Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość
17:25 [zgłoś do usunięcia] *Ktosik* Co za kretynki glosuja na złotego? ktos kto nazywa kobiety k**wami, c*pami itp. mialby nim zostac Głosuje na Kabla ...Nigdy nie trace nadzieji...Czasem pozostaje tylko ona.... *Ktosik* chvj ciebie obchodzi kto na mnie głosuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty co się robisz taki obleśny.;p pełno kobiet a ty bluzgasz jak najęty.:P wyluzuj.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak obiecalem :)....odnalazlem cie to nie jest skomplikowane doswiadczenie jednak dosc spektakularne no i do wykonania w domu :) Ciśnienie atmosferyczne... Butelka z duzym otworem (np. po soku „Kubuś”) Jajko kurze ugotowane na twardo (bez skorupki) Jajko ugotowane na twardo w skorupce, które namoczymy w silnie stęzonym roztworze soli przez parę godzin Wykonanie: Połozyć jajko na otworze butelki i sprawdzić, czy jajko się mieści w butelce Zdjąć jajko i wrzucić do butelki kawałek palącej się gazety Gdy gazeta zacznie gasnąć połozyć na otwór butelki jajko....... jajko zostanie zassane do butelki ;) To samo wykonać z jajkiem w skorupce namoczonym w roztworze soli przy okazji chcialbym zdementowac pogloski ze mam 50 lat :D i ze gdzies tu krazy moja fotka .....w necie nie ma moich fotek ;) chyba ze macie na mysli te ktore jaczasem dla zartu wklejam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani mea culpa -moja wina-.Ja takie pytanie zadałem ale jest nieprawdziwe.:classic_cool:Ktoś wprowadził nie tylko mnie w Błąd .Bardzo PRZEPRASZAM zainteresowanych tym tematem jak i samego Króla kafetariuszy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja wina jest zbyt blacha bys musial przepraszać ....zreszta kiedys bede mial 5 dych :D....kazdy bedzie mial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty tak to sobie mozesz pisac na topiku pod tytulem \"jestem gorszym prawiczkiem niz ten w rozmowach w toku\" na ktorym przebywasz:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))) A mi kabel USB zawsze ciekawił mnie twój nick:) Skąd sie wziął pomysł na niego?:) Ktosik daj już spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa👄 Dlugo tu juz jestes? Ale ja go nie trawie:o Obraza kobiety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa....>>.moj nick byl czescia odpowiedzi na czyjegos posta w sprawie kompa, przyjął sie wiec zostawilem a ze podszywa sie doczekalem, zaczernilem....ja zas czasem zartobliwie odpowiadam Tobie jest np ...Iwaaa.... ;) a mi "kabel USB" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo chciałabym by wkancu zdjeli ze mnie bana a to przez ten nick go dostałam nie za tresc jaka umieszczałam pod nim:o🖐️ A mi kabel USB aha:classic_cool: Nie żebym była ciekawska ale zdradzisz nam swe lata:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa....>>> hehe alez nie jestes ciekawska :)...tylo wiedziec lubisz ;) odp. na to pytanie jest niemozliwa :) moj wiek nie jest wiekiem od trumny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na złotego głosował ktoś? to chyba coś sie komuś w głowie przekręciło:o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko🖐️ tez tak uwazam:o te laski chyba sa takiego samego pokroju jak on:o Iwaaa a wcale bym sie nie zdziwił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam projekty, to cieżki przypadek dziwnej osobowosci (chciałam to delikatnie napisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Ktosik* koorwa okres masz ze tak to przezywasz :o :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
deko pislem ci nie biore do paszczu :o :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładasz średnia wieku 70l?:P optymistyczna wersja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty - a mnie to rybka co Ty robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×