Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość julka901919
bo wyglad to nie wszytsko!!! mozna byc miss/misterem a nie miec w glowie, miec zjebany charakter, byc antypatycznym . dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Iwciu zabolała mnie ta sytuacja:( możliwe że klasa g (czyli moja) przestanie istnieć😭 Desznik nie obwiniaj nas za pogodę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj magnolia2🌻 I po burzy zawsze świeci słoneczko tak jak u mnie i na spacerek juz mnie wyciąga żonka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przy 21 osobach szanse na utrzymanie klasy znacznie maleją:( aż 5 osób nie dostanie promocji...:-o ale co mi tam, ja zdaje, to jest najważniejsze:D Iwciu z przykrością muszę powiedzieć że ten pasek to jednak na świadectwie będzie...:D:D:D:D:D straaaasznie się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagłosowałas? A o co chodzi? :) Bardzo jestes przywiazana do swej klasy? Ale pisałas, ze sa nie mili dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej klasy nienawidze, ale żal mi wychowawcy. do niego jestem przywiązana zagłosowałam na najpiękniejsza kafeteriuszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zesz:o Naprawde:o magnolia nie pwinnam tam sie znalesc:o:o Ile klas w tej chwili jest u Ciebie? Trzy? Czyli podziela was na dwie? Jak to bedzie wygladało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie dałam tam Twojego zdjęcia..:-o tylko zagłosowałam: jesteś śliczna Iwciu:) nie wiem czy napewno nas rozwiążą, a jeśli tak, to rozparcelują nas do pozostałych 6 klas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie zrobiłabys tego. Nie chodziło mi o zdjecie;) Nie lubie tych kafeterskich głosowan:p:o I jak was podziela to nie bedzie juz waszym wychowawca? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiący leniwic
Dzieki Magnolia ale po głosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiący leniwic
Ty masz fotkę.chcę chę widzieć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno bedzie mu ciezko rozstac sie z wami po tylu latach:( Ale moze wtedy twoja klasa doceni jakiego miala nauczyciela. A uczy was jakichs przedmiotów? A ile mniej wiecej jest osob w tamtych klasach? Nie martw sie kwiatuszku moze wszystko sie jakos ułoży;) Ja nie mam siły nawet klikac tak jestem spiaca:o💤 Bede wieczorkiem:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj niee
pokazywalysmy jak bylysmy male teraz sie wstydzimy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×