Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

O co desznikowi chodzi bo ja tak jak ty chyba tego wszystkiego nie rozumie:Ddzis uruchomilem dopiero komuter, juz nawet nie chce sie zalaczyc.w sobote jade po laptopa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzik!:classic_cool: Wszystko jak w najlepszym porzadku:) Ciesze sie, ze zmieniasz go na lepszy model bo brakuje tu twoich literek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne maupki
pozdrawiame Ktosika.Gdzie się poniewierał przez ten cały czas.Chyba z patelnią czasem się nie zaprzyjazniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️))) magnolia jak mija dzien? Bude masz juz z głowy:classic_cool: De De zrobiłam na tamtym topiku. Ale ty niestety go nie widzisz:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa:o Pogoda w sam raz na sen💤 Na mazury? A sa tam jakies atrakcje?:o No wiesz , mam na mysli jakichs bojów:classic_cool: De ja sie zapytam kolegi. Może on bedzie wiedział.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie jest tak ślepy jak ten kto widzieć nie chce----------> co za złośliwość martwych urzadzeń cześć cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widze Deduś twoje emotki;) A próbowałes wejsc na inne forum? Spróbuj. Tam tez maja rozne minki. Ciekawa jestem czy tylko te na kafe nie widzisz czy w ogóle na innych tez.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem De:( Popytam sie moze ktorys z mych znajomych bedzie wiedział co jest grane ale watpie:o:( Przedtem tez nie miałeś. Po czasie znowu sie moze pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide bo olaliscie mnie cieplym
moczem:o:o:o 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×