Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

magnolia2-----> ludzka rzecz ciekawość.Jakby tego nie było, zapewne gdzie obecnie piszemy też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz.:P tak ci się wydaje.Z racji młodego wieku trochę wyolbrzymiarz.Juz jak taki autorytet jak a mi kabel USB i prowadzi dysputy z tobą nie powinnas tymi kategoriami myśleć.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni mi to mówią otwarcie a co ma mój MŁODY:-o wiek do rzeczy?? jak komuś przeszkadza to nie musi ze mną rozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie zarzut ale podziw M-2. Kazdy ma swoich wrogów nie ty jedna.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy kiedyś ktoś mnie doceni?? w życiu realnym zawse jestem z boku, ludzie mnie nie zauważają, jakby mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko przed tobą ale w dużej mierze będzie to zalezec od ciebie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm magnolia ! magnolia !....wiekszosc ciebie nie lubi ? czym jest ta wiekszosc ? ....ja stawiam na jakosc a nie na ilosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złociutka tylko się nie unoś:D teraz powinnaś się bardzo uspokoić przy królu tak się wyrazasz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nchsyaj
Przychodzi facet do dentysty i pyta, ile będzie kosztowało wyrwanie zęba mądrości. - 200 złotych - Hmm, za drogo! - Mogę oszczędzić na znieczuleniu i wyrwać go za 150. - Taniej nie można? To wciąż za dużo. - Za 50 złotych mogę go wyrwać po prostu obcęgami. Co pan na to? - A nie da się jeszcze taniej? - No cóż, za 10 zł, bez znieczulenia, obcęgami, w ramach praktyki może to zrobić student. - Wspaniale, cudownie. Proszę zapisać żonę na czwartek!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pomarancze ? ja u siebie ich nie widze :D no chyba ze cos sensownego napisza wtedy to madrego warto posluchac bez wzgledu na kolor skory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze wybaczy :) czasem trzeba uzyc takich i podobnych slow by dac upust emocjom, tyk by czytajacy mial pelen obraz sytuacji i mogl sie w nia wczuc ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik ? heheh nieeeeee.....jest tyle innych w czasie mojej kadencji mialem chyba dwa tematy :D jeden to zyczenia na dzien kobiet a drugiego nie pamietam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba należąca do świty .....niestety nie moge ci zapewnic zadnych przywilejow z tego tytulu..... ot wirtualne krolewstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor: magnolia2 (2008-08-20 19:40:37)---------> ale tam masz za śmiałe wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D chyba się------------> zmądrzała i dlatego taka odpowiedz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to przypadek desznik, nawet nie wiedzialam ze Ty maila wysylasz:) dociekać muszę:P:D 🖐️witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USB - a jaki to on miał ten nick, ja znam tylko jeden nick co robił dywany, ale to chyba nie ten sam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×