Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zolanka

wesela w remizie - wioska?

Polecane posty

Gość Dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiocha az milo. Ale niektorym wystarczy fakt aby najtaniej bylo. I zeby w koperty pchali po tyle, co w wesela w lokalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle sie mowi, ze na wsiach jest syto, stoly pelne. A mnie spotkalo cos innego. Wcale nie bylo tak bogato. Jedzenie w polowie byle jakie, wodka po 23 to glownie rozcienczana lub bimber. Skapstwo i dziadowanie , taniocha i na dodatek brzydka remiza. Klimatyzacji nie bylo. Parking , tylko 10m kostki , a reszta laka jakas. Kto ile zaplaci, takie wesele bedzie. Wiec nie ma cudow. Zreszta wszystkie remizy podobne sa. A ich czlonkowie tez sie nie specjalnie roznia i glownie kase na lokate z wysokim % daja. Przestarzale budynki, byle jakie, mentalnosc ludzi tez. Moze i jest kilka wyremontowanych i ladnych ale malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj ty albo nie byłaś nigdy na wsi albo jesteś tak głupia aż po Himalaje, przestarzałe budynki :) dobre :) chyba mówisz o swoich slamsach, większość dzielnic miast to ruina, śmietnik, dziadostwo i żebractwo..spójrz na siebie i zacznij poprawiać swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam powiem, że czasem wesele w remizie (i załatwianie wszystkiego praktycznie samodzielnie od postaw) może wyjść drożej, niż wykupienie całego "pakietu" w restauracji, np. http://www.raut.pl/. Przekonałam się sama o tym, kiedy podliczyłam wszystkie wydatki, za które musiałabym zapłacić w remizie pod Poznaniem. Ostatecznie więc zdecydowaliśmy się na wesele w restauracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje ,również że nie ma sensu bawić się w remize bo ile to zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chao 35
Na moje klimatyzacja multi split jest lepszy do domu, koszt instalacji takiej klimatyzacji może jest większy lecz można precyzyjnie dobrać moc urządzenia do powierchni domu, agregat klimatyzacji zawsze umieszczany jest na zewnątrz budynku, zobacz jakie parametry tego klimatyzatora i zobacz, ja czekam aż mi zamontują fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z sensorem podczerwieni który automatycznie kieruje strumień powietrza na źródło ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz 33
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Najbardziej przerażała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Postanowiliśmy część obowiązków przekażemy osobom bardziej doświadczonym , i nie żałujemy. Wszystko wyglądało pięknie, dekoracje jak z bajki Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palacyk

Remiza to komuna i wiocha. Wszedzie sa takie same,moze po za zabytkowymi ale w tych nikomu nie pozwola robic wesel, zeby weselnicy po alkoholu nie niszczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscie

Napisano Listopad 12, 2015-

jaaaasne i jak sobie nawymyślasz głupot to myslisz że ci przybędzie rozumu? tak cie matka wychowała? brawo!

-

Widac prawda zabolala. Remizy sa dla biednych ludzi. Po za tym kultura nie boli ale czego oczekiwac od sfrustrowanych biednych ludkow. Nikt tam juz po za nimi nie zaglada i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielachowa

Zdecydowanie wioska, wiocha. Po za tym 99procent remiz jest na wiochach;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michasia lasekk

7 pazdziernika 2015 tzw obronca remiz-musisz byc bi3dakiem . Kultura nie boli. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka wujta

Komuna się skończyła, to i remizy weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen

Remiza to kicha i jednak wstyd w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibaba

No takie czasy, że da sie super sale znaleźć bo wybór jest ogromny i to nie w wygórowanych cenach. Poza tym to mniej stresujące jak przychodzisz do sali i masz wszystko gotowe a nie musisz od początku wszystkiego pilnować. My robimy w bielsku w sali Wróblówka. I mają spoko ceny a jakość extra więc sobie zerknij może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 100 procent kobiety

Jest różnica, bo widziałam, w remizie ludzie nie potrafią się zachować, wymiotują wszędzie gdzie się da(pod stół, korytarz, droga). Po za tym , często są bójki i nadmierne spożycie(wraki, które trzeba wynosić). W lokalu, restauracji, ludzie dobrze i bezpiecznie się bawią i nie zachowują się, jak prosi3t@, nie na robią wam, ani sobie wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieś wies

Remiza dla biednych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×