Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość milytvardziel..
Złoty , Seboren ? Też tak myślę że jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no pewnie każdy chce :P Ale chciałabym sie móc w koncu przytulac do mojego i tylko mojego chłopaka:P Ale jakoś nie moge tego dokonac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Ja też ja też ja też :D poprzytulałbym się . Dobra , ja mykam spać. Jutro będę na pewno na topiku. Dobranoc brzdące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa bernardyny i jak tylko mam czas to spedzam z nimi kazda wolna chwile moje misie dwa kochane a jakie przytulanki:-D wiec jakos trzeba sobie radzic a nasile nic sie nie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak jasne dużo czasu:P Ale macie racje przytule sie do mojego misia który mnie przynajmniej jeszcze nigdy nie zawiodł:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ja nie mam zamiaru rodzic i nie bede na zlamanie karku do 30 stki szukala tego potencjalnego ojca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izus to ja iwaaa z pracy pisze
Rano napiszd ci na jakiej stronie mnie znajdziesz.;-)buzaki wam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldko ja nie wiem jak to zdj.u Ciebie wyglada bo u mnie na tel.tragedia :-D :-D jak juz pisałam dostane booka to wysle Ci normalne foty bo z tel.to sa do kitu:-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już jest jakaś namiastka....:) Słoneczko...Uśmiechnij się... :) Tylko kilka dni...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziury w zebach :-D dlatego wole sie nie usmiechac :-D :-D Tak jeszcze pare dni :-D Juz od piatku mam wolne. Gdzie na sylwka sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jESZCE NI MA PLANÓW ALE ALBO ZE ZNAJOMYMI U ZNAJOMEGO...:0 aLBO Z KOLEGĄ GDZIEŚ POJADE...:) SAMA NIE WIEMM.....pOBAWIŁA YBM SIĘ NA JAKIMŚ BALU...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na tak sie mówi na imprezy\' balety\' :-D Tak ten czas szybko leci... Kto wie może kiedyś ktos nas zabierze na taki bal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×