Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość wolne słowo
to jest propagowanie fałszu jest Ci źle, uśmiechaj się bo co ludzie powiedzą masz nieciekawą sytuację, ubarwiaj opowieści bo lepiej czytać o szczęściach i radościach a nie o smutkach etc etc i się kręci teatrzyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmij sie soba Klara i pisz o sobie i przestan uzurpowac sobie prawo do decydowania o czyims zyciu...pierdole twoje rady :p jesc mi nie dajesz, rachunkow moich nie placisz, na lasce twojej nie jestem - zebym potrzebowala twojej chorej pomocy !...tyle i koniec i chuj mnie obchodzi czy ci sie to podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara- mysle że szkoda Ciebie na hamstwo i wulgaryzmy tych co koniecznie chcą kogoś znieważyć aby sobie samej poprawic niską samoocenę, nie rzucaj pereł miedzy ......bo nie zrozumieją. życzę Ci Klara spokojnej nocy i miłych snów. Fatalka sama sobie sprawia problemy i dopoki sama siebie nie zrozumie i niepolubi to nikt jej nie przetłumaczy a jeszcze jak eutenia ją podpuszcza to życzmy im zdrowia i ignorujmy. Do jutra Klarciu, nie daj się obrażać bo nie zasłuzyłaś na to. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ............. ................................................ zostawię dla miłośników kotków ...i nie tylko :) http://youtu.be/_GP6BRg4YxY dobrej nocy ....miłego poranka :) saro ...jestem w poblizu ....wołaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem jeszcze ciemno.... do tego pada deszcz.:( Mam nadzieję, że dziś w Chatce będzie miło i ciepło.... otwieram na chwilę okna aby wywietrzyć i wyrzucić złe emocje. Kawa już pachnie \_/> - zapraszam :) Amando🌻- słodkie te kotki :) Saro🌻 Loniu🌻 Teresa🌻 Oneill🌻 I dla Wszystkich życzliwych ludzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Klaro ....częstuje się kawą :),dziekuje ze czekała :) Za oknem u mnie istny sajgon ..wieje, leje .....koty spią jeszcze , nawet nosa nie wytknąły .... a mnie coś łamie ....na razie nie daję się , domowa kuracja ..oby poskutkowała :) Klaro .....moze podrzucisz trochę tych uszek wigilijnych ? ;) bo przeciez coraz blizej Swieta .........:) http://youtu.be/ko6oQhrEYVQ miłego , spokojnego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ) ) ) ) No i dorwała mnie chyba grypa jelitowa, Ammanda- ponieważ wczoraj gdy zajrzałam tu to Ciebie nie było , toteż nie wołalam Ciebie, ale zawołam jak troche lepiej się poczuję. Klara nie miej do mnie żalu że wtrąciłam się , ale nie mogłam już wytrzymac tej wulgarnej napaści na Ciebie. Nie gniewaj się i bądż sobą, taką Cię lubię. U mnie pogoda do niczego a samopoczucie jeszcze gorsze bo M też leży. No ale to minie a Wam moje dzieweczki przesyłam buziaki[ usta] i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro ....wspołczuję , to paskudna dolegliwość , kuruj się .... mam nadzieje ze nie pozarażamy innych :) nie chce mi się , ale muszę iść ....w ten wiatr i deszcz :( do potem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro 👄:)- współczuję dolegliwości, może wszystko uprzykrzyć :( Musisz być zdrowa, bo Święta tuż, tuż! "Wczorajszego" już nie pamiętam a za Twoją obronę- dzięki 🌻 Amando, no tak, musimy już patrzeć na nasz peseli:P , nie mamy 16-tu lat i musimy inaczej się ubierać. Wiem coś o tym, mnie czasami "napadają" korzonki. Pogoda chyba wszędzie taka sama, deszcz i wiatr i zachmurzenie... Ja właśnie wróciłam z kawy i ciasta firmowej Basi:)- było jak zwykle miło i baaaardzo słodko :D- dosłownie i w przenośni. Amando, w tym tygodniu będę robiła uszka, więc oczywiście podeślę;) Muszę Wam powiedzieć, że jak w sobotę lepiłam pierogi to akurat w radio leciało dużo piosenek świątecznych- aż robota lepiej szła:) Pozdrawiam Was i piosenka na przedsmak Świąt. 👄 http://www.youtube.com/watch?v=OxfZoEXdPNM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes wyjatkowo niesprawiedliwa Saro mowiac o napasci !!! oberwala bo zasluzyla...za wtracanie sie w nie swoje sprawy, za zabieranie glosu w temacie ktorego nie zna, za robienie uwag skierowanych imiennie bez potrzeby nikt nikogo nie napadl, nikt nikogo napasc nie zamierzal - twoja mila kolezanka Klara, sobie zwyczajnie na za duzo pozwolila, wyrazajac swoje zdanie NIEPROSZONA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ze i do nas jutro przyjdzie Mikołaj ......czego Nam zyczę :) http://youtu.be/udCbXGF7zdU hmmm ......przystojny ten Pan Mikołaj w teledysku ;) gaszę swiatło dobrej nocy zycząc oraz miłego poranka przy pysznej kawce :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammmmmaaaaaannnnnnddddddddaaaaaaa, mikolaj wart grzechu a Ciebie wołam sówko , może przylecisz? A może wcześniej położylaś się aby obdarować swojego mikołaja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadna z nas nie złożyla zapotrzebowania na prezenty, to co teraz ? A takie grzeczne i miłe laski w pełni zaslugujące na wszystko co najlepsze to może aby wynagrodzić nam to , to przyśni nam sie przystojny mikołaj z wielką rózgą :D Miłego dnia laseczki, milych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAroooooooooooooooooooo ...............:) byłam obok ...:) ale nie słyszałam .....:( zmarła Violetta Villas :(....zasłuchałam się w jej piosenkach .... ide do łozeczka juz :) pa, pa ,pa....dam :) dobrej nocki raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D .......Saro ......hmmmmmmmmmmmmm .....ta wielka rózga jest intrygująca ..... ;) a prezenty i tak dostaniemy ..o grzecznych dziewczynkach Mikołaj nie zapomina :) pa ...........🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) To ja Święty Mikołaj:D mam dla Was coś w worku razem z rózgami :P -MIŁOŚĆ -ZDROWIE -RADOŚĆ -MARZENIA -WYROZUMIAŁOŚĆ -PRZYJAŻŃ -POGODĘ DUCHA -BANKNOTY No i CAŁĄ RESZTĘ, która sprawia, że warto wstawać każdego ranka i witać nowy dzień i....ŻYĆ!!!! Buziaki dla Was Czarownice 👄 Dobrego i miłego dnia 🌻 :) p.s- oczywiście kawa \_/> w Chatce już pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam, oczywiście dla mnie kawa na początek dnia. Zaraz idę na pocztę, ale szybko wracam i działam, bo wczoraj odblokowało mi się pisanie. Na razie co prawda humoreska... albo coś z fantastyki. Zobaczycie same. Od Mikołaja chcę tylko natchnienia. Tego cudownego stanu, gdzie sprawy widzi się wielowymiarowo. O oczywiście umiejętności przekazania wszystkiego słowami. Zanim mi opublikują na PP to wkleję gdziekolwiek i podam linka dla Waszego relaksu. Na Portalu Pisarskim owa koleżanka z bloga niby literackiego, zaczyna też być agresywna, bo burzą ją komentarze innych i to nie zawsze w sprawie jej utworów. Już się tworzą Towarzystwa Wzajemnej Adoracji a to oznacza dla portalu zejście na psy. Dlaczego ludzie w Sieci musza dawać upust swoim frustracjom? Jeżeli już trzeba trochę pary spuścić, niechże to będzie własny, osobisty blog. Przynajmniej kto nie chce, to nie wchodzi. Miłego dnia życzę. U mnie mróz trochę ścisnął i z nieba leci śnieg... Wow! Jakby ktoś poduszkę puchową rozdarł... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Klaro ......:) wszystko co najpiekniejsze jest w tym worku od Mikołaja ....łacznie z rózgą, ktora dołaczy do kolekcji ;) :) oczywiście dla Ciebie tez , dokładnie to samo , pięknie zapakowane :) kawką się częstuje , dziekuję .......:) Krawcowa .....weny i natchnienia :) zdradz gdzie piszesz , chętnie poczytam ....:) a ten śnieg to serio ? :) u mnie niebianski błękit i słońce :)......... miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z o knem znów robi się ciemno :( a ja dziś w pracy miałam "sajgon". Teresa no to u Ciebie już zima :) Po południu dziś robię uszka:)- farsz zrobiłam wczoraj. Miłego popołudnia )))) Saro🌻 Lonia🌻 Teresa🌻 Amanda🌻 Oneill🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochane Mikołajki 👄 Klarci i Ammandzie dziękuję za prezenty mikołajkowe , na Was można zawsze liczyć. :D Ammanda ja wczoraj wzięłam usypiacza i poszłam po północy w kimonko ale zaglądałam czy nie spotkam Cię z wielkim workiem na dachach domów. A to Klarcia przeciskała się przez kominy, dobrze że szczupła z niej laska bo mogłaby utkwic pośrodku i co wtedy. :D Teresko, ja już przestałam dziwić się ludziom sfrustrowanym i zawistnym, staram się omijać ich wielkim łukiem a za to ludzi którzy są szlachetni przytulam do serca. Niestety przykra sprawa stała się z naszym narodem, wielu jest ludzi którzy chodzą po trupach do celu a nawet jak nie wiadomo o co im chodzi to nienawiśc z nich aż bije po oczach. Zobaczcie co sie dzieje na topikach, jeden drugiemu dowala z lubościa a ja nie zgadzam się na takie cechy narodowe. Dzisiaj póżniej do Was dotarłam bo bawiłam u lekarzy na badaniach a to trwa. Klarcia , ja z Twojego worka wybieram dużo dobrego i dzięki, wykorzystam to odpowiednio. Dziewczynki miłego dnia Wam życze a Loni zdrowia i dobrego samopoczucia :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×