Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Bulwaaa : Skarbuś :D Bym zapłakał sie na śmierć gdyby się Wam krzywda stała :) Idę spać teraz już ostatecznie bo nie zasnę w końcu :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tego nie lubie
Twardziel ja też tyle mierzę ,tylko żem kobieta :classic_cool: Ściągać majty będzie lanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek : Jak cię nieraz słucham to mam wrażenie że ty Kuba Wojewódzki jesteś. Niby gadasz głupoty ale nikt nie dostrzega tego że ty o dziwo cholernie inteligentny jesteś . Byc może przez to każdemu ucierasz nosa ale uważaj bo trafi swój na swojego. Najlepiej bedzie jeżeli taki swój będzie w postaci twojej przyszłej żony. Wtedy będziesz siedział w kącie i patrzył na to jak twoja żona wydaje twoja kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sa dwa problemy : ---Mieszkamy daleko od siebie ---Jestem nieśmiały przy dziewczynach :( Wkurza mnie to bo mi za bardzo zależy i sie spinam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mily-ja tez jestem strasznie niesmiala ale teraz powoli sie wyrabiam w stolicy:-D moze poprostu sie umowisz ze mna i Izolda w trojke i wtedy zobaczysz jaka pomiana bedzie:):):):)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tego nie lubie
Wysoka-może :) .Miło tu u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty : Ale jak ta kuracja zacznie działać i zrobię sobie tego jeżyka ( kiedyś miałem taki puszek zawsze ) to będę miał 180 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam...Jak kogoś nieznasz to się spinasz i to normalne...:0 Dlatego trzeba się poznać...:) Wiem coś o Tym....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz taki przylizany muszę chodzić bo inaczej mi nie pasuje. Przez to wszystko nie lubie czapki nosić bo gdy zdejmuję to takie przychlapniete mam te włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym się z Wami spotkał wszystkimi :D Ale jak ? Ja z Warszawy jestem. Ty Izolda z łodzi chyba tak ? Bulwaaa ze Śląska ?? Chyba kiedyś pisałyście ale ja nie pamiętam nic. Złoty skąd jesteś /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no , muszę spać iść już bo jutro rano wstaję :( Jutro chętnie pogadam , tylko nie wiem czy będę mógł. Ale jak nie jutro to w sobotę na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×