Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aparaty NIKON

aparaty cyfrowe NIKON - polecacie? dobre są??

Polecane posty

Gość aparaty NIKON

jak w temacie. kodak mi nie posłuzył. zastanawiam się nad nikonem,8 mps, optical zoom 3x - 4x. czy nikony są dobre, trwałe...? słyszałam,że canon i pentax robią lepsze niz nikon.... kto sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparaty NIKON
? ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrygga
Teorytycznie Nikon jest najlepszą firmą. Dlaczego teorytycznie? Bo maszynka do robienia zdjęc na pewno nie bedzie lepsza od aparatu, tzn. nie podalas konkretnego modelu, ale aparat 3x zoom optyczny chyba nie jest 'aparatem', tylko 'maszynką'. Różni się to funkcjami [nie daj się nabrać na stabilizacje obrazu w aparatach z obiektywem wielkosci jednogroszowki albo 8 megapikseli przy ww obiektywie] Podstawowe funkcje [nie jakies tam profesjonalne, bo na takie moga brzmiec]: #Podgląd głebi ostosci [ale nie przesadzaj z wielkoscia ekranika, bo on tylko baterie zzera] #tryby [w niektorych aparatach nazywane av i tv] umozliwiajace fotografowanie w slabym oswietleniu #Makro conajmniej od 5 cm, a najlepiej od 1 cm #Mozliwocs zmieniania wartosci iso [spokojnie wystarczy 100 do 800] #Moim zdaniem lepsze sa aparaty na zwykle baterie, a nie z akumulatorem wbudowanym. Baterie zawsze mozesz zmienic i naladowac, akumulator musi sie ladowac i Ty nie masz mozliwosci fotografowania przez ten czas. chyba tyle. Ja jestem szczesliwa posiadaczka canona a 630. Interesuje sie fotografia i ten mi w zupelnosci wystarcza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×