Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość karminadla
witam Proszę nie reagować na podszywy od dzisiaj od godziny 12.00 do poniedziałku do 12.00. Jestem zbanowany za niewłaściwe żarty.Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj wieje zimny ,nieprzyjemny wiatr. Co przywieje? czekam na syna,upiekłam jakis placek z jabłkami. Ten dzień dla mnie dzisiaj ciężkawy,pochmurno - czyżby wracała zima? Karminadla - cuuś mi się widzi,że nasz topic jutro będzie miał 5 m-cy a nie półrocze,ale i tak warto za to YYYYYYY. Pozdrawiam.nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmin - to ja pokręciłam,fakt piszesz o 5-ym miesiącu. W tym czasie dziecko już 2 tygodnie kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko w naszej Kawiarence, smacznie śpicie. Musiałam zajrzeć przynajmniej na dobranoc jak wcześniej nie mogłam. Ciężki dzień mam za sobą, oby jutro upłynęło nam miło bez powodów do złego samopoczucia. Moje drogie, przesyłam buziaki. Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmoza
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem obecna - cześć. Czekając na rodzinę kawę piję z Wami.Kawiarnia otwarta na oścież. Stolik przygotowany , kawa pachnie. Dzień zapowiada się deszczowy, ale jest ciepło. Miłego , dobrego dnia dla wszystkich. Nazbierało mi się dużo tematów.Jak odzyskam wolność:) będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wstalam wczesnie ale dopiero teraz mam czas zasiasc do kawki z Wami. U mnie tez pochmurno ale cieplo.Sloneczko napewno wyjdzie zza chmurki :D Zycze Wam milego dnia z rodzinkami i przesylam 👄 Nara, wpadne wieczorkiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️......Miłego dnia. I ja się przysiadam z kawką, Globusiu jesteś niezawodna, jak zwykle jest stolik przygotowany. U mnie dzień zapowiada się piękny, słoneczko ciepło świeci już od samego rana. Nigdzie dzis nie wychodze, będę w domu coś działać. Globusiu czekasz na rodzinę, niech czas upływa Wam w milej atmosferze. Livio nie widać Cię, chyba doczekalaś się syna, oby tak było. Anulka🖐️,Dorcia🖐️ Karmin.....a w jakim celu chcesz nas odwiedzać.....hmm ?. Powiadasz że duża różnica wieku, ale czy za młody ?, czy za \"stary\"?. Bo jeśli to drugie to nie obawiaj się, będziesz tym bardziej mile widziany. Natomiast jeżeli zbyt młody, to nie gniewaj się.....może chcesz robić z Nas podśmi.....ki ?????? Tak czy owak, zapraszamy Cię, zobaczymy jak będziesz się sprawował. Najwyżej wyjdzie szydło z worka jakie masz zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho !, hej ho ! - do lasu by się szło !........ale nie ma z kim. Przyszłam między sprzątaniem, praniem i gotowaniem obiadu. Jestem dziś w domu i ciągnie mnie do Was. Livio Ty pewnie w ogrodzie blisko natury, ja z balkonu podziwiam przyrodę. To jedynie pozytywne z mieszkania na parterze. Mam ładny widok, duża przestrzeń zieleni, najbardziej cieszą oko brzozy i drzewa takie co kwitną jak jabłoń. Livio czy juz wiadomo co to za choroba u tego chłopca ?, bardzo współczuję rodzicom i dziadkom. Okropne to, napisz jeśli coś wiesz. Anulka Ty tez często zajmujesz się wnuniami, to tak jak ja. Moja mama dużo mi pomagała, wiem jak to jest. Teraz ja robię to chętnie, aczkolwiek nie jest to łatwe , teraz dzieci są takie mądre a młodzi rodzice jeszcze bardziej. Dorcia jak się masz, martwisz się pewnie pieskiem. Biedactwo, powoli się \"wyliże\", napewno bardzo się troszczysz - dogadzasz. I słusznie, bo to członek rodziny. Zmykam do kuchni🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitJCIE - MECZ W TV WIĘC KOMP WOLNY. Zapowiadał się dzien zimny,pochmurny,trochę pokropiło. yteraz wyszlo słonko i jest ciepło. Mam,mam Syna od wczorajszego wieczora.Odchudza się a ja działam na pokuszenie. Pojedzie do siebie,to dalej będzie walczył - cóż innego mogę dla niego zrobić - jak domowe żarełko. Co do dziecka moich sąsiadów - wyszło ze szpitala,bez diagnozy,nic nie stwierdzono. dostał jakieś kropelki 2 x dziennie. tiki jakby mu ustały,o nóżkę nie pytałam - bo głupio. Być może,że to na tle nerwowym, cuuś lub ktuuuś go wystraszył. Podejrzewam jego tatusia - trochę \"dziwaczny\",nigdy nim się nie zajmuje,a właśnie jak to się zaczęło wracał z nim skąś do domu. Kiedyś ten tatuś wrzucił do beczki torpedę - jak jeb....,to myślałam,że u nas wojna się zaczęła.beczka wyleciała wyyysoko w powietrze. No cóż niektorzy tak mają. Globusik - pewnie już też masz w domu gości. No to gościmy się nadal - pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora1950
Witam!! Ja już po pracy.Pojadłam sobie i teraz piję kawkę i odpoczywam .Dorcia na spacerze ze swoim ukochanym panem.Trochę zerkam na telewizor/akurat leci Kioskarz z Kryszakiem/.Za moment zaczynam się szykować do wyjścia,idziemy na pępkowe do siostrzeńca męża.Urodziła się fajna dziewczynka.Jest okazja do świętowania. Moja Dorcia już się czuje trochę lepiej,ale jeszcze nie zagojone ma szwy .Już mniej cierpi.Jeszcze jest inna niż zwykle.Taki mały smuteczek z niej.Jest nadzieja,że wszystko będzie okej. Pozdrowionka i miłego popołudnia.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy, uśmiechu na twarzy, Niech gwiazdka spokoju Cię szczęściem obdarzy. Zapach różany niech rozsieje noc, błogości smak niech nada mu moc. Choć droga daleka i wiatr w słowach gra, Moc ciepłych pozdrowień przesyłam Wam ja 👄 MIŁEGO WIECZORU SŁODKICH SNÓW *♥*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllllo moje kochane wpadlam do kawiarenki a tu przy naszym stoliczku a tu ani widu ani slychu....... zostawiam kawke dla Was i ciasta z rabarbarem.👄 Coraz głośniej, coraz dźwięczniej ...° świergot ptaków budzi wiosnę, ...° więc niech razem z tą melodią ...° myśli będą Twe radosne. ...° ...° Ja Ci życzę, aby słońce ...° dni szeptało Ci słoneczne, ...° zapewniając smaki życia ...° w złotoustym swym pakiecie ...° ...° a rozgardiasz zieloności ...° niech łagodzi kanty myśli ...° sypiąc błogość oraz czułość ...° wspomagając czas pomyślny. ...° ...° … ♥ Miłej niedzieli dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Nad miastem budzi sie nowy dzien Nie wiemy co nam dzis przyniesie Czy radosc Czy kilka gorzkich lez Nie wazne co ....bo Nawet wsrod oceanu lez To kazdy z nas nawet w skrycie Bardzo kocha zycie” Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wklejajac ten wierszyk tak sie zastanawialam co dzien przyniesie i dlugo nie musialam czekac :-( Przed chwila rozmawialam z moja serdeczna Kolezanka i dowiedzialam sie, ze jest po operacji i ma raka pluc :-( Zycie jest wieka niewiadoma a Ona tak bardzo kocha zycie. Mam nadzieje i wierze w to, ze bedzie dobrze bo jak wiemy nadzieje umiera ostatnia. TRUDNO nie wierzyc w nic........ http://www.youtube.com/watch?v=XTZbM4dJLkc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witajcie Anulka dzięki za kawkę i ciasto. Przyzwycziłyśmy się że to Globusik otwiera, ale ma gości więc zrozumiałe. Livia też musi nacieszyć się synem. U mnie kolejny przepiękny dzień, wierzę że będzie radosny, bo jajważniejsze jest nastawienie. Anulka, przykro mi że otrzymałaś taką wiadomość, oby Twojej koleżance starczyło sił na walkę. Trzymajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora1950
Witajcie w słoneczny ale wietrzny dzień.Rano na spacerku z Dorcią bardzo zmarzłam.Wiatrzysko było dokuczliwe.Globusiku,jak tam wizyta rodziny?Livio,Ty szczęśliwa jesteś,masz syneczka bliziutko przy sobie.Też bym tak chciała.Masz rację,wyjedzie to będzie się odchudzał.A u mamusi niech poje sobie smakołyków.Anulko ale bym sobie zjadła Twoje ciasto z rabarbarem,miam miam.Moja wczorajsza wizyta udała się.Było fajnie.Dużo młodych,miłych ludzi.Trochę cioteczek i wujków. Życie ucieka szybko,na takich spotkaniach widać to najbardziej. Nie śpiesz się ,nie zamartwiaj. Przybyłeś na ten świat jedynie z krótką wizytą. To cała prawda i tylko prawda o naszym życiu.Ciągle dowiadujemy się o jakiś chorobach naszych bliskich,przyjaciółznajomych. A przeciesz jesteśmy jeszcze młoda kobitki,nie będziemy się martwić. Pozdrowienia,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitAJCIE No i wyjechał.A tak było fajnie,na luzie. kompa mi poustawiał,pousuwał co niepotrzebne,poleżał,pospał z psem na spacery pochodził - a pies Go nie opuszczał ani na chwilkę. I tak szybko te dwa dni minęły. Smutno mi już z rana było na samą myśl,że znowu będziemy sami. Ale co tam - życie jakie jest każdy widzi. Dołączam się do zyczeń Andzi dla koleżanki Anuli. Jutro od rana u mnie nie będzie prądu,może zdązę się przywitać. ST wróciła z Zywca - przekażę co tam dalej się działo. dobrej nocki moje miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, niedziela juz prawie za nami, u mnie bylo piekne sloneczko. Bylismy u znajomych na grilu, siedzielismy w ogrodzie i bylo bardzo sympatycznie. Jutro nowy tydzien , nowe obowiazki i tak uplywa nam ten czas. Globusiku👄 czy masz jeszcze gosci? Livio👄 nacieszylas sie Synem, nie smuc sie bedzie nastepna wizyta.Czekamy na dalsze losy sagi mlodych. Andziu 👄jak minal dzionek? Dora👄 bardzo lanie napisalas:🌻 Ulotne, krótkie i szalone Szczęście bardzo upragnione Nie patrz na to co jest w tyle Bo nasze życie to tylko chwile. Ciesz się słońcem Ciesz się chmurą Wtedy będziesz tylko górą. Optymizmem zarażaj ludzi Niech się w Tobie radość budzi Słuchaj ptaków Słuchaj lasu I dla siebie znajdź trochę czasu. Pamiętaj, że życie to jest świat W którym możesz rozkwitać jak kwiat. Dobrej nocy zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wracam z podwojoną siłą. Przywitania i pożegnania - to zawsze dostarcza smutku. Goście wyjechali i znowu cisza w domu.Podróż w jedną i drugą stronę pokonali szczęśliwie. Trochę uporządkuję mieszkanie i zasiądę do czytania wszystkich listów. WRACAM DO WAS. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek🖐️ Globusiku👄 otwieram okienko na swiat i juz pije kawke w Twoim towarzystwie. Sloneczko tez juz swieci wiec mysle, ze nasze Dziewczyny zaraz wpadna do naszej kawiarenki. Dzis mam ciezkie zadanie bo ide odwiedzic moja chora Kolezanke. Pozniej napisze wiecej, zycze Wam milego dnia. Dziewczyny kawka Globusika czeka! ........ )) ....... (( ..... /\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\\.././ .... ( .... /.........V../ ...... ) . C(............./ ...... ( .... \\.........../ ...c(\'\'\'\'\'\'\"\"\'\'\') ..... \\_____/ ...... \\___/ \"\"\"\"\"\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\"\"\"\"\"\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\"\"\"\"\" ...*•-•* ..) Bądź słońca jasnym promieniem dla tych,co słońca mają za mało. Bądź taką przez całe życie, by Cię każde serce kochało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda nie zacheca do siedzenia przed kompem ale pokiwajcie chociaz🖐️ to bede wiedziala, ze u Was Was wszystko w porzadku. Odwiedzilam moja Kolezanke, dziewczyny jak moze sie czlowiek przez 3 tygodnie zmienic :-( Z pieknych kreconych wlosow na glowie lysina, po braniu kortyzonu opuchnieta, biedulka czeka na peruke ale co najwazniejsze nie poddaje sie i jest nastawiona bardzo optymistycznie. Zycze milego wieczorku, jutro rano mam termin do lekarza nie moge pic kawki wiec zajrze po powricie zeby nie robic sobie apetytu na kawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Ci wiersz wieczoru spokojem, Szarą codziennością, ciężkiej pracy znojem. Napiszę Ci wiersz szumem wiatru, deszczem, promieniem słońca, zielenią. Za to, że dla mnie jesteś przyjacielem... A kiedy wszystkiego będziesz mieć dość Gdy wszystko będzie się burzyć i nie układać, Pomyśl, że jest w Twoim życiu taki ktoś Kto w dłoniach serce składa. Nieważne gdzie on jest, czy daleko czy blisko Ważne, że o Tobie myśli, lubi Cię, Kocha A to przecież dla człowieka oznacza wszystko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej.. dzisiaj światła jak zapowiadałam - nie było. Pojęłam męską decyzję - wyjazdu do miasta. Pozałatwiałam sprawy sLużbowe w skarbówce i banku,wydałam forę w aptece. Pogoda w dzień fajna - wieczory i ranki zimne - u Was pewnie takoż samo. globus - odpoczywasz pewnie po gościnie. Anula za Ciebie jtro zaparzy z rana kawusię - odpoczywaj, Pozdrawiam -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie - napisze disiaj krótko co u ST. Po pierwsze zapytałam o tegoż DETEKTYWA. SENSACJA JEST - skasował Milusia na 5000 zł za informację,że jego Dorocia prowadzi się bez zarzutu. zastanawiamy się z MM,czy nie skasował takiej samej sumy od Doroci za taką wiadomość. Buteleczki...buteleczki.. piersióweczki..alkoholicy.. palikoty .. bieżące dyskusje w jednej ze stacji telewizyjnej. Już chyyba bardziej rozsądny jest PAN DETEKTYW - zadziałał typowo po polskiemu. Taka dygresja - bo dobiegają mnie słowa z telewizora w pokoju obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULA❤️ LIVIA❤️ ANDZIA❤️ DORA❤️ tak witam Was po dłuższej nieobecności w klubie. Narobiło mi się zaległości nie tylko w domu, ale i w korespondencji. Z czasem wszystko wyprostuję. Pisałam wcześniej ,że czekam na odwiedziny najbliższej rodziny. Mój brat to już starszy pan /75lat/ . Czułam się prawie tak, że nie jesteśmy w moim domu, a domu moich rodziców. Patrzyłam na niego i widziałam mojego tatę.Z upływem lat bardzo się do niego upodabnia.To coś niesamowitego. Ruchy,gesty,sylwetka , a nawet niektóre zachowania , to po prostu mój ojciec. Brat wyjechał, a wspomnienia pozostały i jeszcze długo będę z nimi. Zastanawiam się ,czy to tylko moja wyobraźnia powoduje takie podobieństwo? Z gardłem już lepiej,dzisiaj pierwszy dzień bez antybiotyku. Mam nadzieję,że co najgorsze to za mną. Z przyjemnością zapraszam na jutrzejsze ranne spotkanie przy kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak dobrze,że zdążyłam przygotować kawę.Na wiosnę potrzebuję więcej snu.Nie lubię wstawać późno, bo jestem zabiegana i cały dzień jest inny. Ale kawa już pachnie.Smakuje mi bardzo kiedy piję w klubiku. Dzień zapowiada się słoneczny.Dookoła pięknie zielono.Na działkach zaczynają kwitnąc drzewa owocowe, a każdego ranka jest mróz. Dzisiaj - 5 st. Miłego dnia dla wszystkich. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×