
hehehhee , nie pokazujcie tych kociaków bo zaraz będe musiał iść po swojego aby się poprzytulać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
milytvardziel. -ja i seks dziwne skojarzenie znaczy komus kto mnie nie zna moze tak sie wydawac ale to zupelnie bledne skojarzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsd
buulwaa szczeniaczek jest przepiękny!! a dorosłe to są też cudne :) b.lubie takie duże psy :) (chociaz sama mam średniego :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
te moje dwa malenstwa waza po 80 kg i jeszcze przychodza do mnie i wlaza mi na kolana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
bulwaaaaaa :::::::::: Nie wiem jak to z Tobą jest :D Ja mówię co o Tobie myśle w oparciu tylko o tę jedna jedyna fotkę :( Nie znam Cię to nie wiem czy bliżej Ci do zakonnicy czy może do Pameli Anderson :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
jesli sama mam sie okreslic to chyba najblizej mi do zakonnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Nestor i Kaszmir po 80 kg ?????????? Przesadzasz chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsd
hehe to rzeczywiscie malenstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×