Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stefii

potrzebny przepis na dobrą sałatkę,na przyjęcie

Polecane posty

Gość stefii

ludzie znacie przecież tyle przepisów,potrzebuję coś fajnego,czym zaskoczę gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka_84j
moze grecka zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super zdrowie na talerzu
kartofle z cebulą i kiszonym ogórkiem doprawione solą, pieprzem i odrobiną kwaśnej śmietany - wszystko w kostkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefii
grecka,fakt jest dobra,z ziemniaków z cebulką...jeszcze nie jadłam.Piszcie kochani,piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak się nazywa
ale składniki to kapusta pekińska. 2 pomidory. surowy ogórek, rzodkiewka. mała puszka czerwonej fasoli. mała kukurydzy. sos czosnkowy. ser feta, albo mozarella na wierzch. Wszystko oczywiście pokrojone w małe cząstki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidory w kostkę, ogórek w kostkę, czerwona papryka w kostkę, ser mozarella porwać na kawałki albo pokroić w kostkę jak kto woli zalać sosem do sałatek z Knorra paprykowo-ziołowym. Pycha! Już kiedyś podawałam tu ten przepis i jedna kafeterianka zrobiła i mąż się nie umiał najeść także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefii
Bardzo Wam dziękuję,piszcie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefii
W planie mam łykanie-dziś zrobię Twoją sałatkę na kolacje,tylko nie mam pomidora,hym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napisze top co mi smakuje najbardziej kaszka kuskus+tuńczyk w sosie własnym+3jajka+kukurydza+papryka czerwona+ ogórek kiszony + majonez ryż+pierś z kurczaka pokrojona w kostkę i usmażona +koperek+ogórek kiszony+słonecznik łuskany+majonez udka pieczone a potem poszarpane na małe kawałki+mały winogron biały + płatki migdałów (wcześniej uprażone) +natka pietruszki + sok z jednej pomarańczy wymieszany z majonezem ananas+szynka w kostkę+por + seler ze słoika+kukurydza+jajka+ majonez jajka+szynka+kukurydza+pieczarki ze słoiczka w zalewie octowej+ser żółty w kostkę+majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefii
Po pomidory wyślę syna,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak się nazywa
principolo przepisy fajne, ale na miłość boską nie pisz "mały winogron" bo od razu robi mi się niedobrze. Nie ma słowa "winogron" tylko winogrono albo winogrona tak jak są perfumy a nie perfum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefii
ej no! Bo tupnę,tutaj miało być o sałatkach,ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak się nazywa -----Tak czy siak każdy wie o co chodzi :D :P A moja stopka też jest od czegoś i dla kogoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pekinka, orzechy włoskie, ugotowana pierś z kurczaka, ananas z puszki, kukurydza z puszki, sos z majonezu i jogurtu, odrobina soli, sałatka przepyszna i w mig znika z półmiska (lekko słodka)... druga = seler ze słoiczka kukurydza z puszki szynka w kosteczkę, jajko w kosteczkę, por w ćwierć - talarki i sos jak wyżej, też pyszna i prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pekinka, orzechy włoskie, ugotowana pierś z kurczaka, ananas z puszki, kukurydza z puszki, sos z majonezu i jogurtu, odrobina soli, sałatka przepyszna i w mig znika z półmiska (lekko słodka)... druga = seler ze słoiczka kukurydza z puszki szynka w kosteczkę, jajko w kosteczkę, por w ćwierć - talarki i sos jak wyżej, też pyszna i prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka***67
świetna jest sałatka paryska Mozna samemu zamarynować cebulę lub kupić marynowaną. Ja sama robię: cebulę pokroić w talarki i wrzucić na 3-5 min do gotującej sie marynaty. Marynata: 4 szkl. wody, 1 szkl. octu, 1/2 szkl. cukru. 1/4 szkl. soli, ziele angielskie, liść laurowy, pieprz ziarnisty, goździki. Te przyprawy należy wyjąć przed wrzuceniem cebuli. Następnie cebulę odcedzić i ostudzić. Dodać pokrojona w kostkę kiełbasę (jakąkolwiek wędlinę), kolorową paprykę i majone, przyprawić maggi. Jest pyszna, winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka***67
a możesz podać przepis na te sałatkę gyros?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka1986
Ja polecam Gyrosa na mój sposób pekińska-poszatkować ogórek zielony-w paseczki, ogórki konserwowe-w paseczki, pierś kurczaka-usmażyć na oliwie na koniec smażenia dodać przyprawę do gyrosa, wszystko wymieszać, zalać majonezem i śmietaną kremówką, doprawić pieprzem, nie solić ZAWSZE ROBIĘ TA SAŁATKĘ. Palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam coś co sałatką nie jest, ale moich gości zawsze powalało na kolana ;) Ser zetrzeć na grubych oczkach tarki, dodać majonezu tak żeby powstała papka, do tego ząbek czosnku (lub połowa jeżeli ktoś nie lubi), dwie-trzy łyżki kukurydzy, wybełtać razem i: - podawać na plasterkach szynki - na pieczywie typu VASA - na pieczywie vasa z szynką i papryką konserwową na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze tez humus Taki dip
Puszka cieciorki.zabek czosnku sok z cytryny oliwa i sol -zmiksowac i podawac z czosnkowy pieczywem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.
Mysha - przydaloby mi sie takie cos, jaki ser dajesz? Albo przynajmniej ogolnie jakis rodzaj, smak? Ogolnie to te salatki tutaj sa raczej nie na przyjecie, tylko na jakas improwizowana studencka prywatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja napisze tez te ktore lubia znajomi u mnie 1. ryż, curry, kukurydza, ananas, czosnek majonez 2. pieczarki obgotowane, korniszony kukurydza, papryka czerwona świeża majonez 3. szynka, dobry ser, ananas, kukuryza, fasolka czerwona, seler ze słoika, rodzynki czosnek majonez 4. paluszki surimi, jaja kukurydza, cebula, majonez jak zainteresuje ktoraz to podam szczególy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefii
Przepisy są wspaniałe,już je spisuję,dzięki bardzo.Goście pękną z przejedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie polecam gyrosa
PIERS Z KURCZAKA KROIMY W KOSTECZKE I DUSIMY, NA PATELNI, JA DODAJE TROCHE OLEJU I WODY.. TRZEBA POCZEKAC AZ DOBRZE WYSTYGNIE, MOZNA WSADZIC NA TROCHE DO LODOWKI, DODAJESZ PRZYPARAWE GYROS. KLADZIEMY DO POLMISKA NA TO KETCHUP, NASTEPNIE NA KETCHUP KLADZIEMY OGORKI KONSERWOWE POKROJNOE W KOSTKE, NA OGORKI, KUKURYDZA, POTEM MAJONES I NA TO POKROJONA PEKINSKA.. SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez teoretycznie możesz dać każdy ser - ja uwielbiam gołdę, morski i edam więc zawsze jest to jeden z tych trzech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×