Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Izolda na kafe bym nigdy fotki nie wstawiła:o Za duzo tu oszołomów siedzi. Nie chcialabym by moje zdjecie ktos przerobil np. z panem typu bears:D:classic_cool: magnolia 🖐️:) Nie uciekaj bo zamiast na papierze bedzie pasek na dupie;) DE:)🖐️ A kto tak ryyyje na naszym topiku:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jednak nie zostałam na 7 bo..pani chciała iść do domu:D a o świadectwo sie nie martwie, już po radzie więc nic mu nie grozi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowana myszka
gdzie sie szlajałaś? na innych topikach zrobiłam się wariatką Jak tak dalej pójdzie i brak Iwyyy to znajde sie tam gdzie brak klamek i białe ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa nie strasz mnie myszami!! nie lubie ich ale wiem że one boją się bardziej ode mnie!! boli mnie brzuch:( najadłam się surowego piernika...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz:o:o Zrób sobie herbatki z cytryna;) Trzeba rozsypac trurke na myszy ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *trutke
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprznięte myszki
Ale tu jedzonka mniam ,mniam ale mamy ucztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik potraktuje to jako przekąske:D:D:D Iwcia, co u Ciebie?? ja jeszcze jutro idę po papierek i WAKACJE!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku rozchorowałam sie:( Fatalnie sie czuje dlatego jeszcze dzis do pracy a jutro juz mam wolne. Spanie mnie wzieło. Jak zawsze po 16:D Moze wejde tu pozniej przed praca jeszcze. Uczte beda zaraz miały kotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdychające myszki
o wy niedobre ludzie coście zrobiły my zdychame.Idzcie po szczura a podgryzieme te babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdychające myszki
podwijame kiecuszki i lecimy za tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdychające myszki
a my mieliśme Trutke to kocisko ją molestował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki używajcie przecinków, kropek itp bo trudno was zrozumieć:) i nie mówcie chórem! jedna mówi, reszta słucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×