Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

aja ledwo co przyszlam ze szkolki i juz na nasza klase wskoczylam i jestem z Wami tutaj :) :) :) Madzia ja tez mam podobne odczucia jak Ty, ale nie chcialm sama z tym wyskoczyc, ale widocznie cos w tym musi byc skoro wiecej osob tak mysli .. :( triche to przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się zgadzam ....nie samą dietą człowiek powinnien żyć... zwłaszcza ,gdy może dowiedzieć sie co słychac u tak fajowych osób jak WY Dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!! Kaffe daje możliwość poznania fantastycznych osób a ,gdy się ponad to przedkłada dietete to nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszemy tutaj o dietach ale nie tylko. Stale bywalczynie jak wlasnie Dorotka, Adorinka, Bababszki, Bobiejka, Klaudusia i Madzia no i Ciasteczko, ktore gdzies sie zapodzialo - wskakujcie tutaj. Tutaj kazdy jest mile widziany :) Nie dajmy sie zwariowac ... W sumie jak to moja psiapsiola powiedziala (tak tak, Ty Moniu): nie bedziemy sie tutaj sprzeczac, ile kcal ma szklanka wody :) Wskakiwac szybko na poklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Magdalejna... kompetencja tak bije od Ciebie,ze az powiem Ci rozwaniej dobieram słowa:*:*:*:* ach Dziołszki jesteście niezastąpione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperka nooo pokład otwarty :) sporo zmian tego wieczoru,ale... Lejdis moje drogie myśle,ze jedno sie nie zmieniło tego Przystojnego Prawnika to ja nadal będę mogła testować w ramach rekrutacji;p;p;p ????? no bo chyba tego mi nie odmówicie... że Hej* musi mieć nadane prawa autorskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto przybiłyśmy do brzegu , ale tym razem ten brzeg jest już tylko nasz więc nic i nikt NAS stąd nie wyrzuci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu smacznego :* nooo tescowe produkty nie są złe....a jak ja teraz spłukana to chyba tylko na takich bedę brnęła :/ łojojjjj no ,ale co może schudne przynajmniej dzięki temu ,ze jakąś taniochę będę jadła do 10 kolejnego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka to nasz zakątek...nasz stały ląd....teraz! i jedynie chyba moderator forum nas może wyeksmitować... co jest możliwe , gdy będziemy zbyt dużo o facetowych pupach rozmawiać....choc czy ja wiem..to przeciez ma związek z dietami bo pewien dział aktywności ściśle powiązany z meskim ciałem pozwala spalić całkiem dużo kcal.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu inaczej z tematem topiku być nie mogło - bo myślę , że właśnie ten tytuł topika oddaje najlepiej to co czujemy , myślimy :) I cale szczęście , że nie miałam dzisiaj neta , bo gdyby działał z rana i gdybym tu wlazła wtedy to chyba w pracy szlag by mnie trafił , że jakieś niedorajdy mówią mi co mam pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tanich rzeczy sie tyje, zobacz na amerykanow czy anglikow, ci bogaci sa szczupli a im biedniejsi tym bardziej otyli. Oczywiscie nie wszyscy ale taka jest tenedencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ale jest mi smutno a Iwecie dlaczego?? Bo tak bardzo bym chciala posiedziec z Wami popgadac, anie mam na to czasu :( kurcze caly dzien jestem w pracy a ponziej szkola i wracam pozno wieczorem do domu ! a wieczorami musze siedziec i pisac jakies projkety ! Takze wybaczci mi i nie zloscie sie jak nie pisze na forum, ale to nie dlatego ze nie chce tylko dlatego, ze nie mam na to czasu ! ale obiecuje ze tylko kiedy bede miala wolna chwilke to wpadam do Was :) :) ah jak lubie Was czytac :) a teraz nauka,,,,, :( pa pa moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... i co najważniejsze zapomniałam Wam podziękować Kochane , że tak szybciutko przybyłyście:*:*:* Caluski dla każdej z Was z osobna( ale żeby nie było jestem HETERO)hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalejna toś mnie pocieszyła....to teraz pisze podanie do Ciebie o kredyt...;p wiem ,wiem ,ze lepiej jeść dobrej jakości produkty :) takie staram się jeść -zresztą,jak jestem wega to tak czu siak zmuszona jestem raczej wartościowe rzeczy jadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kim jest ten RAFAELO:) WIDZICIE KOBITKI??? TO PEWNIE JEDNA Z NICH:) Z TYCH POMARAŃCZOWYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu Madzius - ale teraz zdanko dalas... Takie madre:) Az dech zaparlo...a tak na serio to jest to prawda. Zauwazylam u mnie, kiedy robie zakupy w jakims super-hiper to masywna liczba ludzi kupuje tanie i GOTOWE jedzenie. A to jak wiadomo do najzdrowszych nie nalezy... Dziewczyny.. to jest milosc normalnie: Facte siedzi w pracy a ja za niego mecz ogladam : Polska-Irlandia i mam mu dawac znak za kazdym razem kiedy ktoras z druzyn gola szczeli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie... ale cóz internet...pozorna anonimowość daje poczucie wolności i agresory sie zalanczają młodziezy niewyzytej . Hmmm ja sie nie podejmuje resocjalizacji...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperka noooooo to jest miłość!!!!!!!!!!!!!!!! oglądaj , oglądaj! w końcu biegają chyba też nienajgorsi -ilu ich tam po 11 w każdej ekipie ???o ile mnie znajomość nie myli tejze dyscypliny sportu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiiaaaaa, mozna bylo sie spodziewac komentarzy takich inteligentow jak Rafaelo... No ale jak mozna zauwazyc nic ciekawego nie masz do powiedzenia a do odwaznych tez nie nalezysz bo jakis/as taki/ka pomaranczowa/wy jestes... brrr...ohydny kolor nie sadzicie dziewczynki??? Takich tutaj nie chcemy!!!! Wiec SPADAC STAD I TO W PRZEDBIEGACH!!!!! (jesli wiesz, co to znaczy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu , Adorinko - Kochane jesteście bo jak widać takim to nie wygodzi - tam nie było dla nas miejsca i jeszcze pcha się na TYLKO NASZ LĄD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet nie wiem kto z kim gra, taka zem pilka nozna zainteresowana :P Za to jak sa jakies zawody atletyczne to od telewizora odlepic sie nie moge (oczywiscie ogladam jak uczestnicza tam Polacy;) ) Ale zdziwko chapnie Klaudie jak na kafe wparuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem kochana :P tylko ze ja stosuje zasade ze olewam pomaranczki cieplym moczem hej* ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×