Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabeczka23

zwolnilam sie z pracy i zaczynam sie abc ze nie znajde innej

Polecane posty

Gość zabeczka23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sie zwolniłas to chyba zakładałas tez i to że pracy z dnia na dzień sie nie znajdzie. lepiej sie zmotywuj na starcie swoich poszukiwań bo to żmudny i frustrujący proces. zajmij sie szukaniem jak najpredzej to mniej bedziesz rozmyslac a wiecej dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdfasd
tez sie zwolnilam i generalnie nie zlauje ale juz 4 msc na bezrobociu a psychika i samopoiczucie spada do zera...a i szanse na prace tez bliskie zeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggffd
widocznie nic sobą nie prezentujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadna taka
dlaczego się zwolniliście? też noszę się z takim zamiarem bo już nie daje rady ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja olenka21
ja sie zwolnilam pensja 650zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyyyy
w Polsce minimalna płaca jest znacznie wyższa niż 650zł...chyba że pracujesz na niecały etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojj
jest i niejest - prawnie jest ale nieprawnie to pracodawcy prywatni robią co chcę - mnie chcieli na pół etatu a miałam robić 6 dniw tyg po 8 godzin i za 5zł za godzine.... i co takim h**** zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia0180
skoro boisz sie ze nie znajdziesz kolejnej. to mam dla ciebie świetne rozwiazanie żenys mogła troche zarobić. Byc może już nie bedziesz musiała szukać noewj pracy. Jest to praca zwiazana z marketingiem internetowym. można zarobic bez wychodzenia z domu.Jeśli interesuje Cię joja oferta proszę o kontak e mail: madzia0180@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellea
Ja zwolniłam się z pracy na początku września, nie mogłam znieść fatalnej atmosfery i oszustw. Byłam pewna, że szybko znajdę pracę, niestety do tej pory jej nie mam :( Miałam kilka propozycji, warunki żenujące. Nie żałuję, że zrezygnowałam z tamtej pracy, ale czuję się strasznie jako bezrobotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×