Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość czaaarooodzieeej
ale kurwy z was ja nie moge no , nawet na jajprostrze pytanie zeby nie odpowiedziec o rany julek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaarooodzieeej
Jesteś śmieszna Izolda że każesz mi się witać z wami. Jeszcze bardziej śmieszne jest to że ty uważasz ten zbiór psycholi za dom hahahhaa ! Ty jesteś jakimś szczurem , chodzi o wygląd. Iwaa jakaś lafirynda. Ten złoty jakis pedał Twardziel laluś , cały czas beczy bo włoski mu lecą hahahhahaha kurwa , jakie przedstawienie ja pierdziu. A najlepsze to było to jak na poczxątku każda z was wklejała fotki i inni zawsze pisali "jesteś śliczna" "jesteś prześliczna " "ojeje, jaka ty śliczna , modelka normalnie " A tak naprawdę wyglądacie jak paszczuchy do potęgi hahahahhaa Ale jaja jak berety. Banda idiotów hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak my wogole sie zachowujemy jak jakies wiesniaczki chca chlopaki piersi to pokazemy no bo jak inaczej...ehhhh:)a tak na powaznie to przejdzmy do spraw wazniejszych;) a jak tam Ci sliczna dzien minal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(o) (o) no pokazałam :-) A minał dobrze slonko :-)a tobie? dzis takie pustki na naszym topiku :-( Izolda w pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie dzis nigdzie nie chcialo isc ;-) Bo jutro czeka mnie ciezki dzien :-o musze miec sily ;-) A czemu nick zmieniłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa mnie takze caly tydzien pracowalam wiec nie mam sily dzisiaj na nic a jutro znowu do pracy rano.nick zmienilam bo podobniez zle brzmial :):) a zreszta ten mi sie tez podoba ale tamtego sie nie wyrzekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
Mycha! Zaglądnij tam gdzie Cie nie ma :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie ktoś..
kocham Cię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malyna18
CZeść dziewczyny! mi też mówią że jestem ładna... ale jestem strasznie ponura i zawsze chodze z kaminna twarza - czego za nic nie potrafie zmienic:( bierze sie to z niskiej samoocey=ny bo ja sama uwazam ze jestem brzydka. mialam tylko jednego faceta i to rok temu. teraz cierpie na samotnosc, brak znajomych - o adoratorach juz nie mowiac bo ich nie ma wcale!!! nikt sie mna nie interesuje..nikt! w desperacji umowilam sie z facetem z internetu... wszystko ladnie pieknie do spotkania... bo po tym juz mnie olał. a ja glupia robila sobie nadzieje. no tak..ale ktor chce sie spotykac z niesmiala dziewczyna.. chociaz staralam sie jak moglam pokazac siebie z jak najlepszej strony!!! Depreche mam teraz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce..Musisz być pogodna uśmiechać się i zarażać innych optymizmem...:) Jak wstaniesz rano, uśmiechnij się do siebie samej tak na początek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malyna18
podejme kolejna próbe jutro... mam nadzieje ze w koncu któras bedzie udana... mysle ze moj problem tkwi w niesmialosci - poprostu juz to wiem z czego o wynika. Zamiast wyjsc na niesmiala i zeby wszyscy wiedzieli o moim problemie wole wyjsc na zimną suke z kamienną twarzą :/ bo to przynajmniej nie 'pokorzenie' :( w efekcie sama jestem jedna wielka porazka i wsrod ludzi czuje sie 'nikim mam dopiero 18 lat!:( czas na znajomych imprezy, randki.. a ja nie mam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Malyna , mam to samo :D A co do dyskotek to też odradzam no chyba że chcesz seksu :D Tam niczego innego nie oczekuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×