Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

nie chce mic nigdy dzieci...

Polecane posty

Gość a dlaczego nie chcesz
tylko że jak mnie mąż wymieni na nowszy model to zostaną mi wspaniałe córki. Tak w ogóle to mam 25 lat, także nie jestem starą dupą, a moja starsza córka ma 6 lat i pomimo że ją urodziłam tak wcześnie to nie czuję że przegrałam życie. Jak mamy ochotę to imprezujemy, spotykamy się ze znajomymi a nasze dzieci są szczęśliwe że mają młodych rodziców którzy mają siłe i ochotę na wygłupy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
tylko dziecko nigdy nie zastąpi męża...podporę w niej będziesz miała przez killa lat a później załozy swoją rodzine,znajdzie prace to juz tobie nie bedzie poswiecała kazdej wolnej chwili....więc widzisz ty mówisz ze ja bede miała gorzej w razie gdybym została sama a ja sądze ze wcale lepiej nie będziesz miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mój nos Autorka czuje się "dziwna" wobec swoich planującyh czy mających dzieci koleżanek, a nie chce się taką czuć, czuje że to ją alienuje wśród rówieśnic. Tylko trzeba się zastanowić czy wybrać wierność sobie, czy dogadzać gustom innych wbrew sobie. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jordan- ja nie wiarze macierzynstwa ze zdrada nie boje sie ze maz mnie zdradzi tylko ze zmieni zdanie i zechce miec tzw.\'\'normalna rodzinke z dwojka dzieci\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... on zmiemi zdanie, Ty zmienisz narzeczonego ;) jeśli już bawimy się w "przepowiadanie przyszłości" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
ja też jestem pewna ze mąż mnie nie zostawi...no ale inni wiedzą lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
glupia egoeistyczna pizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
egoistyczna bo nie chcę dzieci?...nie rozśmieszaj mnie :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
zwiazek,brak dziecka=wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
nic nie trace tylko zyskuję...tracą mające dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam parę małżeńską która nie chce mieć dzieci i żadne z nich nie jest egoistą, świetni, dobrzy ludzie. Wiesz ilu prawdziwych egoistów płodzi dzieci ?????? może właśnie tylko dlatego, ze ktoś im wcisnął że trzeba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
no i co z tego ze wygoda...to mam się skazywac na niewygode bo ty tak chcesz?...spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
na starosc bedziesz umierac w hospicjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie chcesz
nie ma o czym dyskutować, ja jestem szczęśliwa bo mam dzieci a inni są szczęśliwi bo ich nie mają. Każdy decyduje o swoim życiu. Dobrze że laski są świadome, bo znowu by nowe tematy typu " Czy mam cipę to aborcji ogolć?" pojawiały się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
tak,tak będę..weź się lecz :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizel-''na starosc bedziesz umierac w hospicjum''- i ty smiesz mnie nazywac egoistka w tym momencie egoistyczne podejscie masz ty - zrobic sobie dziecko zeby sie toba na starosc zajmowalo nie masz przyjaciol rodziny itd tylko musisz sobie do tego dziecko zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
no własnie kazdy robi tak jak mu wygodnie...i tak aby być szczęśliwym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to w hospicjach i domach starości to niby sami bezdzietni ???heh :P ach wiec nie ma się dzieci po to, by dać im życie i miłość, mieć potomstwo i je kochac tylko żeby na stare lata mieć opiekuna, albo "kogoś" jak nas partner rzuci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
poczekaj jakbys miala wypadek albo cos innego i przyjaciele ci umyja osrana dupe.Ja nie wymagam tego od dzieci sama ich obecnosc bedzie koic moj bol,ale co wy mozecie wiedziec o uczuciach do dzieci skoro ich nie macie.Nawet nie wiecie jakie moze ono byc silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianadom
tez tak mialam - tzn nie chcialam dzieci. Chec przyszla jak skonczylam 27 lat, tez nie jakas ogromna, ale zaczynam o tym myslec. Nie kazdy musi miec dzieci, ale na wiekszosc przyjdziec czas predzej czy pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizel, a kto Ci powiedział że tu nikt nie ma dzieci ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
aaron--> no czytając niektórych można tak wywnioskować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
ja wcale nie stwierdzilem ze tu nikt nie ma dzieci tylko pisze do nadetych co mi odpisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
mąż mi umyje dupe jak byś chciał/a wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizel-ty chyba jednak nie jestes przykladna matka skoro wyjezdzasz non stop z ''dup..ami'' i ''cipa..mi'' do innych nie potrafisz sie normalnie wypowiedziec? i jeszcze jedno chyba strasznie boisz sie samotnosci dlatego caly czas wyjezdzasz zjakimis hospicjami,wypadkami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
a jak maz zejdzie wczesniej,albo cie zostawi dla mlodej dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
zagubiona no masz racje matka nie jestem ale ojcem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×