Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Ja to potwierdzam , Złoty ma 28 lat a wygląda na 20 :D Ale jak ma się głowę na karku to nic dziwnego. Ja też się odmłodzę :D Nigdy więcej chipsów , słodyczy i innych gówien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa : a czy ja jestem przypakowany ? Nie , poprostu mam wysportowany tors. Nie będę wklejał fotki a mam taką w samych slipach :D Ślinka by Ci poleciała brzdącu :D Złoty jest szczupły i stwierdził że warto zrobić ten kaloryfer nma brzuchu i klatę wyrzeźbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Złoty też nie chce :( Ja liczę na to że wklei fotkę , w końcu wszyscy wklejaliśmy :) Ale Ty iwuś też mogłabyś wkleić :) Nie namawiam ale chyba to miłe uczucie gdy się czuje pożądanie :D Jak ktoś tu zajrzy to sobie popatrzy , może się zakocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milytwardzielu nikogo tu nie interesuje jak wyglądam :) to tylko forum.... Miłosci tu nie szukam wiec nie zalezy mi na tym by ktoś sie tu zakochał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jak na was wszystkich patrzę i czytam to co piszecie ( jacy jestećie ) to się dziwię że takie partię są jeszcze same. Ja jestem nieśmiały , złoty też więc jest jakieś wytłumaczenie ale np. ty Iwaaa nieśmiała nie jesteś więc nie wiem jak to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia :D A masz miłość ? Nie a więc skąd wiesz że nie poznasz kogoś własnie na tym topiku :D Ja t ojestem dla Ciebie za młody więc odpadam ale starsi też tu zaglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlotemu nie przesłałam bo nie mam jego maila :) Miły ja tak naprawde jestem od nie dawna sama i jak narazie dobrze mi tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×