Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość milytvardziel..
o topik żyje jeszcze :) całe szczęście :) Złoty , wracaj muszę Ci podziękować chyba. Odnoszę wrażenie że dobrze się dzieje z włosami :) Chyba mniej ich wypada przy myciu. Kurde , zadowolony jestem bo znowu będę sobie mógł jeżyka za kilka miesięcy nosić :D I znowu wszystkie dziewczyny będą na mnie tak sobie patrzyły jak 2-3 lata temu :D Dobra ta metoda :D Dwa tygodnie się tym bawie i już efekty są. A olej słonecznikowy dopiero od czwartku zacząłem i kisiel z owsa też. Co ja bym bez Ciebie zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
oj taka papke z owsa trzeba zrobić :D Dla Ciebie to będzie brzmiało śmiesznie ale ja owies jem hahaha :D Kiełki pszenicy chyba tez zacznę i zastanawiam sie nad pokrzywą ( ona akurat na włosy nie jest ale na inne rzeczy ). Tylko że jak próbowałem ostatnio to sie poparzyłem bo zamiast najpierw między zęby wziąć to na język polożyłem :D ehhh głupek ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Twardzielku 👄 :D tak stosuj wszystko jak pisałem i ważny jest bardzo olej wiosna-lato będziesz miał modnego jeżyka na @ odpisze w tym tygodniu :) napisze Ci parę bardzo cennych rad.. :) mi już odrastają nowe włosy coraz bardziej są widoczne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Teraz pokrzywy nie ma ale w przyszłym roku to zamierzam jeść codziennie :D Oby tylko buzia mi nie spuchła z tych bubli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Złoty to jak byś mógł te dodatkowe rady napisać to ja czekam :D Znalazłeś Złoty środek na włosy :D hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Izolda , jak dzień minął skarbie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Złoty , znowu mi usta przysłałeś :D Ej no bez przesady :( Złoty , a my wszyscy czekamy na fotkę twoją . Iwaa obiecała w piątek przysłać , pozostałeś jeszcze tylko Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Ale ja nie mam do skarbka e-maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Nie , nie mam spuchniętej. Ale jeżeli będę nieumiejętnie tę pokrzywę jadł to moge mieć :D Pokrzywa bardzo wartościowa jest na inne rzeczy. Mam takiego kolegę który roslinami się w głównej mierze odżywia. On to oprócz pokrzywy wcina jeszcze mlecz , perz i inne cudactwa. Ja bym mleczu nie spróbował , strasznie gorzki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Złoty , musi być widać dokładnie twarz tak jak u mnie. A jeżeli już nie to załóż okulary jakieś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
No nie mam i chyba miał nie będe bo Jej tu nie widać :( Przywitało sie biedactwo i uciekło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Złoty , a jak ty to robisz że zawsze wchodzisz na ten topik wtedy kiedy ja :D Cały czas na kafe siedzisz czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam odrazu się marnuje...Już nie jestem rudawa Tylko Ciemna...:) TZW Gorzka Czekolada....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Dobra , ja będę uciekał już bo miałem chodzić wcześnie spać i znów normy nie prześpię :( Złoty , a ty po jakim czasie zauważyłeś pierwsze efekty . O włosac mówię oczywiście. Kiedy zaczęło ich mniej wypadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Złoty hahahah :D:D:D Jeżeli mówisz o przywróceniu włosom połysku i zdrowego wyglądu to będę skakał jak Małysz :) Przez tę krew nieszczęsną sa takie matowate jakieś :( Ale już olej słonecznikowy i kisiel z owsa wchodzi w moja kuracje więc powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Złoty a słyszałeś o ERWAMATINIE ? W telewizji w Mango reklamują i pytała się mnie koleżanka czy warto kupić. Wiem że to ziołowe jest więc odpowiedziałem że może zaryzykować i kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
cześć bulwaaa :D kolejny brzdąc nam przyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmm...Tez jestem sama...Dawniej mi to nie przeszkadzalo,a nawet wręcz przeciwnie...Ale teraz chciałabym sie czasami do kogoś przytulic:( Niewiem w czym tkwi mój problem,ze nie moge znalezc nikogo na dłuzej??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×