Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

melduje ze zyje kobietki, wybaczcie mi te nieobecnosci, jeszcze dwa dni i bede cala wasza- az was zemdli:)bardzo jestem zalatana, wczoraj wrocilam ok polnocy:/ zaraz wychodze do roboty, nawet nie mam czasu zeby was poczytać! pewnie dlatego nie mam pojecia dlaczego dostalam zdjecia pieknej doris wijacej sie w jakze fotogenicznych pozach przed jeszcze piekniejszymi zabytkami architektury..dojde do tego wieczorem buuuuziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Bardzo:D:D:D No i jak sie z rana pojawiam jako trzecia:) Jestem po sniadanku juz i zaraz wezme sie za brzuszki i stepperek. Potem na zakupy smigam bo kilka rzeczy do chalupki musze zakupic jak lampke nocno dotykowa, nowa posciel i stolik taki maly do kawy(juz upatrzony:P) ... Damo-pozwol, ze w skrocie bede pisala - zdradzisz nam swoj wiek, wage i wogole co porabiasz na codzien???? I jaka dietke stosujesz ?? Sorry, ze tak wypytuje no ale nowe miesko trzeba najpierw wylukac dokladnie:):):) Klaudus - no ty zalatana jestes przeokropnie. juz czekam na moment, jak mnie zmuli od Ciebie:) Nie przepracowywuj sie tam za bardzo i wracaj do Nas szybciuchno:) Dorcia, Adorusia, Ayatka - 🌻 na dobry poczatek dnia Bobiejka, Bababszki, Ciacho - moze jeszcze sie pojawicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Klaudia, dobrze ze sie zameldowalas bo faktycznie mozna bylo sie juz denerwowac, ah zazdroszcze ci tych ostatnich dni :P Arogancka damo, kojarze twoj nick, nie wiem skad, w kazdym razie witam :) A ile masz lat, ile wazysz, jaka masz diete, co robisz w zyciu i czy jestes blondynka czy brunetka bo jak blondynka to nasza klaudia juz na bank przefarbuje swoje sliczne wloski ;) ? Czemu wy wszytskie z pd polski jestescie? Ja nic z tego nie rozumiem, wyobrazcie sobie za ze wszytskich polakow ktorych poznalam za granica jeden co mieszkal najblizej byl z Poznania a reszta z poludnia, nigdy nie mialam faceta z mojego miasta, zawsze byly to miasta na poludnie a najdalej siegajac to z dolnego i gornego slaska. Jakos to wszytsko dziwne... Dorotka, zaraz sobie cie porownam, te zdjecia z lata i te z Zakopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzialam, ale to tak jak Dorcia ma problem z zapamietaniem mojego imienia tak ty tez jestes chatakterystyczna ze zapomnisz o kims wiec mialas od razu wybaczone, malo tego, troche sie podsmialam pod nosem ze znamy sie juz na tyle by mozna bylo was przewidywac :D A no i brawa za tak ladny poranek z cwiczeniami, nonono. Ja tez cwicze od rana, miesnie brzucha przy okazji smarkniecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Madziu, wczoraj to sie tak usmialam, jak Dorcia po raz kolejny nazwala Cie Monia :) A ja bylam charakterystyczna o zapominaniu o Adorince. A pierwszy raz sie chyba stanelo, ze o Tobie zapomnialam. Ehhhh no ja mowie, ze mozg sie obtluscil ostatnio przez to niezdrowe jedzenie... No ale mam nadzieje, ze wreszcie zaskoczylam bo ile mozna... Duzo zdrowka Madziu dla Ciebie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Chudzinkom tego forum!!!! Choć spóźniona to i ja docieram i biorę się za wcinanie sniadanka - w zasadzie prawie skończyłam - najpierw była moja galaretka z truskaweczkami , teraz kromeczki z mięskiem jajeczkiem i pomidorkiem i wiecie co .... obżarłam się jak bąk :) I co do gorsza obiecałam dzisiaj wstrzemięźliwość chociaż taka umiarkowana od kawki;/;/;/ Z tym będzie mi pewnie najtrudniej:) Arogancka damo-Dlaczego akurat nasz pościk???Podczytywałaś nas troszkę wcześniej czy może tak padło na Nas na chybił trafił ... bo wiesz na post dietowy , rzadko z dietą ma cokolwiek wspólnego heheh ale mimo to zapraszamy oczywiście do wspólnego odchudzania a jakże!!!!! Madziu-(Widzisz już nie Moniu - jest poprawa:P:P:P) Skoro jestem tutaj z nami to widzę , że choróbsko powoli odchodzi w niepamięć i wracasz do swoich starych uzależnień - tzn.NAS:D I nie smarkaj już tyle bo Cie na konkurs kulturystyki z ta kostka na brzuszku wyślą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mam 21 lat mój wiek jednak nie swiadczy o mnie, bo czuje sie na wiecej, nie w głowie mi imprezy alkohol itd Jestem raczej poważna, jedynie co to popuszczam hamulce przy moim chłopaku przy którym nie mam zadnych granic :) Waże 68 kg wazyłam 73 mimo ze schudłam swoje 5 kg nic mi nie ubyło z bioder i napewno nie wygladam na 68 tylko na wiecej :( Ogolnie nie zauwazyłam nic procz tego ze żebra mi wyszły bardziej, jestem cholerną gruszką :( Na codzień sie raczej obijam, troszke studiuje, nudny kierunek, mało znana uczelnia ;) dieta, to 1500 kcal oczywisie przy zdrowym odzywaniu :) Unikam wszystkiego co niezdrowe choć zdarza mi się cos podjesc. Praktycznie nie jem miesa. Przeczytałam kiedys starszny artykuł o nim i poprostu mam slad na psychice do końca zycia ;) Wczoraj jednak sprawdzałam wyniki, hemoglobina itd to wszystko jest w normie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z natury blondynką lecz w wakacje umyłam sobie włosy koloryzujacym szamponem na 20 myć i sie trzyma do tej pory w jakims tam stopniu i terazmam taki jakiś dziwny kolor, bardzo ciemny blond z nutką rudawego :P ale to czasem zalezy od swiatła :D A odrostów brak :D Chyba to już na zawsze bede miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - 🌼(nie pomyliłam imienia , wiem na pewno:D) NO to widzę cacy rozpoczęty poranek skoro za ćwiczonka się wzięłaś :) Ja jakoś za nic się przemóc nie mogę zaraz z resztą mykam na spacer z psem ale nie chce mi się jak nie wiem - wprawdzie przyprószyło śniegiem ale takim z deszczem więc efekt znikomy - jakby go wogóle nie było;/;/;/ no i ten wiatr paskudny też się daje we znaki ;/;/;/ Klauduś- 🌼a Ty gdzie Princesko nasza????Nie nadrabiaj z czytaniem tylko bierz się z nami za plotkowanie :P Co do zdjęć to dostałaś na zapas , podobnie jak Adorinka bo Magda prosiła więc wiedziałam , że potem z ciekawości Wy też będziecie chciały zobaczyć to już załączyłam na zapas bo Wy takie Moje Baby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arogancka damo - no to już wiemy o Tobie więcej i wiesz co Ci powiem na pocieszenie???Ja tez jestem gruszka i u góry doszłam już do rozmiaru 36 przy czym na górze wciąż mam z czego spalać:) Taki nasz urok niestety !!! Co do mięska to ja mam na odwrót - kocham je jeść i to w każdych ilościach i nawet z czekoladek byłabym w stanie zrezygnować byle mi takie wjechało na talerz:P Ale nie będę przynudzać tylko mykam z tym moim psiurkiem i posyłam raz jeszcze buziory wszystkim Naszym kobitkom -Adorince , Ayati , Klaudusi , Madzi i Moni... i Tobie także nasza nowa koleżanko🌼!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, tak probowalam jakos te zdjecia z zakopca i z lata porownac i nie da sie zbyt bo tam jestes w kiecce a tu w spodnaich no i w grubych ciuchach. No ale gratuluje spadku ponizej 60!!! Sorki ze tak rozprawiam jak stara babcia o chorobie, ale ja zawsze bylam okazem zdrowia i tak dawno nie chorowalam ze teraz organizm sobie kiepsko radzi no ale juz blizej niz dalej...No i dzieki temu schudlam ciut z cm, a z oponki zlecialo mi 2 cm a diety nie mialam ;) Arogancka, to mowisz ze przed swoim chlopakiem nie masz oporow, prawidlowo! A baka przy nim puscisz czy sie wstydzisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurna, no to ja jakas inna jestem bo nie puszczam:P no ja pierogi to gotowe mam juz:) Mamusia wyslala i dzis beda na obiadek z barszczykiem czerwonym :) Jestem po Dorotkowej galaretce. Cuuuuudo. Tak sie zaslodzilam ta pysznoscia, ze nie mam ochoty na nic slodkiego. OK, ja myskam w miasto sie powozic troche:P:P:P Buuuuziorki i do pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zalezy co zjem :p ale ogolnie jest ok :D Mam na imie beata :P a pierogi mam z kapusta i grzybami chyba zmienie nick bo jakis ten jest troche chamski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to cie lubie zawstydzac Monia :) Barszcz z pierozkami? Toc trzeba sie wstrzymac, jeszcze pare dni zostalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nastepna niecierpliwa :) Ja caly rok czekam na pierogi z kapucha i grzybami a potem smakuja 59251452 razy lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie raz jadłam w tym roku ale dzisiejsze cos dziwne byly :P dobrze ze sie powtzymuje i teraz zawsze zatrzymuje sie na 8, i pozniej ich nie odsmazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie na nickac...ale wydaje sie byc ok. Dobra, dostalam wene na porzadki, w koncuuuuu, wlaczam muze i do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Magda jak jestes zainteresowana \"moją historią\" to nie bede tej nudnej opowiastki tutaj serwować ,a jedynie Tobie na maila- to bedzie ode mnie dla Ciebie...oszczedzimy ludziom nudnawej historii \"love story\"a wole bardziej prywatnie do Ciebie -jak juz wykazałas zainteresowanie:) z czego mi bardzo miło i absolutnie mnie nie uraziłaś. Dorciu Bejbe wiesz- dzis dopiero teraz odczytałam wiadomosc Twa z gadulca....zalatana jestem i do tego bardzo nerwowa ostatnio:( Arogancka Damo a teraz Porzeczko :)witaj na pokładzie!!! u nas jest supper ,wiec naperwno Ci sie spodoba! czuj sie jak u siebie, herbate i kawę lubimy pijać o każdej porze ,wiec zapraszamy do wspólnych pogaduuuch! Madzia - \"smakuja 59251452 razy lepiej \"-->łoż Ty nie dośc,ze kompetentna to jeszcze jaka skrupukatna!!!! nigdy bym tego nie wyliczyła a Ty ...no prosze...!!!! :P Klaudka Ty nie myśl ,ze ja zapomne ,ze obiecałas....pamietaj obiecałas,ze my jeszcze Ciebie tu w nadmiarze bedziem mieć...licze na TO!!!! bo tak lubie Twoj sposob pisania ,ze hej* :] dobra lecę coś dalej robic...bo tysiące obowiązkow na mnie czeka...i zakupy by sie przydaly...bo u mnie dzis naleśniki na obiad a ja ich nie jem ,wiec jakis twarozek bym zakupic musiała... łooo rety ,ze ja od mikolaja nie zamowilam sobie jakiegos Lokaja:p wać panna -phhhiii! ale na Prawnika mam nadal chrapke p;p;p;p;p;p;pwszystko w ramach zawodowego dokształacania sie! nowe umiejetnosci są zawsze \"pożadane\":D CIAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×