Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Globusiku, chetnie sie umówie,jak bedziesz w pobliżu Nic mi sie nie chce. Miałam umyc okna - nie umyłam - nie chce mi się. Miałam zrobic porządki w szafach - nie zrobiłam - lipa - nie chce mi sie. Miałam isc na kurs - nie poszłam - nogi mnie coś bola - jakos tak nerwowo,nie wiem co z nimi zrobic. Zrobie sobie długa kapiel, pójde wczesnie spc - to mi sie chce . I ZROBIE SOBIE TAKIE LENISTWO JAK NA FOTCE PONIŻEJ HA HA :):) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5aa6b7d1aebef2bc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalido,fajna fotka.Leżaczek,kapelusz no i co za minka.Ja też tak chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Popatrzyłam na ...błogie lenistwo......:):):) i dzisiaj daje sobie na luz. DALIDA ja lubię takie dni , jak nic mi się nie chce:):) wiem,że jest mi potrzebny odpoczynek. Ponieważ śniegu już nie ma wyjdę dzisiaj by "poszlifować" chodniki:):) a przy okazji małe zakupy i luzik:):) Miłego i udanego dzionka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku jesteś tutaj?Minełyśmy się w progu.Ranny ptaszek z Ciebie.Fajnego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dzionka życzę.:):) No coż jeszcze i dzisiaj, bym sobie poleniuchowała ale co za dużo to......... No to widze,ze z niektórymi koleżnakami, będzie okazja , może się spotkac w krótkim czasie::) JAK TAM NOWA BABCIA:):):):):) O 10 godz idę z babcia na spacerek, niech sie babcia troche przewietrzy, bo teskni juz za dworkiem i swieżym powietrzem. To narazie do miłego i ciepłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UFFF witam ponownie LIVIO NOWA BABCIU!!!!:D czy już niańczysz Wnusia???????:D DALIDA czuję jak nabrałaś wiatru w żagle:) dzisiaj Ciebie rozpiera energia:) DORCIA rzeczywiście świat jest mały. Wiem co zrobię:) kiedy będę przejeżdżać przez Twoje miasto, podam rysopis:) baaaardzo dokładny i na pewno mnie rozpoznasz:) Więc do zapoznania:) Ja natomiast jak zaplanowałam, tak zrobiłam. Poszlifowałam chodniki, popatrzyłam na świat, szłam tam gdzie prowadziły mnie oczy.Po drodze zakupy / małe/ i do domku. Po obiedzie smakowitym:).......ziemniaczki podgrzane na tłuszczu, jako sadzone i zsiadłe mleko..... poszłam się zdrzemnąć. Nabieram siły na jutro:) Drzemka była krótka , ponieważ "mam szpilki w czterech literach / w d...... / i cały czas gnało mnie do Was:) Ostatnie wieści u mnie to takie,że synowa obroniła licencjat i odgraża się,że na tym nie skończy. Trzymam kciuki oby nie zmieniła zdania. Jeszcze dokładnie nie wiem, być może pójdę w granicach 17 na dyżur do szpitala. Wnuk mojej "B" ponownie zachorował. "B" jest zaziębiona, pójść nie może, mama chłopca dzisiaj wróciła do domku po urodzeniu drugiego synka. Został tata, który jest z nim cały czas. Zmienię go na dwie, trzy godziny jeżeli będzie taka potrzeba. Ot i takie to życie. DALIDA razem z MM tworzyliśmy wiązanki na czarnym tle jakie przesłałaś wczoraj....... była przednia zabawa:):) No to chyba będę mogła kontynuować drzemkę . Jestem po wizycie w klubie. Szpilki nie będą mnie kłóć:):) Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przesyłam pozdrowienia na cały dzień. Witam razem ze słoneczkiem. 👄🌻❤️ Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Ja też witam ,u mnie slońce wali i wstałam wczesniej.Pozdrawiam wszystkie Panie z pld.-wschodu Ojczyzny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Ja też witam ,słonecznie prawie na pomarańczowo z płd.-wschodniej części kraju wszystkie Panie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
No i wstałam jednak za wcześnie bo coś mi się p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie,słoneczko świeci,pachnie wiosna.oby tak dalej.Biegnę do pracy.Do miłego-póżniej.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Moja C. pojechała właśnie do dohtoruff,nie zabrala mnie zesobą,bo jak stwierdzila - tylko ze mna problem. ano jest - kreci mi sie w głowie,czuje sie jak wrak - PEWNIE TO NA WIOSNNE PRZESILENIE. Jak by się nie działo - d... zawsze z tyłu. Mojego wnusia podziwiałam tylko raz,przez szybę w szpitalu. kiedy będę "dopuszczona" do niego - nie umiem powiedziec. No cóz,taki los babc u Synowych. Jak na razie są jeszcze w szpitalu i mam zakaz odwiedzin,bo..bo..bo.. - dużo tych przyczyn. nie nakrecam się,życie jakie jest..przecież kazda widzi. siedze jeszcze do ko-ca m-ca w Poznaniu.Okien na swieta z pewnoscia nie umyje,to i tak bez znaczenia - WOBEC WIECZNOSCI. Dziwne - ale nadal psuje nastroj w klubiku- takie chyba moje zadanie, Pozdrawia Was Wasza Livia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia,witam Cię serdecznie.Cieszę się,że wpadłaś na chwilkę.Trzymaj się.Będzie dobrze.Nic nie psujesz,jesteś w dołku ale sama wiesz,że to minie.Buziaki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ LIVIO -dołek to chyba wszystkie mamy, jakies zmęczone, obolałe ,więc sie nie martw,mamy to samo:):) Mnie od kilku dni bolą nogi i wieczorami są niezwykle nerwowe,i chce mi się przez to płakac.........ku........wa Jak córka wroci,to polatam troche po lekarzach,czas sie za siebie wziąc - - wkońcu:) U nas też bardzo ciepło - + 18 - dużo słońca i chyba nasze organizmy jeszcze sie nie przestawiły na nowy sezon. Livio trzymaj sie dzielnie i oczywiście wszystkie klubowiczki także. A wnukiem jeszcze sie nacieszysz - zobaczysz. Pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki - WIOSENNIE !!!!!! Nareszcie jest - a to powoduje, że nie wiem za która robotę chwytać najpierw :D Cieszy mnie słońce, wszystko zaczyna żyć - fajnie. Sama czuję się kapitalnie. Nawet boćki już do mnie przyleciały. No tak, tylko kosteczki bolą. Wiadomo - zimowe, leniwe zakwasy :D Dużo czasu poświęcam na ogród. Jestem jednak pewna, że powolutku pogodzę wszystkie obowiązki. Nowy duch we mnie wstąpił - a to zapowiada dobre samopoczucie. Oj, tel. Za chwilkę popisze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i pozdrawiam wieczorową porą. Dziewczyny ......do cholery...... myślałam,że tylko mnie dopadł dół. Wielki jak diabli. Po wczorajszym i dzisiejszym pobycie w szpitalu u małego .......psychika mi wysiadła. Patrzeć na chore i bardzo chore dzieci jest ciężko. Serce boli. Na szczęście wnusio "B" czuje się lepiej, może w sobotę przyjdzie do domu. Uporałam się z porządkami w domu. Pozostały drobnostki.Ulżyło mi, że co najgorsze jest za mną. Teraz wybieram kierunek....łazienka.....następnie wyreczko!!!!! Miłego wieczoru i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też pozdrawiam i ślę👄 Dzień piękny i bardzo ciepły. Lubarka dziękuję za pozdrowienia. Krokusy piękne i do tego maluśka biedronka. Na łące przed moim oknem pięknie zazieleniła się trawa. Jednak wiosna przyszła👄 Do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KROLOWE KLUBIKU - wiosennie ze słonkiem i uśmiechem:):):)🌼 Loniu - nie przesadzaj z robotą , bo potem sie nie ruszysz,zawsze jest jakieś jutro i można zrobic póżniej:):)zazdrościc tych bocków - musi byc fajnie. Globusiku - wiem o czym mówisz, dopiero w szpitalach i oddziałąch rehabilitacyjnych,człowiek sie napatrzy na nieszczęścia:(I widze , że i Ty szalejesz z porządkami - a ja langsam,langsam - zwyczajnie mam kosmicznego leniaaaaaaaaaaaaa, po łebkach.Może póżniej, mnie złapie HA Lubarko , koło nas mnóstwo na ogródkach pojawiło się krokusików, są piekne:):)noi wyobrażam sobie , jak u Ciebie bedzie cudnie,pamietam zdjecia z tamtego roku. U nas dzisiaj + 22, to prawie jak lato:):)🌼 Ja przeleżałam dzisiaj całe popołudnie, nogi dały mi popalic - już niedługo zacznę maraton po lekarzach - bo zaczyna to byc niepokojące.Mam problem z chodzeniem - kolana wysiadają:) Ale to nic - ważne żę WIOSNA MOZE VIVALDI http://www.youtube.com/watch?v=Z_tk-AhlA1o ZYCZE MIŁEGO WIECZORKU http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-12/d3916977.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×