Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

zlote dziewczyny z Was:) jasne jestem czasami zlosliwa, wredna, ale ktokolwiek (nie Wy) ze mna dyskutuje, to jego jedynym argumentem jest, ze jestem grubym pasztetem. zalosne:o a jakbym byla 200kg wasatym babochlopem, a miala nick efemeryczna kokietka, kafeteryjni playboye wylizaliby mi nawet rowa. tragedia:o dobrze, ze Wy nie jestescie takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nik to nik a nie człowiek ...Inaczej w nazwie było by mmazwisko...Ja moge napisać rżne się po kątach a wcale tak niejest....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz to byla za szybka wizyta??:):) nie ma co sie przejmowac w koncu liczy sie rozmowa .to nie jest konkurs na najladniejszy nic na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to właśnie chodzi...:) Złoty a jak u Ciebie>>> ??? Faktycznie jesteś złoty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wszystkie na czarno to i ja też ;) to ja sdsdsd :P już czysciutka i jeszcze na chwile tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje, ze to nie konkurs. ale czesto pojawiaja sie komentarze, czy nie moglam sobie lepszego wybrac? a ja sie pytam: po choooj? :o moze i jestem grubym pasztetem, moze nie. co czlowiek to opinia, to inny gust. ja po prostu mam taki nick i nie zamierzam go na razie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa gruby pasztecie Ty mi się akurat dobrze kojarzysz bo z Paryżem z Francja ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sory ale to czy jestes gruba,brzydka,wysoka,mala za ladna nie zmienia tego ze jestes czlowiekiem i czujesz rozumiesz i zyjesz tak jak inny....no az sie cisnie na usta wiele strasznych obelg na temat ludzi ktorzy na podstawie jednej malutkiej czasteczki oceniaja cala Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Źłociutki :-D Jest tu tak u was spokojnie. Tu przynajmniej nikt sie nie obraza i spokojnie można porozmawiac ;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa.... kilka stron wcześniej zerknij...My walczymy z chamstwem więc staramy się żeby chodź tutaj było spokojnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
entre, ciesze sie ze tak dobrze pasztet dobrze Ci sie kojarzy. niektoryz chyba nie wiedza, co dobre:P :D kiedys dam sobie Michael Jackson i ciekawe, czy wtedy ktos uwierzy ze rzeczywiscie nim jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja wiem ;) i tym się właśnie tam zajadałam :P był b.smaczny więc będziesz dla mnie francuskim przysmakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak jak napiszesz ze jestes brzydka to wszyscy Ci przytakna a jak powiesz ze jestes ladna to Ci bede udowodnic ze to nieprawda...no coz takie juz jest to forum.Dobrze ze ten temat jako jedyny jest normalniutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam że jak się piszą dwie osoby to będzie max a tu taka niespodzianka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×