Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniapaniahania

JAK OTWORZYC WLASNY SALON KOSMETYCZNY?

Polecane posty

Gość aniapaniahania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba miec troche kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga911
A napisałas juz biznesplan????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! chce otworzyc wlasny salon, lecz nie mam pojecia skad zaopatrzyc sie w aparature do zabiegow z zakresu medycyny esetycznej. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicevice
Hej! Tak się składa, że gdy zakładałam gabinet kosmetyczny to postawiłam na ofertę http://profi-med.eu/ . Posiadają niezwykle szeroką ofertę z zakresu aparatury kosmetycznej oraz urządzeń do zabiegów estetycznych. Ich produkty sprawiły, iż mamy całą rzeszę fanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest wyposażenie takiego gabinetu. Przede wszystkim powinnaś zadbać o dobrego dostawcę takich materiałów jak produkty odpowiadające za utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny oraz wysokiego standardu usług w gabinecie. W gabinecie nie powinno zabraknąć preparatów do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych i fryzjerskich, aż po specjalistyczne igły do mezoterapii . Wszystko to można kupić w https://kupdogabinetu.pl/kosmetologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujbiznes

Pomogę napisać biznesplan.

Moja strona: (skopiuj do przeglądarki) dw5hyf.webwavecms.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeżeli myślisz o otworzeniu wlasnego salonu to warto podnieść swoje kwalifikacje, klientki ciągle oczekują jakiś nowych zabiegów, dlatego ja regularnie uczesniczę w kursach w szkole New Nails w Warszawie,  jest tam dużo praktycznych zajęć dzięki czemu po skończonym kursie mogę wprowadzić zabieg do oferty salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Na pewno nie jest to łatwe i trzeba być dobrze przygotowanym na własny biznes. Ja otworzyłam gabinet kosmetyczny ale miałam duże doświadczenie w jego prowadzeniu. Najważniejsze to mieć kompetencje i odpowiedni sprzęt. Taki na pewno posiada firma Laseron w Kielcach. Wypożyczyłam od nich laser diodowy LightSheer Duet, który działa rewelacyjnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×