Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Ja bede sie juz zegnac bo facte z pracy wraca, bedzie chcial kompulaska a i ja bede sie kladla bo jutro cieeeezki dzien czeka mnie... Buziorki dla Ciebie Klaudus no i dla Was Kochane:Madzi, Dorotki, Adorinki i Ayatki.... muaaaaaa******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Girls! jak poranek? jakies niedzielne deserki dzis w menu u Was? u mnie owszem- budyn śmietankowy;p;p;p a Poczytałam,ze wczoraj rozmawiałyscie o wyglądzie i wieku... hmm ze mną to różnie- bardzo nie lubię siebie po przekroczeniu pewnej wagi- wtedy bez względu na przekonywanie mnie przez innych poprostu źle się ze sobą czuję -taka wielka jak słoń. Max 55 kg to dla mnie waga ,przy jakiej nie zamykam sie od ludzi i siebie samej jako \"brzydula\" zmarszczki ojj mam mase zmarszczek mimicznych-bo mimo,ze tu Wam ostatnio tak marudze o swoich dołach to na codzień bardzooo dużo się smieje i nie osczedzam szerokości rozmachu swego uśmiechu no i mam zmarszczuchy pood oczami:D:D:D ;[ :-( no ,ale jakos nie panikuje..no są to są... ale krem jakiś zakupie sobie ,a moze dostane pod choinke Dorotka Słonko...jak się masz:*:*:*jak Dog Twoj? i temat privatny-relacje w związku ?co z tym \"planowanym\"weekendem? jak będziesz to czekamy na wiadomość. Desperka-pracuj sobie dziś milutko Klaudka widziałam coś wczoraj planowałas spotkanko...i to w Świętym miejscu...nonoononon ojjj obawiam się,ze nieco rozniosłybyśmy to jakże uduchowione miasto :] Magda... Ayati wskoczcie dziś tu do nas na kawusie okolo popoludnia..... aha Dziewczynki- uwielbiam WAS! to tak w ramach wyznania! co ja bym bez Was zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiecinki:) Jest tu któraś z Was???Bo ja ostatecznie docieram po tych wszystkich perypetiach na nasz ląd.Było trudno nie powiem i pewnie nie jedna ciekawa rozmówka z Wami mnie ominęła ale nie było mi do śmiechu;/;/;/ Teraz na szczęście z Astorkiem już lepiej , Kamila też wcale palec nie boli, ja fizycznie też chyba całkiem całkiem się trzymam choć psychicznie nadal jakoś niekoniecznie;/;/;/;/ Z Kamilem o ile coś mu nie wypadnie widzę się za godzinkę:) Wogole to straszne ma ostatnio przeprawy z mama i tą jej menopauza to jak mnie nie dobije to będzie cud.Niby powinnam się nie przejmować tymi jej wybuchami ale jak tu się nie przejmować jak żyje się z nią pod jednak dachem i wysłuchuje tego wszystkiego :) Później jak wrócę - bo teraz wybieram się na spacerek , obiecuje napisać coś więcej ... no i nadrobić z czytaniem Was choć jak widzę nie będzie to proste bo to już 34 stroniczka:P Tak czy inaczej dziękuje raz jeszcze dziewczynki za wsparcie i do sklikania się potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellouuuuu dziewczęta drogie :-D Hm.....powiem Wam ,ze Częstochowa wcale nie taka uduchowiona jakby sie wydawac mogło...hieh,wiem bo od sie tu wychowałam :-D hiehh.... To tak a propos ewentualnych planow spotkania sie wszystkich nas,mam tylko pytanko=>spotkanie babskie czy z lubymi????Gdyby cos??? Dorcia =>a Ty ciagle chudniesz....maleńka powiedz jak Ty to robisz,bo to zachwycające :-D Dla wszystkich pozostałych wieeeeelkie usciski i buziaki.... W ogole powiem Wam,ze ja dzisiaj po piatkowym wiczorku i wczorajszym wyjsciu jestem dzisiaj taka wczorajsza z deczka i lekko\"nieogarnieta\"hieh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeeeeeeeeeeee.....:-( nie ma nikogo????Jak to tak????Wcale mi sie taki stan rzeczy nie podoba........... :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem...Jaaaaaa:) Wlasnie wrocilam z pracy. Nareszcie 2 dni wolnego:P:P:P Ale teraz chce sie wziac za sprzatanie troche bo ostatnio zaniedbalam chalupke a jako przykladna przyszla zona musze dbac o domowe gniazdko. Mam nadzieje, ze dlugalasno mi nie zejdze - wszak, ze to tylko kawalerka wieksza wiec uwine sie w try miga i bedzie cacy. Aaaaa i musze sie pryznac, ze dzisiaj nareszcie dzien bez slodkosci. Zakupilam sobie wody i to bede jadla. Dzisiaj nareszcie zaskoczylam(choc w sumie to dzien sie nie skonczyl jeszcze) ale jak teraz nie zjadlam to juz nie zjem nic niezdrowego:) Buziorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wskocznie tu .... pogadałybyśmy nieco ...na powaznie czy na żarty, o życiu czy o czyms tam... o karpiach, o barszczu o prezentach no przyjdźcie tu plissssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adorinka, zawsze do usług;)) Czy to możliwe ze od grypy napuchło mi dziasło? Mam tam zdrowego zeba, nic nie boli a wstałam dzisiaj z buła...co myslicie? miało byc o karpiu ale mnie to intryguje bardziej w tym momencie;) jak sie udał wypad ze znajomymi, Adorus? I dorota wróciła!!! monia sprzata, a Ayati kaca leczy:)) a gdzie Magda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja jechałam na orbitku,ale cos mnie intuicja tu przywołała Klauduś... a tak na serio to zadyszka nakazała mi przerwę :D wypad ze Znajomymi-suuuper! i juz wiem gdzie i w jakim składzie bedę sylwestrować:) prezenty tez przy okazji pokupowałam ,bo byłam w centrum handlowym -zaprewne Klaudka wiesz jakim;) no o Magdulllle naszą sie upominam i upominam i jakoś nie wiem gdzie Ona ?????? Klaudia hmmm byc moze masz cos z krtanią lub od grypy stan zapalny Ci sie wdał;/ wiesz jak to z grypskiem jest-moze działać dosc szeroko i wbrew pozorm nie mozna tego bagatelizowac moze szałwia pukaj sobie gardło -to taka porada domowa...lub cos antyseptycznego do płukania gardła nabyj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szałwią pukaj ---nie no ja bardzo przepraszam ,ale to sie kwalifikuje do wyśmiania płukaj -rzecz jasna analfabetyzm wtórny :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu my dwie do świetowania:) niestety na lekach jestem i pic nie bede:/ ale ty sobie golnij, słonko:) no plucze plucze, olejkiem gozdzikowym smaruje też( cudo odkryte dwa lata temu- jezeli zab boli cie tak ze chodzisz po scianach, a do dentysty za kilka godzin dopiero- nic tak nie uśmierza i odkaża:)nawt bym sie nie przejela specjalnie ale nie chce byc chomikiem jutro w pracy:) orbitrek? no no no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Klaudia byc moze masz tę wiedze ,ale jak robisz herbatę to Ci przypomne bys nie piła po tej stronie gdzie masz spuchnięte i tez nie śpij na tym boku tzn generalnie jak jest opuchniete nalezy to chlodzic a unikac nagrzewania tego miejsca. bys faktycznie nie obudziła sie jak chomik ja tam miałam jednej nocy,ze rozgrzałam policzek nieświadoma ,ze nalezy na to zwracac uwage i miałam na rano banie wielkosci pomarańczy na policzku-wtedy od zeba ale stan zaplany genralnie lepiej traktować chłodno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo ja juz jestem:) Wlasnie wcinam serek vaniliowy z bananem i pomaranczka. No i jak pijemy to zaraz sobie tez herbatki zielonej cytrynowej zrobie... Jak pic to pic:D:D:D Klaudus - nooo o tym dziasle to nie mam pojecia od czego to. Faktycznie, szalwia albo rumianek dobre sa na takie stany zapalne... Adorusia - nooo to juz schodz z tego orbitka i dolaczaj do Nas. choc nie wiem, czy ja bede non stop bo chlopie w fife swoja sobie chce grac... Dorotko, Madziu, ayatki.. gdzie sie podziewacie wieczorkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz, akurat tej wiedzy nie mialam... dobrze wiedziec:) desperados, hejka:) fajnie zesmy przetrwały tysiac postów, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy zajefajne i ten TYSIACZEK cieszyyy bardzo no i oby takich tysiączków jeszcze wiele w naszym niezawodnym składzie właśnie przeczytałam fajne zdanie -ujmujace wręcz :D "najlepszym ćwiczeniem by schudnąć , jest odpychanie sie ramionami od sutu zastawionego stołu" nie mam pytań - musze sie zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smigam smigam... w sumie nie czuje sie jeszcze najlepiej, ale pojutrze mam wolne wiec sie przemecze i bedzie ok. szczegolnie ze to mój ostatni tydzien, wiem ze maja powazne braki kadrowe i nie chce robic wiekszego klopotu. wiem ze to mega naiwne i chlop sie juz po mnie drze zebym sobie odpuscila ale no cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo to ja tez chyba Adorus musze to zastosowac. Ale dzisiaj zaskoczylam nareszcie ... I wiem, ze bedzie juz lepiej... Bo u mnie dzien wystarczy bym zaskoczyla i wskoczyla na odpowiedni tor. I slodkosci nie tykam, chipsow w domku nie mam:) Teraz herbatke pije zielona i bedzie dobrze :D Miejmy nadzieje.... Bo ile mozna sie odchudzac noooooo...... cale zycie...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adorinka to odpychanie sie od SUTU to twoja literówka czy oryginalna pisownia? urocze i jakie prawdziwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jak wiemy wszystcy - nie ma co kryc :analfabetka ze mnie :d uaktywniło mi się po 20 no i co zrobisz... przymykaj oczy na moje "byki " musze pod choinke dostac słownik - bez 2 zdań i to taki w wersji archaicznej w wydaniu 10 tomowym Adorina dziecko wex ty sie ogarnij ,bo wstyd !!! a piję tylko herbate,aby nie było:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adorka, ja sama strzelam bykami jak z kałasza:) chodziło mi tylko o to ze akurat tak mi do gustu i kontekstu spasowało cudnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle poszłam za twoja radą i popijam sok pomaranczowy :)(WEGLOWODANY-ale olać to- niwelacja chomika ważniejsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ,ze chomikodegradacja jest priorytetem :] w koncu taki chomik to optycznie dodaje moze i 2 kg ! a takiej sytuacji bardzo nie chcemy! a propos -ja bardzo nie lubie jak mam buzie okrągłą - jak księżyc w pełni.Wiadomo,ze to woda sie zatrzymuje ,ale czasem jak tak się sobie przyglądam na dawnych fotkach to niefajnie to bardzo wygladało... Desperka masz jeszcze kompa w swoim władaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój dzisiaj( UWAGA) bawi się na Staff party.i pewnie beda sie na nim pijane irlandzkie kwiczoły wieszać:/wiem ze sie nie da i wczesniej sobie stope w gardło włozy niz na inną spojrzy, wierze mu, kocham nad zycie i ufam bardzo ale i tak glupio troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×