Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dobry wieczór! Dzisiaj zrobiłam sobie wolne,wzięłam się za porządki wiosenne.Dałam sobie w kość.Uf dziewczyny ledwo żyję.Jednak nie przepadam za sprzątaniem.Nie lubię tych generalnych porządków,z reguły robię sprzątanko na bieżąco ale ostatnio nawaliłam i musiałam odgruzować kuchnię.Jutro pracuję,w niedzielę też.Moja Pani ma wszystkie soboty wolne a ja niestety muszę pracować.Takie życie.Pogodę zapowiadają mokrą.Czuję,że nie będzie ruchu.To dołuje mnie najbardziej.Muszę się przywołać do porządku---myśl pozytywnie,myśl pozytywnie.Coraz gorzej u mnie z tym. Loniu,witam serdecznie.Gratuluję dobrej energi.Tak trzymaj! Globusiku,dużo jest nieszczęści na świecie ale dopiero jak się to widzi to serce człowiekowi się kraje.Mnie też bardzo boli jak cierpią dzieci.Ale tak już jest ten świat urządzony.Dużo maluszków cierpi na straszne choróbska. Lubarko,pozdrawiam także wiosennie i życzę przyjemnego wieczoru. Dalido,widzę że Ty też masz problem z nogami.Do lekarza marsz.Ja po świętach się wybieram.Już z bólu nie daję rady.Miłego wieczoru. Livio spokojnej nocy.Trzymaj się. Lauro,pozdrawiam i miłego wieczoru. Anulko,trzymam kciuki,myślę o Tobie.Trzymaj się.Brakuje nam Ciebie.Czekamy na ciebie.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam późnym wieczorkiem wszystkich 👄 dalida o jakich zeszłorocznych zdjęciach piszesz? przypomnij mi stronki, co, kto, gdzie i kiedy :), mniejsza oto z kim hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Deszczyk mnie przywitał. Ja witam koleżanki i na kawę zapraszam🌻 Obudził mnie głód. Wyobraźcie sobie,że się budzicie i jesteście głodne:D to okropne !!!!!! Czyż bym w nocy nic nie jadła:):)????? Życzę miłego dnia, hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!Wstawać śpiochy,szkoda dnia.Zerwałam się o godzinie 6,odpiłam już kawę,popaliłam papieroski,zajrzałam do klubiku a tu pustka.Nic to zaparzyłam dzbanek kawy i częstujcie się.Za oknem nieprzyjemnie,pada deszcz,zimno,wieje wiatr.Może u Was lepiej.Fajnego dnia.Do potem.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Heja !!! Coś cichutko na topiku.Ja bylam w Naleczowie-miescie Zeromskiego,Prusa itp.Zjadlam obiadek u Eweliny.Potem na Rynek w Kazimierzu na kawkę z moim ukochanym MM.Wrocilam a tu mrok na topiku.Lubarko! też bym chciala obejrzeć naszą Dalidę,ale wszystkie fotki pokasowane....Całuski dla wszystkich Pań.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,co się dzieje?Nie zaglądacie dzisiaj do klubiku.Rozumiem,że zapracowane jesteście.Zróbcie sobie przerwę.Ja nygusuję.Ufarbowałam sobie włosy i wyczerpałam już energię.Leniuchuję. 21 marca minął rok jak zaglądam do Was.Jak ten czas leci.Jutro też pracuję a póżniej jadę kupić artykuły spożywcze.Trzeba zrobić listę.W tym roku idę na łatwiznę,zamówiłam wyżerkę na święta.Ja będę robić sałatki,upiekę ciasto no i w czwartek zrobię rybkę na piątek.Mam jeszcze bigos,który ugotowałam wcześniej.W czwartek póżnym wieczorem przyjadą młodzi.Już nie mogę się doczekać. Miłego wieczoru życzę,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem , już podniosłam swoje kości:) Pozdrowienia na całą niedzielę dla wszystkich. Zapowiada się pogodna. Ale żałuję DORCIA, że minęłyśmy się w drzwiach. Odeszłam od kompa, a mogłyśmy sobie pogadać❤️ Moje miejsce zajął M. Ale nic straconego. Następnym razem pogadamy do woli. Wczoraj pogoniłam MM po zakupy oczywiście razem ze mną. Przed wyjściem dostał wskazówki ........ marudzenia zero..... i wiecie,że pomogło:D Moja "B" po wizycie u lekarza, dalej czuje się źle. Ale wnuk na szczęście w domu. LAURKA:) jesteś niesamowita. Bardzo lubisz podróżować. A podróże kształcą. Pozdrawiam hej. Dla wszystkich śpiochów 🌻 .....zmiana czasu mogła nas zdezorientować:) Do zobaczenia jeszcze dzisiaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!Witam i miłej niedzieli życzę.Biegam dzisiaj od rana,przygotowuję na póżniej zapiekankę.Po pracy jadę na zakupy i jak wrócę to wrzucę jedzonko do piekarnika i będzie wyżerka.Coś z tą zmianą czasu nie mogę się wyrobić.Buziaki i do potem.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41.
Witam slonecznie wszystkie Panie.Dora-faktycznie byśmy sie "puknęły" w drzwiach,ale światelka mijania zadzialaly.Ja tylko wpadlam na moment,patrze posprzątane,firanki wyprane,Swiezy obrusik i tulipanki w wazoniku. I pusto,ale tak chyba będzie przed Swietami. Lubarka-Mówię o fotkach jakie przekazala Dalida na str 147 u mnie wyskakuje,że"wybrana przez ciebie strona nie istnieje"???Globusiku-rzeczywiście lubię takie wypady-te piekne miejsca leżą 20 min. ode mnie.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze miłej i słonecznej niedzieli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41.
Coś Wam powiem...Moja dewiza na tzw."stare lata"-dogadzać mężowi,bo to największy skarb.Sniadanko,obiadek,kolacyjka,wypady .Nie szarpać się, nie podskakiwać/ mimo,ze sie całe życie bylo królewną/,tylko dogadzać i oszczędzać siły i życie,które nam jeszcze zostało i jest cudnie-jak to śpiewa p.Maryla/napewno któraś z dziewczyn potrafi wkleić tę piosenkę,ja niestety nie... czekam/Ot...taka moja wiosenna refleksja i ew.temat do kawki.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DORCIA LAURA piosenka "Jest cudnie dla Was". Psia krew ...... u mnie dzisiaj nie jest cudnie, a to za sprawą mojego samopoczucia. Wpadłam w dołek , myślę,że tylko wiosenny. A powinnam się cieszyć. Zadzwonił syn. Zaprosił nas na Święta. Czekamy na szczęśliwy jego przyjazd do domu.Jeżeli zdrowie pozwoli już podjęliśmy decyzję,że pojedziemy. Pozostała rozmowa z sąsiadką, by znowu zajęła się KOTEM. ACH TEN KOT!!!!!! Moja kochana Iwonka tym razem nie będzie się nim opiekować z przyczyn wiadomych. Moje oczy są na "mokrym miejscu" , a w gardle węzeł. Czy to zmiana pogody tak wpływa????? na mnie dzisiaj!. DORCIA wiedz o tym,że ta babinka:) z resztkami włosów na głowie:) w okularach na nosie:) z soczewkami tak grubymi, że aż spadają z nosa:) żywej wagi :) 89 kg będzie przejeżdżać przez Twoje miasto i machać ręką , to będę JA. Ponieważ Święta to czas bardzo rodzinny, tym razem jeszcze się chyba nie poznamy. Ale obiecuję, jeżeli nie będzie wcześniej wspomnianego spotkania w realu, to jadąc pewnie zrobimy wszystko by się spotkać:) Jeżeli mój rysopis się zmieni , to podam drugi, też dokładny. LAURA jeżeli mieszkasz w Lublinie, to piszę,że te tereny są mi troszkę znane. Może po rozmowie z Wami dołek w którym siedzę zrobi się płytszy? Przesyłam pozdrowienia dla pozostałych koleżanek. Do zobaczenia, może jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Napisałam bardzo długi list. Ostatnio, mam kłopoty z wysyłką ich na kafeterię. Czy U Was tez tak się dzieje? Zaczekam troszkę, jeżeli nie dojdzie , napisze ponownie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No widzę,że list doszedł! jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kombinuję dalej z pisaniem.Raz się powiedzie , drugi raz nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze raz pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przepraszam ale cały czas kombinuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41.
No nie...no nie...wlączam po obiadku swoje kable i co słyszę.Globusik!jesteś cudowna,brak mi słów.To ci dopiero bajerancka dziewczyna."Pragniesz i masz".I co Ty na te słowa,bo ja wymiękam.U mnie na razie fruwają motyle/a teraz czasami mole,nie wiem co żrą-może moje futro z lisów-smacznego.../ i jest cudnie i uroniłam 2 łzy.Wielkie dzieki i wyłaź z tego doła.Kupiłam w OBI drabinę coby się wspinać i ci ją podstawiam pod balkonik.No siup !!!.I jesteś z nami.Heja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41.
Tę piosenkę usłyszałam 2 lata temu,będąc w hotelu ... w Szczawnicy,śpiewały słowiki i od tej pory tę piosenkę uwielbiam,bo jest pełna prawdy.Globusik-czy już wyskoczyłaś.Witam Cię.A Twoje cudowne miasto znam z moich pobytów a San. w Inowr. i Ciech. Zwiedziłam Stare Miasto.Katedrę Sw.Janów,bulwar nad Wisłą,jakichś Krzyżaków - resztki,a najbardziej mi się podobała wizyta "W czerwonym fartuszku",w Planetarium na jakimś pokazie itp.Odezwij się...Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOO MATKO!!!! LAURA baaaardzo dziękuję , jak mogłam nie pomyśleć o drabinie. Jeszcze jeden dowód na to,że na przyjaciela zawsze można liczyć❤️ Jeśli mogę pożyczam ,jej i muszę się z dołka wygramolić. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LAURKO wszystko o czym piszesz , co zwiedziłaś w moim mieście jest dalej, tylko większość odrestaurowana. Nie wiem kiedy byłaś,ale jest bardzo dużo włożonych pieniędzy w odnowę Starego Miasta. W Inowrocławiu też byliśmy w sanatorium. Moim zdaniem tężnie w Ciechocinku w porównaniu z Inowrocławiem są słabe. W lato często jeździmy na spacery do obydwu miast. W Ciechocinku lubię siedzieć po Grzybem:) Mam wielka nadzieję,że powtórzysz zwiedzanie w okresie letnim w moim mieście. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×