Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssasanka

jak wasza połówka zachowuje się na imprezach?

Polecane posty

Gość sssasanka

napiszcie jak się bawi, jak się zachowuje w stosunku do was i do innych? z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truuudno
najczesciej szybko sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasanka
Tak na szybkasa muszę napisać pracę na socjologię pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawi się bardzo dobrze, tańczy, integruje się, a mnie traktuje dokładnie tak jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pigulce
połówka doopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest duszą towarzystwa
wszystkich zabawia, opowiada dowcipy, towarzystwo turla się ze śmiechu, a kobiety go uwielbiają :-) ale on jest tylko mój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest duszą towarzystwa
dziewczyny z towarzystwa robią mu loda pod stołem aż szklanki podskakują :-) possać se mogą ale i tak go nie będą miały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat - pytanie nie jest aż takie dziwne bo np. pamiętam z czasów młodości hehe :P moją "połówkę" - lekceważył mnie albo zawsze zapadał na ciężką chandrę i cierpiał ostentacyjnie tym dotkliwiej, im lepiej ja się bawiłam. Albo sporo znajomych par ma zwyczaj urządzać w towarzystwie karczemne awantury między sobą. Toteż różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philosophie - dziś akurat śniegu nie ma, jest też temperatura powyżej zera... ale za to wichura. Ech...jeszcze pół roku i będzie wiosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajnie zachowuje się na imprezach - podobnie jak u \"pain au chocolat\" zawsze jestesmy razem w tym sensie, że nikt nie ma wątpliwosci, że ja jestem z nim, a on ze mną, że jestesmy parą, w tym sensie, ze nie znika mi nie wiadomo gdzie, że zawsze wiemy, gdzie jest to drugie. Często jesteśmy razem w dosłowymi znaczeniu, czyli po prostu przy sobie, ale nie jestesmy siebie kurczowo uczepieni. Moge sie naprawdę z nim wyluzować, dobrze bawic, bo nie robi mi jazd o jakieś pierdoły, nie jest chorobliwie zaborczy, co jest dla mnie bardzo istotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekaterini - ale zmarzluch z Ciebie;) Żeby nie było że nie na temat. Moja połówka zachowuj się okropnie. Wszyscy bardziej ją lubią nić mnie:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEPCEISIE
BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁO TO CO NAPISAŁAS,ŻE MUSISZ NAPISAĆ PRACĘ NA SOCJOLOGIĘ,CENIĘ TWOJĄ SZCZEROŚĆ,DLATEGO NAPISZĘ ZUPEŁNIE SZCZERZE:za szybko pije,ma takie szybkie tempo picia i innych też popędza,żeby szybciej pili.Tańczy dopiero jak już ma sporo wypite,ale za to tylko ze mną,chyba że to rodzinna impra,to z mamą i siostrami też tańczy.Ogólnie na imprezach za dużo pije i dlatego zmywamy się szybciej od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak poszło
praca zaliczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
zaliczona, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój niestety
też jest duszą towarzystwa, ale mnie to akurat przeszkadza :O że jest w centrum i cała uwaga jest skupiona na nim, a co za tym idzie i na mnie, czego nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia co ludziom zawadza
moj za to na imprezach jewst troche niesmialy i przykuty do mnie. Ale znajomi mi go zazdroszcza bo mowia, ze nigdy jeszcze nie widzieli faceta, ktory bylby tak wpatrzony we wlasna zone i jak sie na nas patrzy to sie wierzy w milosc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jadzi
pozazdrościć :) ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frangit
moj mnie na ogol wkurza i sie z nim kloce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaaaaaaa
a moj za 2 tyg wraca do zzony i juz sie w ogole nie bedzie zachowywal ;(((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chodze na imprezy
z moim, bo chleje jak jakis dziad z dworca :o wole isc sama i dobrze sie bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×