Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuchta

Mała kuchnia -funkcjonalna kuchnia

Polecane posty

Gość kuchta
No i oczywiście dziękuję za wszystkie dotychczasowe rady i wypowiedzi, na pewno pomogą mi przy podejmowaniu ostatecznych decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa mama - to gdzie Ty w maleńkiej kuchni upchnęłaś wyspę kuchenną???????????? Te 500 zł za metr to fronty z mdf - tylko blaty są drewniane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchta
Grudniowa życzę by wszystkie Twoje rozwiązania w nowej kuchni sprawdziły się świetnie. Niech Ci kuchnia wygodnie służy :D Swoją drogą ja teraz wystarczy, ze się obróce w kuchni i wszytsko mam na wyciągnięcie ręki, pewnie gdybym się przeniosła do większego pomieszczenia czułabym się nieswojo :D Ale byłabym szczęśliwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anukas
witam,moja kuchnia ma 2.2x3.1 okno jest na całej 3.1 ścianie czyli jest bardzo widna , meble moga stanąć na jednej 2.2 a na drugiej 2.2 kuchenka zlew no i szafki , zastanawiam się nad zabudową do sufitu tej pierwszej z krótszych ścian, szafki górne otwierane tradycyjnie a nad nimi dodatkowe otwierane do góry , tam trzymałabym sprzęty typu sokowirówka albo większe garnki które nie mieszczą się na dole , na ściance z kuchenką i zlewem były by szafki stojące i wiszące ale nie do sufitu żeby nie przytłaczać, zastanawiam się czy to ma sens, i czy dać te szafki otwierane do góry przeszklone? chyba namieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze mój temat ktoś odkopał :) Odpowiadam na pytania dotyczące szfek na górze otwieranych do góry- moim zdaniem zły pomysł. Te szafki, jak napisałaś, mają być pod samym sufitem więc wiecznie będą się obijały o sufit podczas otwierania. i Zarówno uchwyty jak i sufit nie będą efektownie wyglądały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anukas
Sory KUCHTA że wryłam ci się między wódkę a zakąskę , ale przypadkiem zauważyłam ciekawą rozmowę i pomyślałam a co tam może pomogą? kurcze ja bym nie pomyślała że te szafki mogą się obtłukiwać o sufit, dzięki za odpowiedż , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczenta
My mamy taki reling jak na fotce - http://www.akcesoria.meble.pl/p25384,reling-re10-znal-chrom-satynowy-rozstaw-160mm.html A na nim zawieszone łyżki itp ;-) Moim zdaniem wygląda to dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Kupiłam ostatnio niewielkie mieszkanko na os. europejskim w Krk i chciałabym powoli zająć się jego urządzaniem. Najpierw kuchnia. Czy moglibyście polecić mi jakieś ładne, lecz niezbyt drogie meble kuchenne, które nie będą optycznie zmniejszać kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omiśka
W takim razie najlepszym dla ciebie rozwiązaniem będzie zamówienie zabudowy kuchennej na wymiar, poszukaj dobrego wykonawce, pooglądaj przykładowe projekty. Mnie osobiście podobają się nowoczesne kuchnie z propozycji Komandora, ale to prawdopodobnie większy wydatek Projektant odpowiednio dobierze rozmiar i formę zabudowy. Podpytaj znajomych o dobrego stolarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omiśka
W takim razie najlepszym dla ciebie rozwiązaniem będzie zamówienie zabudowy kuchennej na wymiar, poszukaj dobrego wykonawce, pooglądaj przykładowe projekty. Mnie osobiście podobają się nowoczesne kuchnie z propozycji Komandora, ale to prawdopodobnie większy wydatek Projektant odpowiednio dobierze rozmiar i formę zabudowy. Podpytaj znajomych o dobrego stolarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiainga
Do małej kuchni polecam ci baterię La Cucina firmy Oras. http://www.oras.com/pl/professional/products/Pages/ProductVariant.aspx?productcode=8528 - sama mam taką od roku i jestem bardzo z niej zadowolona :) Ten model jest bardzo praktyczny i rzeczywiście pasuje do małych pomieszczeń. Oprócz cudnego designu (co możecie zobaczyć w linku :)) La Cucina dba o ekologię i niskie rachunki w kuchni ;)) Fotokomórka reaguje na ruch naszych dłoni i dostarcza wody dokładnie tyle ile potrzebujemy :) nic się nie marnuje :) Po krótkim czasie sami zobaczycie, że rachunek za wodę będzie odpowiednio niższy ;) Polecam z całego serducha ;) Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafki cargo są bardzo funkcjonalne a do nich radzę kupić porządne kosze cargo. Solidne kosze kupowaliśmy w http://www.inoxa.info.pl/ Co istotne to to, że ich kosze są na dobrych prowadnicach, to gwarancja sprawnego działania przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się fajnie kuchnię ogarnie, nawet najmniejsza będzie funkcjonalna. Ja mam mnóstwo pojemników, organizerów łatwiej rzeczy przechowywac i nie zajmuja tyle miejsca, tu mają duży wybór przydatnych rzeczy https://duka.com/akcesoria/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrycka
Mała kuchnia też ma swoje zalety, możesz mieć przynajmniej pewność, że Cię zaraz nogi od chodzenia nie rozbolą :D Wszystko pod ręką, a to też duża zaleta. Co do aranżacji, można to całkiem spoko rozwiązać, liczy się pomysł i wybór jakiś fajnych mebli. Chociażby te z meblo dom II w Rzeszowie sprawdzają się super: https://meble-do.pl/meble-kuchenne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała kuchnia to faktycznie wyzwanie w kwestii tego aby wszystko dobrze zaaranżować, musimy wykazać się dużą kreatywnością. Wiele rzeczy możemy zamówić online, tutaj polecam www.Gaz-but.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka
Dnia 18.11.2008 o 09:26, Gość kuchta napisał:

Czyli rozwiązania, które ułatwiają życie i pracę w kuchni. Planujemy niedługo remont i najważniejsze jest dla mnie by w mojej małej kuchni zapanował wreszcie ład i porządek. Musi być dużo miejsca na przechowywanie i blaty. Do tej pory wpadłam na pomysł rogowych szafek na garnki- z obrotową tarczą w środku- czy to się sprawdza w praktyce? I drugi pomysł, którego jestem pewna na 100% to wąski słupek wysuwany- na przyprawy, herbaty, kawy itp..Taki o szerokości 20 cm z półkami prawi pod sam sufit. Macie jeszcze jakieś pomysły? Przeglądam czasem czasopisma wnętrzarskie i tylko się wkurzam- dla nich mała kuchnia to kuchnia o wymiarach 3x4 albo jeszcze większa -dla mnie taka kuchnia to gigant 😄 Moja kuchnia ma wymiary 2x2,5.

hahah 😄 no tak, to zależy co dla kogo oznacza mała kuchnia, moja ma podobne wymiary do twojej, przed remontem wybrałam się do Home Concept w Wawie i wszystko mi doradzili, zrobiłam u nich kuchnie na wymiar i jest git 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ofertę ma Firma WIDAX Meble z Kielc.
Ostatnio zamawiałam tam meble do kuchni i jestem bardzo zadowolona!
Szybka realizacja i super wykonanie!
Polecam!

______________________
Podaję adres sklepu:
ul. Zagnańska 27
25-528 Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×