Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

:-o to będzie takie wiejskie wesele.. mam sukienkę czarną w białe grochy a na tych białych są czerwone, była modna w zeszłe lato..:-o i wiem, że będę się głupio czuć..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhy:o:o Może nie bedzie tak zle:o :D Ja swietnie sie bawiłam na weselu. Robiłam taka sama mine :o na mysl o nim ale wybawiła sie za wszystkie czasy:D Byłam swiadkiem i w połowie myslałam, ze zwieje z koscioła :o Para młoda staneła my kleklismy a reszta za nami siedziała:o qrwa mam nadzieje, ze wycieli ta scene:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze z mila checia ide na wesele:D To najlepsze imprezy:D Napijesz sie wybawisz i pojesz:D:D:D Za darmo:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę musiała się bawić z dziećmi..:-o i z nimi tańvzyć..:-o!!!!!! mama mi napewno będzie kazała:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jadę dopiero o 21, bo wcześniej pracuje:) w niedziele raczej na cały dzień..:-o nie wiem kiedy się wyrobie z lekcjami..:-o dzisiaj wróciłam do domu o 17.00 :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak byłam młodsza i poproszono mnie bym dzieciakami sie zajmowała:o Musiałam zbierac z nimi kapsle po całej sali:o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak na serio to wole dzieci niż starych pijanych facetów..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa a ja to uwielbialem zawsze robic:D:D:D kwiatek a co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już kiedyś że moja mama jest szefową kuchni:) pomagam jej czasem w kuchni:) tzn. do mnie należy zlew i warzywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz isc w slady mamy ?:) Napewno dobrze gotujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotuje dość dobrze, ale strasznie się przy tym męczę..:( ja chcę być architektem albo chemikiem albo kimś kto się zajmuje techniką mam taki schiz, że uwielbiam patrzeć jak jeżdżą samochody:) i jak jadę samochodem jako pasażer oczywiście, to zawsze skupiam się na znakach i na tym co robi kierowca:D chciałabym umieć jeździć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa a jak spisuje sie kosiara:D:D nie odpisalas na maila😠 magnolia a w jakim to doswiadczeniu kabel ci pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goni z nia po całym ogrodzie:o Jak na jakims maratonie:o A miałam mu ulżyć:o Ale może dojdzie do wprawy:D Poczta mi sie zacina. W ogóle mnie wqrwia dlatego rzadko na nia wchodze..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:D Tacie:) Na imieniny:) Spalinową. Tak bardzo go wkurzała elektryczna , tak bardzo sie meczył wiec zakupiłam mu nową. Ale ma taki naped, ze w godz.zajechałabym do Warszawy na niej :D:):):):):):) :o Ja uciekam pa kwiatuszku [kwiat}🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×