Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabbinia

Pociażowe kilogramy...

Polecane posty

hm...teraz zauwazylam ze w sumie w ciagu miesiaca spadlo mi 5,2 kilo..:D Ogolnie jestem raczej skoncentrowana na uzalaniu sie nad soba ale miesieczny efekt jest niezly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze was zanudzam ale strasznie sie ciesze...Policzylam jeszcze ze jakbym tak chudla caly czas(daj Boze) to do 10 maja wazylabym w koncu tyle co chce:D Ah i dzis przymierzylam dzinsy sprzed ciazy i jeszcze miesiac temu wlazily mi do polowy uda a teraz juz sie zapne:)Fakt ze nie wygladam w nich super ale juz jest niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabbinia super, ja sie nie ważyłam ponieważ dostałam okres wiec pewnei waze wiecej wiec nei bede sie dołować. Ale w jednych spodniach co ledwo sie dopinałam to dopinam sie bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dopiero teraz mam czas siąsc przed kompem, cały dzien miałam zakręcony:O, i pojadłam sporo na wieczór:(, no coz chyba dopadł mnie jakis kompuls:( Dziewczyny gratuluje spadku wagi:) Gabinka a widzisz, niby ne wiele, ale jak sie popatrzy wstecz, to sie uzbiera tych kg. Ja sobie tez kupilam chleb wasa, ale zauwazylam ze jak zaczynam go chrupac, to dopiero nabieram apetytu, wiec chyba zrezygnuje,na rzecz razowca;) a w poronaniu 1 kromka wasy i 1 kromka chleba przennego tostowego maja tyle samo kcal:O U mnie niewiem do konca jak z waga bo sie nie mialam gdzie zwazyc, ale czuje ze jakies 2 kg napewno, ale w tabelce narazie nic niezmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wzrost___waga początkowa__ obecna30.I____cel Gabbinia__________174cm______83kg_________ 76,8kg________63kg owocek32_________165cm______88kg_________ 85,5kg________60kg asia-k____________180cm______95,9kg________ 90,4kg________64kg cichaObserwatorka_173cm______80,kg_________80,0kg________60kg Tija______________165cm______92kg__________75,0kg________69kg MagaMaga_________160cm______85kg_________ 75,0kg________60 kg inka______________170cm______85kg__________77,0kg________60kg kasandra28 _______174cm______92kg__________81,0kg________70 a najlepiej 65kg Anna_śl ___________164cm_____100,2kg________97,0kg_______cel około 70kg kurtyna___________170cm______90kg_________75,0kg_______ 60k g Milla77____________164cm______68kg_________66,0kg________57 kg Peggy ____________164cm______70kg_________70,0kg________55kg Jokasta___________164 cm_____ 68kg_________68,0kg _______ 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga wkleiłam tabelke:) ale niewielki zmiany w niej są:( i ja sie pytam gdzie reszta dziewczyn sie podziewa?? zapomniały o nas:( Ja się żegnam zycze miłych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Przyłączam się do was, mam 2 letniego synka❤️ moja waga 59 kg przed ciążą było 49kg, jakoś od dawna waga stoi w miejscu:( w grupce raźniej:) od 1.02. nie jem po 18, brzuszki i skakanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnialy tylko pewnie przestaly sie odchudzac..zanam to z wlasnego doswiadczenia:(Jak sie objadam kilka dni z rzedu to mi wstyd i sie nie odzywam .. Ah a teraz odrazu mowie ze przez weekend mnie nie ma wiec nie myslecie ze sie objadam jak pojawie sie dopiero w poniedzialek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malutka jestem:) chyba najmniejsza tu 157cm także trzeba się ostro brać za siebie dziewczyny a kiedy się wazycie raz w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o_olenka wazymy sie co piatek:)Caly tydzien przed toba wiec nic sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) olenka przyłacz sie do nas:) mam nadzieje ze nieuciekniesz tak jak inne mamy:( Ja dzisiaj ostro dietkuje, narazie jestem po małym sniadaniu, ale brzuch mam strasznie wzdęty, chyba przez wczorajsze obżarstwo. I postanowiłam zrezygnować na jakis czas z kawy, bo cos mnie po niej mdli:OMusze przez kilka dni podietkować naprawde ostro, bo dopadają mnie jakies napady głodu, mysle ze to będzie dobre oczyszczanie organizu, a w tym czasie opracuje sobie plan dietkowy na inne dni:) U mnie za oknem wiosna, wiec wybieram sie na długi spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocek z tą kawą to jest dobry pomysł zeby odstawi na jakiś czas ja sama nie piję już tydzień i lepiej się czuję i mniej wzdęty brzuch a kawoszką nie jestem raz dziennie kawusia rozpuszczalna z mlekiem no czasem i po poludniu druga filiżanka:) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka, ja mam tak samo:) rano zawsze pije rozpuszczalna ze zwyklym mlekiem, i czasem popołudniu, dzis juz niewytrzymalam, bo tak mnie spanie brało, ze musialam wypić ale malutką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja sie dzis wazyłam i mam 69,4 ale zobacze w piatek bo bede juz po okresie. U nas dzis typowo wiosenna pogoda, więc mały poszedł z tata na space a ja sprzatałam. Witamy nowa koleżankę iżyczym sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale sobie pozwoliłam przez ten weekend ale od dzis ostro do roboty, dziś moj synek kończy rok ale ten czas zleciał. W sobote robimy imprezkę wieć ma tydzisn na bycie laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry:) Pobudka śpiochy!!!!:) Peggy, jak ja bym sie chciała zważyć, ale niemam wagi jest w naprawie, bo była na gwarancii i dopiero za 2 tyg bede ja mieć, a dzis juz za mną herbatka zielona, i zaraz zjem jakis jogurt, a potem mam troche zalatwiania, wiec, do poczytania potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam:)Mam nadzieje ze sie cieszycie:P Ja po wekendzie pol kilo do przodu ale od dzis znowu walcze:) W piatek musze miec jakies efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzis senny dzień strasznie, nawet kawka mi nie pomogła. a tak wogóle to poszłabym już do domu a tu jeszcze 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja wyszlabym z domu:) A tu jeszcze przynajmniej miesiac zanim zrobi sie na tyleladnie zeby spacerowac..Narzie mala weranduje bo jest po chorobie ale i tak nie za bardzo mam ochote wychodzic z wozkiem w taka chlupe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u mnie po weekendzie nie za ciekawie:( biorę się do roboty o 19 idę na step zobaczę jak będzie :) 3majcie się dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja wczoraj wytrzymałam ale waga nadal 69,4:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem jestem! Załatwiałam chrzest małego na 22 lutego i weekend był z mężem i przyjaciółmi i niestety z restauracją grecką...co się najadłam to moje ale stop!koniec. wpisuję jeszcze raz tabelkę , owocku bo nie było mnie w piątek a waga w dół poszła- całuski nick____________wzrost___waga początkowa__ obecna10.I____cel Gabbinia__________174cm______83kg_________ 76,8kg________63kg owocek32_________165cm______88kg_________ 85,5kg________60kg asia-k____________180cm______95,9kg________ 90,4kg________64kg cichaObserwatorka_173cm______80,kg_________80,0kg_______ _60kg Tija______________165cm______92kg__________75,0kg_______ _69kg MagaMaga_________160cm______85kg_________ 75,0kg________60 kg inka______________170cm______85kg__________77,0kg_______ _60kg kasandra28 _______174cm______92kg__________81,0kg________70 a najlepiej 65kg Anna_śl ___________164cm_____100,2kg________97,0kg_______cel około 70kg kurtyna___________170cm______90kg_________75,0kg_______ 60k g Milla77____________164cm______68kg_________64,0kg_______ _57 kg Peggy ____________164cm______70kg_________70,0kg________55kg Jokasta___________164 cm_____ 68kg_________68,0kg _______ 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Bardzo chcialabym do was dolaczyc. Mam uroczego 20 mies przystojnaka :) i niestety kg do zrzucenia po ciazy jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja własnie piję czerwoną herbatkę:) potem jogurt z płatkami owsianymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysz_ka, kiedys tez byłam na kopenhackiej schudłam 5 kg ale jak dl amnei najlepsz ajets dieta 1000 kcal schudłąm na neij 10 kg w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez poprawie tabelke nick____________wzrost___waga początkowa__ obecna10.I____cel Gabbinia__________174cm______83kg_________ 76,8kg________63kg owocek32_________165cm______88kg_________ 85,5kg________60kg asia-k____________180cm______95,9kg________ 90,4kg________64kg cichaObserwatorka_173cm______80,kg_________80,0kg_______ _60kg Tija______________165cm______92kg__________75,0kg_______ _69kg MagaMaga_________160cm______85kg_________ 75,0kg________60 kg inka______________170cm______85kg__________77,0kg_______ _60kg kasandra28 _______174cm______92kg__________81,0kg________70 a najlepiej 65kg Anna_śl ___________164cm_____100,2kg________97,0kg_______cel około 70kg kurtyna___________170cm______90kg_________75,0kg_______ 60k g Milla77____________164cm______68kg_________64,0kg_______ _57 kg Peggy ____________164cm______70kg_________69,4kg________55kg Jokasta___________164 cm_____ 68kg_________68,0kg _______ 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy ja tez kiedys bylam na 1000 kal. Niestety teraz musze w szybkim tempie zrzucic ok 10 kg a pozniej przechodze na 1000 kal. Tutal zalecenie lekarza :( Jesli moge to wpisuje sie do tabelki nick____________wzrost___waga początkowa__ obecna10.I____cel Gabbinia__________174cm______83kg_________ 76,8kg________63kg owocek32_________165cm______88kg_________ 85,5kg________60kg asia-k____________180cm______95,9kg________ 90,4kg________64kg cichaObserwatorka_173cm______80,kg_________80,0kg_______ _60kg Tija______________165cm______92kg__________75,0kg_______ _69kg MagaMaga_________160cm______85kg_________ 75,0kg________60 kg inka______________170cm______85kg__________77,0kg_______ _60kg kasandra28 _______174cm______92kg__________81,0kg________70 a najlepiej 65kg Anna_śl ___________164cm_____100,2kg________97,0kg_______cel około 70kg kurtyna___________170cm______90kg_________75,0kg_______ 60k g Milla77____________164cm______68kg_________64,0kg_______ _57 kg Peggy ____________164cm______70kg_________69,4kg________55kg Jokasta___________164 cm_____ 68kg_________68,0kg _______ 55kg Mysz_ka __________166 cm_____ 80,2kg_______79 kg_____66 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kopenhacka ma to do siebie ze te kg lubia wrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×