Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dziweczyny - kawa \_/> w Chatce czeka. Na dworze mróz ale bez śniegu..... Zmykam, dziś mam ciężki dzień w pracy. Pozdrawiam Was- poczytam Was później..... w międzyczasie :( Pa- miłego dnia 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Co zas sie tyczy Malenczuka - bylam na koncercie i powiem Wam - rasowy artysta. Wszystko co mowi i robi publicznie jest wlasnie taki "performance", wieczne przedstawienie. Nie biore go tedy na serio wiec mnie nie wkurza ;) Co dziwne - corka odniosla podobne wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) oj zimno ,zimno było w nocy , teraz już termometr na plusie..... Koncert świetny , na luzie ,ale z ogniem ...........:) miłego poniedziałku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię słuchać Maleńczuka. A jak żyje- to już jego sprawa, widocznie mu tak odpowiada, choć niekoniecznie tym , z którymi żyje.... nie mówiąc już o ludziach mu obcych. Jest aktorem w swoim teatrze. Nie ma linii między jego życiem prywatnym a sceną. Ekscentryczna osobowość :) A ja mam biegłych w pracy, mówię Wam istny kołowrotek :( no i oczywiście nadgodziny- nie wiem do której godziny. Takie to już coroczne uroki zakończenia roku w księgowości- choć właściwe badanie dopiero w marcu. Pozdrawiam Was i życzę miłego popołudnia ))))))) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuję popołudniową kawką \_/> :) Czyżby wszyscy zabiegani??????? Tak pusto w Chatce :( Ja jeszcze jutro mam baaardzo wysokie obroty w pracy😭 Pozdrawiam Was i...... piszczie 👄 )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem jeszcze "noc".... mijały mnie światła samochodów i lamp ulicznych- wszyscy się spieszą:( Ale takie to nasze życie. Jednak wiele w nim też radosnych i słonecznych dni. Amando- pesymistyczna ta piosenka Maleńczuka, gdzie śpiewa,że... ....na nic marzenia , na nic sny, że nie zmienimy nic..... Pesymizm jest najgorszy bo to właśnie marzenia nadają życiu sens:) A teraz "uciekam" do rzeczywistości :) , w Chatce oczywiście kawa \_/> już czeka- zapraszam :) Miłego dnia 👄 http://www.youtube.com/watch?v=pbA2qk5Nan4 :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki : Klara, Amanda, Tereska, na miejsce dojechalam i jestem padnięta. Loni tutaj nie widać ale jeśli nas podczytuje to może uściska nas przyjacielsko :DMy Ciebie Loniu przytulamy i o zdrówko się pytamy. Dbaj o siebie i odwiedzaj chatkę. Dobranoc Wam życzę i rozkosznych snow 👄 👄 👄 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amando👄, kawa jeszcze pachnie w Chatce:) DZIŚ byłaś pierwsza:) Na dworze pochmurno i....JESIENNIE! Saro- jak tam po wojażu? Dobrze, że jesteś 👄 Loniu, wciąz czekamy na Ciebie i życzymy zdrówka👄 Teresa 👄 ależ Cię "dorwała" wena :) i widzę, że "trzyma":) Ja, chyba dla odstresowania ( w pracy!) po ostatnich dniach- rzuciłam się w wir prac domowych...... wczoraj prasowanie rzeczy, które się suszyły na strychu ( tydzień :P ), pralka też miała pracę, w wyniku czego opróżniłam kosz w łazience. Muszę mieć wszystko w szafie na Święta:classic_cool:. Kupiłam śliczny biały obrus świąteczny z aplikacjami czerwonymi i zielonymi ( gwiazda betlejemska ) dookoła.:) W piatek wybieramy się na zakupy świąteczne .... a w sobotę i niedzielę.... śledziki robię z matjasów, bigos gotuję i.....:) przystrajam mieszkanie w stylu "Kevin sam w domu":D Lubię te bożonarodzeniowe bibeloty . No i kominek będzie też wyglądał ślicznie w kolorach zielonym i czerwonym. Kurcze, chyba dziecinnieję :P :D Pa- miłego dnia ))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki 👄 Udało mi się wcześniej dzisiaj zajrzeć tutaj, Klara widzę ze całkiem poważnie wziełaś się za przygotowania świąteczne, a ja teraz, gotuję kapustę z grzybkami na uszka i pierozki. Wiem Klaruś że Twoje pierożki i uszka siedzą dawno w zamrazarce i trzęsą sie z zimna :D :D :D Dzisiaj tez robię pranie i tak po kolei a Swięta przelecą ino moment. Bigosów nie gotuję już od 3 lat, oszczedzam na wątrobie ale za to inne dania pogotuję. Dzisiaj w radiu mówili ze kateringi nie przyjmują już zgłoszen ale z tego co mówili to oni zaopatrują się tez w dania gotowe z marketów aby nadążyc z zamówieniami. Jak widzę te dania to niedobrze mi się robi, nie ma to jak własne, smaczne i swieże, ale kobiety biznesmenki ledwo zdążą na wigilię z rodzina to trudno od niej wymagac gotowania świątecznego. Na razie dziewczynki, zajrze póżniej bo dzisiaj planuje w domu popracowac ale jutro już będe musiała poganiać. Miłego dnia i 🌻 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny intensywny dzień w pracy :(.... minął :) Saro- ja też jutro jadę z mężem na zakupy przedświąteczne- lista już dawno zrobiona. Mamy zapowiedziane przez młodszego syna " żadnych żywych karpi":).... no oczywiście, że takich nie kupimy!!!! Dawno, dawno temu, pamiętam.... łazienka wysprzątana na błysk a mój mąż ( mnie nie było w domu).... rozprawiał się z karpiami w brodziku!!!! MASAKRA!!!! Mam świetny przepis na matjasy w oleju z cebulką, cukrem i odrobiną octu. I..... w tym roku pierwszy raz zrobię rybę po grecku!!! U mnie w domu nigdy mama jej nie robiła a ja myslałam, że to Himaleje.... a to takie proste!!!! Z bigosu nie zrezygnuje bo to moje danie firmowe:) i domownicy i goście czekają!!!! Ach, jeszcze prezenty.... z tym zawsze kłopot- CO KUPIĆ???!!!! Czyli jutro wyruszamy po południu na ZAKUPY!!! Saro- ja już schudłam 3 kg przez 4 dni:classic_cool:- jestem na diecie.... to takie przygotowanie :D do świątecznego folgowania w jadle :P Ale czuję się świetnie i zaraz ciuchy leżą lepiej :) Miłego popołudnia i wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie śpiochy 💤 Liczylam Amanda na Twoje wieczorowe towarzystwo a tutaj chrapanie się tylko rozlega :D No ale rozumiem dziewczyny zapracowane to i odpocząć musicie a na noc w chatce zostawiam Wam dobrą naleweczkę, wiśnie na spirytusie, smacznego :D 🌻 ale jeszcze poczekam na Amandę choć wzięłam już usypiacza. Amandaaaaaaaaaaaaaa przyjdż,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszła spać ..................... troche zwariowane miałam te dni , spotkania wigilijne .......bardzo udane, sympatyczne i miłe :) wczoraj porzadki .... zostały mi zakupy i gotowanie ... no i choinka :) no i prezenty ....nie mam jeszcze nic :(ale mysle intensywnie i pewnie w koncu coś wymysle :) Klaro .....kawkę na rano zostawiam ...:) a dzisiaj juz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanda nigdy nie odchodzę bez pożegnania, tylko mi laptop bardzo zwolnił i muszę dlugo czekac a w ten sposób sobie nie popiszemy. Dobranoc, Zyczę Ci Amanda pięknych wiosennych i kolorowych snów 💤 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was nocne Mareczki👄 i przykrywam chatkową kołderką- śpijcie jeszcze Dobrze, że już piatek- zagladam tu na chwilkę przy kawie od Amandy;) bo już od rana znów w pracy ruszyłam z kopyta:( Ale.... dziś przyjemność ( przynajmniej dla mnie) świateczne zakupy! Zobaczymy co powiem po zakupach :P Dziś w Poznaniu rano z lekka przymroziło..... jeszcze na dworze szaro....... Miłego dnia Wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Klaro .....jesteś z Poznania ...:) pozdrów koziołki na Rartuszowej Wiezy od Smoka Wawelskiego ;) biore się robotę ... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amando- pozdrów Smoka Wawelskiego :) Nasze Koziołki już są ubrane świątecznie, jak co roku. Na ratuszu.... http://www.sm.poznan.pl/mim/public/straz/pages.html? co=list&id=14902&ch=14904&instance=1017&lang=pl na Placu Kolegiackim- przed Urzędem Miasta http://www.sm.poznan.pl/mim/public/straz/pages.html?co=list&id=14902&ch=14904&instance=1017&lang=pl W mieście świąteczna atmosfera, kolorowo...... Pozdrawiam Was na resztę dnia i życzę miłej pracy przy świątecznych delicjach i porządkach :) 👄 Saro🌻 Lonia🌻 Teresa🌻 Amanda🌻 Oneill🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki ) ) ) Lepiej póżno niż wcale, dopiero dosiadłam do Was a całe dopołudnia spedziłam poza domem, nagrania fajne, właśnie teraz odsłuchuję. U mnie pogoda zimna , wieje i pokapuje, cała szczęsliwa jestem że nigdzie nie muszę już wychodzic, bedę się teraz w domku wygrzewała. Klara, miłych i przydatnych zakupów Ci życzę bo wiem jak to jest, niezawsze kupi się to co potrzebne i przydatne :D Amanda załapałam się jeszcze na kawkę od Ciebie, Klara coś dla mnie zostawiła , nie wszystko wypiła. Byłaś dzisiaj pierwsza a Klarę ciężko jest ubiec bo pierwsza się zjawia, ale nas jeszcze rano poprzykrywała za co jej dzieki. Widzę ze nie zawsze wybijają mi literki zwłaszcza te z ogonkami to mi wybaczcie. Milego reszty dnia Wam życzę Kobietki :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, U mnie nic takiego się nie dzieję... a może dzieje, ale nie wiem czy pisać. Trochę radości, ale też trochę przygnębienia. Wkurzył mnie pan mąż bo dzwonił z pracy i w sumie wyglądało na to, że niechętnie mnie słyszy przez telefon. Doszłam do wniosku, ze nie będę odbierać, ale u mnie nie wyświetlają się numery dzwoniących. Niech gada z dziećmi, skoro im powierzył ważne sprawy rodziny. No, musiałam się wyżalić... Mam nową notkę na blogu i tam piszę dlaczego nie lubię świąt. A zresztą wiadomo. Rok temu też o tym pisałam. pozdrawiam Was moje miłe dziewczyny, życzyła bym już Wesołych Świąt, ale myślę, że jeszcze się odezwę. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Teresko 👄 Poczytałam trochę na Twoim blogu i myślę że najlepiej będzie jak będziesz pisać, dużo i bez oporów. Fajnie się czyta to co piszesz a te cytaty z książki fajnie wybralaś. Podpisuję się pod nimi obiema rękoma. Rozumiem dlaczego świąt nie lubisz i Twój organizm się buntuje. Teresko czy naprawdę nie mozesz tego zmienić? Masz dzieci to święta mogą być miłe. Nie chcę radzic i doradzac bo Twoje życie Teresko jest tylko Twoje i Ty odczuwasz i cierpisz. Myśle że jeszcze do nas napiszesz i złożymy sobie życzenia a na razie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×