Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego tak jest

dlaczego faceci wolą niskie?????

Polecane posty

\'\'Na wniosku podajesz wzrost a w urzędzie znaczą--niski sredni wysoki ja mam 163 a mam wzrost średni\'\' W dowodzie wzrost podawany jest w centymetrach :D W starych dowodach owszem był wzrost: niski, średni, wysoki, ale stare dowody już dawno zostały wycofane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
*Sami - owszem, ale często gęsto ludzie sobie dodają centymetr lub dwa ... Za to nigdy nie ujmują .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami
Nie czepiać sie szczegółów:P widziałaś mądrą karlice:O to co sie mi dziwisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
pain au chocolat - no proszę .. opiekuńcza jak zawsze ... Jak Ty się martwisz ... o moje IQ, teraz o urodę ... (Tak jak Samoobronie chodziło o dobro Polski .. i jej poziom .. ) P.s. nie martw się aż tak bardzo .. i w tym względzie panowie mnie dowartościują ... :) Ale bardzo dziękuję za troskę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na niskie osoby mówią np karły, choć ja się z tym określeniem nie spotkałam żeby ktoś tak mówił na osoby o niskim wzroście, raczej \'\' mała \'\' , \'\' mały \'\', ale na te wysokie też są nie lepsze określenia bo...\'\' wieża \'\', \'\' babochłop \'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas77
Moim zdaniem prawda jest brutalna. Mężczyźni wolą niskie kobiety, bo to zapewnia im przewagę fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
ooo jedyne co mam to uroda ... hehe ... Żyj sobie w swoich ułudach, że o ludziach wiesz wszystko ... Akurat mi to nie przeszkadza ... bo i dlaczego miałyby przeszkadzać mi oceny IQ, urody, pewnie i sfery finansowej (w końcu mam tylko urodę, czyli wnioski nasuwają się same) - od osoby, która jest niewiarygodna poprzez swój język ... Prof. Kołakowski takim się nie posługuje ... ani prof. Kozielecki, ani prof. Skarga ... ani żaden inny profesor ... (to są dla mnie istotne osoby) Zatem oceny z rynsztoka raczej nie wywołają we mnie żadnej głębszej refleksji ... Bardzo przepraszam, ale dalsze wywody pod moim względem, są pozbawione sensu ... Więc zanim zaczniesz oceniać mojego psa, mojego faceta ... itd. uprzedzam, że nie są dla mnie wartościowe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
pain au chocolat - teraz czekasz na brawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
pain au chocolat - to podnieś głowę do góry, aby mi spojrzeć w oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
pain au chocolat - tylko się tak nie śliń proszę ... To troszkę odrażające ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
pain au chocolat - no tak ... Żaden z wymienionych profesorów powyżej na pewno nie jest takim ekspertem w tej dziedzinie jak Ty ... (mimo, że temat zła także przecież poruszają) Zdumiewające ... Może faktycznie nie powinnam tak wysoko sięgać, ale właśnie u podnóża wiedzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna aleksandra
Ja jestem raczej wysoka 171 cm. W dodatku mam długie rączki, jestem szczupła i mam małe piersi, ale i tak nie narzekam na brak uwagi. Mój facet uważa że wyglądam jak sarenka i wielbia mój typ urody i to że poruszam się z wdziękiem (a nawet o tym nie wiedziałam). Sam jest grubszy i wyższy, więc dla niego szczytem kobiecości są szczupłe dziewczyny. Ale inny facet bardzo wysoki i bardzo chudy lubi koniecznie okrągłe laski. Więc przeciwieństwa często przyciągają się na zasadzie figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemka

NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na najbardziej popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać tu nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty ale i sam program.

Prowizje są bardzo wysokie:

- 40% od sprzedaży każdego poleconego produktu;

- stałe 20% od każdego powracającego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera któremu polecisz program

Zacznij zarabiać już teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×