Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego tak jest

dlaczego faceci wolą niskie?????

Polecane posty

Gość dlaczego tak jest

kurcze, dlaczego? dla mnie to dziwne jak facet 190 cm wzrostu chodzi z dziewczyną 150 cm.... ja mam 174 cm i startują do mnie sami niżsi....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony26lat
a ja mam 176 i jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały janio
ideal kobiety 110 cm z płaską głową..............i żeby można było piwo odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony26lat
nie wzrost jest ważny a serce to czego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochlik84
kurde tez mam ten problem,176,a leca na mnie nizsi albo równi,ci 190 nie bardzo,chociaz przyznam ze kiedys latal za mna taki 206cm:p no ale w wiekszosci to jednak prawda ze wysocy wolą duzo nizsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KowbojPodolski
bo niska ma usta na wysokości jego krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbieeee
bo nie znoszą wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jesteś brzydka oprócz tego, masz nieproporcjonalną figurę albo nieciekawą twarz... Jak się laska facetowi podoba (tzn ma fajną sylwetkę, buzię, ładną cerę i niezryty charakter) to do niej wystartuje.. zwłaszcza, jak ma wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auć, ucieło posta zwłaszcza jak ma wzrost w granicach normy, tzn jakieś 160-175 cm, to raczej u żadnego nie będzie skreślona "za wzrost" chyba że: 1. facet jest fetyszystą - stosunkowo rzadki przypadek 2. facet ma sam 160 cm i szuka niższej - ale pewnie wtedy też nie bedziesz nim zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dlaczego? dla mnie to dziwne jak facet 190 cm wzrostu chodzi z dziewczyną 150 cm.... ja mam 174 cm i startują do mnie sami niżsi.... to sie ciesz ze wogole startuja:D tam gdzie mieszkam nie ma takich problemów:P tu sa sami wysocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego wolą że większosć
z nich to karakany. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing matter
ja mam 173cm i od jakiegos roku polubilam moj wzrost. do tego ostatnio nosze tylko obcasy takie ok 5 cm, i zauwazylam wieksze zainteresowanie facetow ;) wiec nie jest tak ze wysokie maja gorzej a powiedzialabym ze nawet lepiej ;) odtąd obsacy to moj najlepszy przyjaciel :P kolezanki mam prawie wsztkie nizsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak jest - autorka
ale ja nie napisałam, że to dla mnie problem, wręcz przeciwnie. Podobam się facetom, naprawdę, tylko chodzi mi o to, że bardzo często widzę takie przypadki gdzie facet jest duuużo wyższy, a dziewczyna jest baaardzo niska. O to mi chodzi. Jestem zaszczycona, oczywiście bo muszę, no nie? że startują do mnie niżsi, nie mam więcej powodów do radości. Tak, aż zal mi d. ściska. Buhaha, to niby do czego? zadałam potanie, nie oczekuję analizy mojej osobowości i domniemań że z pewnością muszę być brzydka:P a obcasy noszę, bo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde wola niskie?? to niby mam sie cieszyc, bo mam 158??? no nie wiem.... mje kolezanki sa wyzsze i to zawsze one maja wiecej uwagi niz ja... a wcale nie jestem brzydsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Wzrost to nie wszystko....:) Malutkie są ugodowe i to dlatego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztrzsasasz ten problem tak jakby ci zal dupe sciskal az tak ci sie nudzi ze nie masz wiekszych problemow? zadajesz pytania typu co bylo pierwsze jajko czy kura:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedziłą,że faceci wola niższe:P ja mam 176 i jakoś nie narzekam na brak zainteresowania :P:P aczkolweik panowie poniżej 180... jakoś mnie nie interesuja:P:P z wiadomych wzgledow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat roztrzsasasz ten problem tak jakby ci zal d**e sciskal az tak ci sie nudzi ze nie masz wiekszych problemow? zadajesz pytania typu co bylo pierwsze jajko czy kura RACJA:P:P "problem" wyssany z palca:P:P:P echhhh :P Pozdrawiam:):):) ja to mam problem jutro jade na szkolenie 3- dniowe , a wcale mi się nie chce ooo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jest przyjęte że facet
powinien więcej zarabiać być silniejszy fizycznie i wyższy od kobiety tradycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat... 188- łapie się w moim przedziale:P:P:P byle nie 188 i jakichs patyczak:):) facet nie moze byc chudy... fuj... patyczakom mowie stanowcze nie:P:P:P ale takim misiom , co to już ich choroba zwana " lustrzycą" dopadla, też dziekuje;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Mam tylko 170, dlatego moje szpilki muszą mieć przynajmniej 10 cm .. :) Niskie? Teraz nawet są akcje takie .. w ramach leczenia niskorosłości ... bo to się leczy! Gdybym była niższa byłabym tym faktem załamana ... i tak mi mało .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freckles.
Moim zdaniem cos w tym jest. Facet 190cm zazwyczaj ma za dziewczyne jakiegos karzelka 160cm. Mysle, ze facet ocenia, ze ma wieksze szanse u takiej malej niz wysokiej i atrakcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×