Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witaj w niedzielny poranek DALIDA rzeczywiście była transmisja z walk bokserskich. MM oglądał dość długo. Z Twoich wpisów wiem,że jesteś otoczona bliskimi i serdecznymi osobami. Masz Mamę,Babcię, Dzieci,Wnuki, Męża i oczywiście Sonię. To wielkie szczęście być w takim gronie. Do tego Sonia, która jest dla Was maskotką. My cały czas mamy koty w domu.Jeden odchodzi, jego miejsce zastępuje drugi. Wszystko jest ok , jednak mamy kłopot w momencie wyjazdu z domu. Wtedy opiekunkami są moje koleżanki. Pusio wyjątkowo upodobał sobie wspomnianą Iwonkę, o której napisałam mało precyzyjnie. Obrażać się Dalida nie ma o co. Wyobraź sobie, iż wiem ,że nie dzieje mu się krzywda, nigdy nie jestem rozluźniona poza domem. Po prostu cały czas o nim myślę. Ostatnio otrzymaliśmy w niosek do sanatorium obydwoje z M w jednym czasie. Zwróciliśmy go prosząc o dwa różne terminy. Oczywiście tym sposobem kolejka się wydłużyła:):) No cóż zostawić kotka na dłuższy czas pod opieką koleżanek jest nie możliwe. Samo życie:):) U mnie piękny niedzielny poranek.Bardzo wysoka temperatura, 12 st. Miłej niedzieli dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia niedzielne ode mnie.odliczam dni dopowrotu do domu,pewnie bedzie ich jakoś ok 10. Dziewczyny - myślę o dzikim ogrodzie,chcialabym już na nim popracowac. a dzisiaj w Poznaniu pochmurno,ciepło i deszczykowo - tak jak lubię. Dorcia - moje nogi też bolą - to niestety u mnie SKS. Fajna nazwa. C.mnie pyta,czy chciałabym by znowu młoda? Na moją odpowiedż NIET,odpowiada,że bardzo dobrze decyzję rozumie.Ot życie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO jesteś dzisiaj wyjątkowym gościem w klubie. W SWOIM KLUBIE👄 Tak jak ja myślisz ....dobrze wszędzie , ale własny kąt.....jest najlepszy. Zafrapowało mnie pytanie postawione przez Córkę! Bez wiekszego zastanowienia ... odpowiadam,że nie chciałabym wrócić do młodości. Borykanie się z życiem i powrót w to samo miejsce. Mówię nie. Czy zdała Ci takie pytanie pod wpływem obserwacji jak się miotasz z problemami????? Ona jest młoda i mimo dolegliwości zdrowotnych musi trzymać młodość w obydwu garściach bardzo mocno. Na takie refleksje za wcześnie!!!!!! Bardzo się cieszę,że Wasze samopoczucie się poprawia. Życzę zdrowia,zdrowia,zdrowia❤️ Jak dobrze, że wrócisz do "Dzikiego Ogrodu". Tam przecież czekają na nas "miotły" . Nadchodzi czas przemieszczania się tymi wehikułami:):):) Do następnego listu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miały być owoce.Ponowie próbę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
S M A C Z N E G O!!!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
S.Dalida!prę,prę pomalutku.Globus-Sanatorium tylko we dwoje.Odnawia się to co zanikło,czyli tance,luzik i bliskość.Kota można oddać do koleżanki albo i do mnie z instrukcją obslugi.Bo nie posiadam ani kota ani psa i nie chcę posiadać.Kocham konie, slonie i chomiki,świnki...Coś co nie robi hałasu.Spotkanie-tak,ale czy po nim nie pozbawimy sie tych tajemnic,ktore są "klu" rozmow na topie.No nie wiem...Do Livii-Jestem na str,111,gdzie prezentujesz Swój"dziki ogrod",wracaj do niego z corcią szybkoJest piekny .Ten top to filozofia i nauka zycia.Pozdrawiam.Buziaki.U mnie * 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zmachałam.Byliśmy dzisiaj w Szczecinie.Pochodziliśmy trochę po Galaxy,zobaczyliśmy co tam słychać i nóg nie czuję.Kupiłam dla Mamy fajny materiał na kostium,mam nadzieję że będzie się jej podobał.Teraz jeszcze trzeba szukać kogoś żeby fajnie uszył.Z tym jest kłopot,ale muszę kogoś znaleść.Mama przyjedzie do mnie może w maju,posiedzi trochę.Szkoda mi Jej bardzo,zawsze w dwójkę było rażniej.Jeszcze żeby nie miała problemu z oczami.Nie może czytać i nic na to nie można poradzić. Livio,cieszę się że idzie ku dobremu.Będzie dobrze.Złe minie i nastanie samo dobro. Pozdrawiam Was wszystkie już naprawdę wiosennie.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,czy mnie też brałaś pod uwagę przy spotkaniu w realu? Ciekawa jestem jak to by było,czy byśmy się nie rozczarowały sobą? A tak w ogóle to jestem za.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZOR. DORO MOGŁAS POWIEDZIEC, CHETNIE BYM CIE ZAPROSIŁA ,BO DO MNIE TO ZABI SKOK. DO JUTRA KOCHANE KOLEZANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nowy tydzień . Powitania, pozdrowienia takie jak "stare" serdeczne:) Witajcie. DORCIA jak mogłaś pomyśleć,że nie brałam Ciebie pod uwagę w "zjeździe czarownic":):) BIORĘ POD UWAGĘ WSZYSTKIE KOLEŻANKI, które zaakceptują taki pomysł. LAURA mój kot to "terrorysta":):) potrzebna jest wyjątkowa cierpliwość:):). LIVIO witaj , nowy tydzień , nowe siły i poprawa w samopoczuciu Córki i Twoim👄 Pozdrawiam. LONIU czy dzisiejsze wiatry "przypędzą" Cię do klubu????? Właśnie u mnie zaczął padać deszcz, ale ciepło. Pozdrowienia na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 👄 Lauro znam to uczucie odkrywania się baaardzo dobrze i wiem ,że to nie łatwe, bo to jest net .....czasami zdarza się ,że za szczerość można byc "zaszczutym" . Znam taka osobę, która więcej chyba na żadnym forum nic już nigdy nie napisze. Sama pozostałam ostrożna i piszę ogólnie.Mało tez znam tutaj Pań bliżej, ale wszystko może przed nami..... Pisane słowa i umiejętność czytania między wierszami daje sporo rozeznania, ale to część człowieka. Byłam na spotkaniach w realu i jak tylko będę mogła, chętnie i z Wami spotkam się(jeżeli niedaleko) , a w najbliższym czasie wybieram się do Loni, bo to tylko rzut beretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY - DZISIAJ TJ.22.III.2010 O GODZ 15,45 ZOSTAŁAM BABCIĄ. mOJA SYNOWA URODZIŁA MI WNUSIA - 3830 g 58 cm dl. Widziałam Go na zdjęciu jak dla mnie cudo. Na imię ma Ziemowit. Cholera, nie mam z kim sie uchlac. Dlaczego jesteście tak daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie póżnym wieczorkiem.Spać mi się chce,zmachana jestem.Niby jestem nocnym Markiem ale coś mi się porobiło o ostatnio o tej porze padam na pysk.Wyszło mi tak jakoś brzydko to ostatnie zdanie,wybaczcie mi proszę. Dalido,może my mieszkamy w jednym mieście? Globusiku,fajnie że myślisz o spotkanu.Jestem Was bardzo ciekawa. Livio,myślę o Was cieplutko.Będzie dobrze.Jeszcze trochę. Loniu już wracaj,pusto tutaj bez Ciebie.Tęsknię i czekam. Lubarko.różnie to bywa.Zdarza się że szczerość nie popłaca ale zawsze lepiej być sobą .Oczywiście nie zawsze mówię to co myślę,czasami nie chcę robić komuś przykrości i coś przemilczam.A jeżeli chodzi o czytanie pomiędzy wierszami to ja mam z tym problem.Postaram się od dzisiaj bardziej analizować wszystkie wypowiedzi i jak się spotkamy w realu to sobie porównam wyobrażenia z postaciami realnymi. Lauro,pozdrawiam i czekam na wpisy. Anulko,nie zaglądasz tutaj i ja to rozumię.Pamiętaj,że gdzieś tam jest koleżanka,która wierzy w to że znowu już niedługo wrócisz do nas szczęśliwa i zdrowa.Wakcz i myśl pozytywnie.Będzie dobrze. Napisałaś"życie wciąż do przodu stawia wielkie kroki bywają upadki lecz są też uroki. Raz jesteśmy w dołku, a raz na równinie." Pamiętaj o tym. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,prawie się zderzyłyśmy w drzwiach kawiarenki naszej.Pędziłaś taka zadowolona,że mnie nie przegapiłaś.Gratuluję,gratuluję i jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja króciutko tak z rana,miłego i fajnego dnia dla wszystkich Pań. U mnie wiosna,gołębie gruchają,na razie słońca brak ale jest wiosennie i to najważniejsze.Szykuję się do pracy.Pozdrowionka,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mam problem z kafeterią, tyle napisałam i poszłooooooo!!!! LIVIO GRATULACJE!!!!!!! Piję herbatkę z prądem bo tak się cieszę:):) WIDZISZ ZNOWU ŚWIECI SŁOŃCE❤️ Co do naszego klubu i wpisów. Otóż piszę tylko o swoich problemach. Między wierszami czytać nie potrafię. Zaszczuta byłam nie raz w realu. Jeżeli i tutaj ktoś będzie chciał mnie wykorzystać , trudno znowu będę cierpieć. Nie umie być nieszczera, to moja WIELKA WADA:( Dziewczyny tak się wkurzyłam z rana,że nie mogłam do Was napisać. Teraz dzielnie zabieram się za robotę "syzyfową". Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LVIO- MOJE GRATULACJE - JUZ TROSZKE OPIŁAM WNUSIA🌼 Niech Dziadzio z Babunia tak nam długo żyją,póki komar i mucha morza nie wypiją. A ty mucho, ty komarze ,pijcie wodę powoli,niech się Dziadzio z Babcią nażyją do woli !!! 🌼:):) BARDZO ŁADNE IMIE - no, toż to kolos sie urodził. Noi teraz dopiero poszalejesz, już to widze. :):):) Ja juz to mam za sobą - :):):):) No widze kochane panie ,ze co nieco obawiamy sie tego spotkania- eeeeeeeee chyba nie ma czego - prawda:):) Jesteśmy troche ostrożne ,bo nieraz sie człowiek przejechał, ale cóż takie życie. W zasadzie nie staram sie niczego domyślac, jeśli nie znam konkretów.Nastawiona jestem do życia w miare pozytywnie i do ludzi równiez - nie szukam wad ,a raczej zalet - tak jest prościej. Doro:) mieszkam w Szczecinie, a zasadzie na jego obrzeżu ,ale do centrum mam 20 minut autobusem.Więc w razie co, daj znac.:) Lauro🌼 Anulko Lubarko🌼 Loniu🌼 Globusiku - dalej tak trzymaj:) , bo energi to chyba masz za nas wszystkie.A szczerośc to nie wada,wadą natomiast jest to ,że ktoś to wykorzystuje w niecnych celach. Noi sie nie przemęczaj:):( Nawet najlepsi przyjaciele mogą nas czasem zranić i trzeba im to wybaczać. http://www.twojezycie.1k.pl/ (())(()) MM w pracy , luzy - nikt niczego niechce- wnuk u kolegi - nie pija,nie jedza i nie wkurzaja- mowie wam drogie panie, faceci jak są w domu to ciągle czegoś chca,ciągle siedze przy garach.Bo jak jeden skończy to drugi zaczyna - o matko,:( toż to koszmar.:( Jak jestem sama ,to porządek w domu jak się patrzy.:) Wczoraj MM wyrwał zęba, bo mu pękł ,noi co ? - dzieciątko, ja pir---dziu, nic tylko kołysanki śpiewac:):) Za godzinke ide do babci - obiadek a potem wieczorkirm na kurs komputerowy- jeszcze trwa,noi dobrze troche człowiek z domu do ludzi wyjdzie.:) Duchu ,też cie pozdrawiam - dziekuje za slajdy , są super:) To narazie , odezwę się wieczorkiem. To dla was wszystkich - mam nadzieje ,ze wyszło http://www.procreo.jp/labo/flower_garden.swf - /klikaj myszką na czarny ekran/ (())(())

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Dla PrzyjacioŁ ! Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, napisz do Mnie, proszę Cię. Ja Twe łezki otrzeć chcę, i przytulić gdy jest Ci źle. ...._.;_'.-._ ...{--..-.'_,} .{;..\,__...-'/} .{..'-.._;..-'; ....'--.._..-' ........,--\\..,-"-. ........-..\(..'-...\ ........ . ......(. (. W życiu czasem bywa źle, lecz Ty nie poddawaj się. I pamiętaj że masz Mnie, i na dobre i na złe. http://www.youtube.com/watch?v=DBHkn8_ApJw ALE MNIE WZIĘŁO - IDE JUZ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Livio!Bardzo serdeczne gratulacje,imię wyjątkowe-niech się zdrowo chowa nasz nowy Obywatel.Dalida! powaliłaś mnie tymi kwiatkami na czarnym tle-no ale jak chodzisz na kurs komputerowy,to jesteś "fachman",a nie taki zielony,czy raczej pomarańczowy żuczek jak np.ja.Pozdrowienia b.serdeczne dla wszystkich wiosennych ptaszków,ze slonecznej strony kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lauro, niestety aż taki fachman nie jestem ha ha :) to ściągnęłam ze strony nurka.zdjęcia.pl polecam są tam różne fajne rzeczy- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA 👄 piękna piosenka..... nie skarb jest przyjacielem, a przyjaciel skarbem....... Moja droga , to jak kwękają faceci jeżeli coś troszkę im dokucza ja wiem. MM nie raz mówi do mnie .... zobacz co ja tam mam, czy to jakaś krostka, czy siniak?????..... jak mam humor to odpowiadam, oj rzeczywiście masz siniaka:):) oj , a gdzie się tak uderzyłeś?????:):):) Wtedy słyszę co to strasznego się wydarzyło:):):) Znaczy się :):):) wszyscy mężczyźni są podobni:):):):) Jeżeli będę jechać do Syna dam cynk DALIDA.Umówimy się na kawę w centrum Szczecina. Tam właśnie mieszkają moje dzieci. Bardzo to miasto mi się podoba. LIVIO IMIĘ WNUKA piękne , staropolskie. Waga odpowiednia:) wzrost też:) jeszcze raz gratuluję. Miłego popołudnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA pocztówka TWOJE ŻYCIE jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×