Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabbinia

Pociażowe kilogramy...

Polecane posty

owocek bedzie dobrze! i buziaczki dla małej niech szybciutko wraca do zdrowia:) spokojnej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na nogach chcialylko powiedziec że waga dzis wskazała 69 dobre i to najważniejsze ze jzu cos ruszyło :) od 2 tygodni schudłam 1,7 ale były dni że nie przestrzegałam diety. Ok lece póki mały spi to ja sobei juz cos przygotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Peggy no ładnie ci waga leci w dół, mi też trochę spadła bo czuję po ubraniach, ale dokładnie nie wiem bo nie mam wagi na razie. Dziś czuje się strasznie ociężała:( Oleńka ja mam zamiar robbić sobie taki dzień głodowy raz w tygodniu, zobaczymy co z tego wyjdzie:) Myszka a jak twoja dietka:) zaglądaj do nasz często:) Gabinka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja melduje ze waga stoi w miejscu:)Ciesze sie bo ostatnie dni sobie pozwalalam wiec i tak dobrze ze nie poszla do gory:) owocek jak malutka?juz lepiej?biedulka 2 antybiotyki to nieciekawie:( 3mam kciuki zeby jej szybciutko przeszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Moja waga pokazała 57,9 :D:D:D także super bo od 2 lat takiej wagi nie widzialam była juz waga 58,3 ale 7 jeszcze nie bylo zobaczymy jak będzie dalej dziewczyny dopiszcie mnie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wzrost___waga początkowa__ obecna10.I____cel Gabbinia__________174cm______83kg_________ 76,8kg________63kg owocek32_________165cm______88kg_________ 85,5kg________60kg asia-k____________180cm______95,9kg________ 90,4kg________64kg cichaObserwatorka_173cm______80,kg_________80,0kg_______ _60kg Tija______________165cm______92kg__________75,0kg_______ _69kg MagaMaga_________160cm______85kg_________ 75,0kg________60 kg inka______________170cm______85kg__________77,0kg_______ _60kg kasandra28 _______174cm______92kg__________81,0kg________70 a najlepiej 65kg Anna_śl ___________164cm_____100,2kg________97,0kg_______cel około 70kg kurtyna___________170cm______90kg_________75,0kg_______ 60k g Milla77____________164cm______68kg_________64,0kg_______ _57 kg Peggy ____________164cm______70kg_________69,0kg________55kg Jokasta___________164 cm_____ 68kg_________68,0kg _______ 55kg Mysz_ka __________166 cm_____ 80,2kg_______79 kg_____66 kg O_olenka__________157cm______59kg_________57,9kg____55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero znalazłam chwile żeby uzupełnić tabelke, ale jest jeszcze piątek, więc sie niespóżniłam:) Tyle dziewczyn z nami było na początku i nie pisza nic:( szkoda:( Ja dzisiaj z dietą jako tako staram sie ograniczać, ale cos nie bardzo mi ostatnio wychodzi:O, musze zebrać w sobie wiecej silnej woli ;) Na razie zmykam :) życze miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry spiochy:) Ja juz jestem od ladnych kilku godzin na nogach bo moja niunia niestety nie chce miec wyspanej mamusi:( Za mna 1 kawka z mlekiem i ide zrobic sobie druga bo cos zaczynam czuc ssanie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) a ja wlasnie piję pokrzywę potem jakiś jogurt dzisiaj robię wieczorkiem pyszniutką kolacyjkę i zjemy z mężusiem tylko nie wiem o której wróci i może być problem bo od kilku dni nie jem po 17 ale dzisiaj się złamię siła wyższa:D ale dzisiaj u mnie pięknie biało i snieżek dalej pada(czulam już wiosnę szczerze mówiąc) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja juz nie pracuje (chwilowo, do konca marca) wiec znow bede z wami... zamowilam sobie rowerek na allegro wiec bede na nim jezdzic jak dojdzie... poza tym od jutra zamierzam zaczac liczyc kalorie i starac sie zmiescic w 1000... na tej dietce niezle chudne... a moge sie juz smialo zaczac ostro odchudzac bo od tygodnia nie karmie piersia... cos mnie glowa pobolewa wiec zajrze pozniej jak mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis uwazam na to co jem ale powiem wam szczerze ze od kilku dni tez mam jakas slaba wole..Rano zaczynam odchudzanie a juz dopoludnia sie objadam:(cud ze waga stanela w miejscu...dzis sie dowiezialam ze w maju bedziemy miec gosci ktorych widzialam jak bylam jeszcze w ciazy i chcialabym wygladac juz dobrze a jak tak dalej pojdzie to czarn to widze...Musze sie wziasc za siebietroche ostrzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Co tu tak pusto?? Ja sie nie udzielałam przez wekend bo mieliśmy naokrągło gości , ale juz jestem:) I z nowym zapałem do dietki:) Moje postanowienie hmm nie wiem czy się spełni, mam nadzieje ze tak :) a tak wogule to moj maz ma urodziny za miesiac i chciala bym mu zrobic mega prezent i wcisnac sie w sukienke od niego z przed hmmm xxx lat ;) tak ze dzisiaj jak juz to duzo wody, herbatek i moze zupka jarzynowa, lub jakas salatka:) Olenka, napisz mi prosze, jakie własciwosci ma pokrzywa? jak działa na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po imprezce wszystko się udało. Więć od dzis ostra dietka bo przez ta impreze to sobie troche pofolgowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Dobrze, że juz normalny tydzień bo weekend jest straszny dla odchdzania :( ciagłe pokusy :( Ja już nie na kopenhaskiej. Czegoś tak okropnego w życiu nie przeżyłam - ubiegły poniedziałek to byłp pierwszy dzień. Niby ok. Wtorek wróciłam z pracy. Mąz z Oskarem w łazience a ja szykując im obiad zemdlałam w kuchni. Synek płakał, mąż cały w stresie. I powiedziłam DOŚĆ głupocie!!! Przeszłam na 1000 kal i cczuje sie super a do tego 2,7 kg w tydzień. Takze przestrzegam również: ZADNYCH TAKICH DIET!!!! :( Gabbinia ta dieta to naprawde pomylka. Trzebaby przez te 2 tygodnie zamknac sie i lezec w lozku. Bo chyba inaczej sie nie da? :) owocek32 najważniejszy jest cel :) i na pewno nam sie w koncu uda ;) co się dzieje z Twoim maleństwem? Przeziębienie? olenka podziwiam Twoja glodowke. Ja bym tak nie wytrzymala :( a z nerwow chyba bym wszystkich pozagryzala :) Taka Twoja waga to marzenie dla mnie, ktorego chyba juz nie osiagne nigdy ! :) Peggy jak ja bym chciala miec Twoja wage :( Ale wiem, ze kazda z nas do jakej dazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka kazdy ma marzenei o swojej wadze ja przez tyle lat co mam nie miałam takiej wagi i dla mnie ona jest za dużo ,dużo duza, ja tez jestem an 1000 i uwazam ze to najlepsza dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja spojrzałam teraz na naszą tabelke i sie załamałam:( ja mam najwięcej z was do zrzucenia :( :(:( Myszka, masz racje z takimi dietami, ja probowałam być na diecie 10-dniowej, i nie dałam rady, po 5 dniach tez słabłam, i potem dwa dni dochodziłam do siebie:O teraz jestem na takiej co wy czyli MŻ narazie czuje w ubraniach troche luzu, ale ile dokładnie waze to nie wiem bo nadal nie mam wagi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! no i mamy poniedziałek i ostro zabieram sie za siebie bo w sobotę mam imprezkę :D owocek pokrzywa ma działanie moczopędne,przeciwzapalne, dezynfekujące, super działa na skórę, wlosy, poprawia przemianę materii i odtruwa organizm dostarcza cennych witamin ja piję pokrzywe ze skrzypem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a ja nie umiem liczyc kaolrii wiec u mnie sprawdza sie tez mż:)Jem to na co mam ochote i chudne powolutku a jak zaczynam wlasnie z tymi dziwnymi dietami to efekt jest taki ze sie obzeram i tak w kolko dopoki waga nie wroci do punktu wyjscia...takze tez sobie powiedzialam nigdy wiecej..teraz jak mam na cos ochote to sie skusze i nie zadreczam ze zjadlam cos zakazanego bo niczego sobie nie zakazuje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie się własnie sprawdza mż, i nie jedzenie po 18 wtedy waga leci najszybciej, w tym tyg postanowilam jeden dzień pić same kefirki i herbatki tylko jeszcze nie wiem w który, może któraś się skusi ze mną co ty na to owocek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i ja sie skusze, ja tez od dzis nie jem juz od 18 tylko bede pic ewnetualnie jakiś owocek:) Chodz w lodówce jeszcze pełno jedzenia z urodzin:) Ale co tam damy rade:) Jeszcez 4,5 godziny i do domu Może przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka, ja jestem jak najbardziej za :) juz to nawet kiedys pisałam ze chce raz w tyg mieć taki jeden dzień:) może wtorek albo środa, bo w wekend odpada, w poniedziałek wydaje mi się ze po wekendowym jedzonku niedam rady, a wtorek , czy środa to mysle ze będzie najlepszy:) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie MŻ sie nie sprawdza :( chyba mam za slaba silna wole :) po prostu mowie sobie - to od jutra a dzis zjem :) musze miec dokladnie rozpisane co i w jakich ilosciach :) kiedys 1000 kal w mies ubylo mi 11 kg. wiec moze i teraz sie tyle uda? chcialabym do maja chociaz bo wtedy jade na wakcje i nie chcialabym straszyc :) a moj synek uwielbia nalesniki i co tu robic ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocek najwiecej do zrzucenia to mam ja a nie ty bo ja mam az 30kg... a dzis poki co u mnie herbatka odchudzajaca... moze i ja sie do was przylacze z tymi kefirami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zaczynam jeszcze stepper i brzuszki bo nie uda mi się w tym tyg ani na aerobik wyskoczyć ani na silownie bo nie mam co z małym zrobić:( także pozostają mi ćwiczenia w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka tez nie mam czasu na silownie :( kupilam w lipcu orbiter bo jest najlepszy na chudniecie. ale dacie wiare ze mialam tylko 2 razy czas i ochote na niego wejsc :( masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka wow:)) 11 kilo w miesiac?jak ci sie to udalo?1000 kcl czy moze mniej bo kucze strasznie duzo zrzucilas wtedy,jestem pod wrazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 kal. z czego 1 dzien w tygodniu robilam sobie na 1,5 kg owocow albo warzyw i 2 litrach wody mineralnej z cytryna. i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×