Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabbinia

Pociażowe kilogramy...

Polecane posty

maga maga, ja kiedyś brałam hormony, zeby zajsc w ciąze i w ciągu miesiaca utyłam bardzo dużo😭 wiec tabletek anty unnikam jak ognia :( A ja jestem na etapie poszukiwania pracy, bo wczesniejsza stracilam z dniem porodu😡 i bede musiala tea moja kruszynke zostawiac z dziadkami. peggy nie kuś słodkościami :P :D ja wypilam wlasnie kefirek, nie mam jakos ochoty jesc do poludnia, co niestety czesto nadrabiam wieczorem, teraz ide pranie nastawic, i herbatke sobie zrobie zielona ;) a co :D.Jak ja bym chciala wytrzymac na tej diecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maga-ja mam zamiar zaczac brac tabletki anty od nastepnego okresu i strasznie sie boje zeby nie tyc od nich...Jutro ide po recepte:) Nie mialam czasu na jedzenie wiec na dzis tylko maly jogurt :D No ale znajac zycie nadrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej moje malenstwo tez z dziadkami zostawalo, ale teraz mamy taka sytuacje, ze maly musial pojsc do zlobka bo ja mam zajecia na uczelni i kiedys musze sie tez uczyc. Ja juz probowalam cilest, logest, microgynon i po wszystkich okropnie tylam. Teram mam jasmin i o dziwo po 9 dniach brania nie przytylam ani kg i w dodatku nie chce mi sie jesc. Owocek tez szukam pracy i licze, ze jeszcze w tym miesiacu zaczne pracowac. Mam nadzieje, ze maly przez te 2 dni w tygodniu spedzone w zlobku sie przyzwyczai. Na slodycze mam taki sposob, ze ich w ogole nie kupuje, a ze jestem len to tez do sklepu mi sie nie chce wychodzic jak juz mnie najdzie ochota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabinia a jakie tabletki bierzesz???? Mialas badania hormonalne robione zanim przepisano Ci tabletki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja dzis w miare... oprocz tego ze bylam w kfc i zjadlam 4 poledwiczki z kurczaka... no ale oprocz tego tylko jablko... alez mnie tylek boli!!! ide cwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura:D wytrzymalam;) wypiłam dwa kefiry i zjadłam malutkie jabłko ok 16.30 i nic więcej, nieczuje głodu tylko taka chec zjedzenia czegos, najgorzej jest wlasnie wieczorami, ale przetrzymam:) Ja lez zaraz pocwicze troszke , a potem zrobie sobie herbatę i poleniuchuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maga maga-nikt mi nie robil nigdy zadnych badan jesli chodzi o branie hormonow:(Na czym to wogole polega? Ja na rok przed ciaza bralam mercilon i bylam zadowolona z tego co pamietam ale nie pamietam czy po nim przytylam czy nie bo bralam dosc dlugo i poprostu nie moge sobie pzypomniec..Wiem ze podczas brania bylam szczupla 64-6 2kg eh...gdzie te czasy? Ogolnie to sie boje ze przytyje na poczatku albo ze waga stanie w miejscu przez tabletki ale chce brac bo powiem wam ze panicznie sie boje seksu odkad zdalam sobie sprawe z konsekwencji:Dtak slodkich i kochanych ale na dzien dzisiejszy jedna taka konsekwencja mi wystarczy:) To chyba powiem mojej gin zeby przepisalam mi te jasmin ,moze beda lepsze:)bo watpie zeby mnie wyslala na jakies badania:( owocek no moje gratulacje:)Twarda babka z ciebie wiec musisz wytrwac do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoce brawo , dasz rade. Noc mieliśmy bardzo ciężką. Spałam może 1 godzinę tak moj Kacper płakał ide mu dwojki na dole. Ja ledwo wstałam dzis nawet myslałam ze dzis zostane w domu:) ale kawa juz na biurku więc moze postawi mnie na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie zanim zaczniesz brac tabletkianty powinnas miec zrobione badania hormonalne,jednakze malo ktory lekarz daje na nie skierowanie bo sa bardzo drogie, a tabletki sa dobierane metoda prob i bledow. Wydaje mi sie, ze jak powiesz lekarzowi, ze juz probowalas wielu tabletek anty i zadne ci nie odpowiadaly, to skieruje cie na takie badanie. Gabbinia a nie zastanawialas sie nad czyms bardziej na stale???? Ja tak sobie myslalam, ze jak po tych tabletkach nie bede sie czula dobrze to zdecyduje sie na jakas wkladke albo spirale. I tak w ciagu najblizszych 3-5 lat nie planujemy kolejnego potomka. Yasmin ktore biore podobna sa jedne z niewielu, ktore nie powoduja tycia, ale zawieraja wysoka dawke hormonow. Owocek, gratulacje. Oby tak dalej. Jawlasnie jestem po sniadaniu. Zjadlam dwa tosty z bialym serkiem light. Potem pewnie zjem kilka owocow i na tym koniec. W ogolenie chce mi sie jesc a wieczorkiem wrecz mnie od jedzenia odpycha. Nie wiem czy sie mam martwic czy cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggi,my czekamy na dwojeczki. Juz sie boje. Chociaz pocieszam sie, ze poprzednie zabki wyszly bez wiekszych przejsc,wiec moze z tymi bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie było. U Igora też idą dwójki na dole to znaczy lewa już jest a prawa pewnie będzie najdalej jutro. W związku z tym daje tak popalić że jeszcze trochę i odwiozą mnie do tworek na leczenie psychiatryczne. Nie śpię nie sprzątam na spacery prawie nie chodzę tylko noszę tego mojego małego łobuza :( No ale może jak już wyjdą to będzie miał 8 zębów i na jakiś czas spokój. Jedyne co mi się udaje to poćwiczyć wieczorkiem i efekty są więc jak będziecie uaktualniać tabelkę to proszę mi wpisać 75kg:D Gabbinia:) bardzo mi przykro z powodu Twoich problemów z teściową i powiem Ci tylko tyle że jeśli chcesz w ogóle ratować swoje małżeństwo to musisz postawić mężowi ultimatum[albo się razem wyprowadzicie, albo ty zrobisz to z małą] Myślę że nawet jeśli w pierwszym odruchu pozwoli Ci odejść to szybko zrozumie że Wy jesteście dla niego najważniejsze i wszystko wróci do normy. Ajeśli by się tak nie stało to może nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i nie trwać w związku w którym nie będziesz szczęśliwa dopóki nie pochowasz teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija :D wielkie gratulacje 🌼 jak ty ładnie chudniesz :) Ja niestety duzym spadkiem wagi sie niemoge pochwalic, dzis rano było 85,5 czyli straciłam tylko to co nadrobiłam przez tą przeprowadzke. Ale diete trzymam jak na razie, za mną kawa, jeden kefirek, i teraz lece dokonczyc sprzątanie mieszkanka, a potem relaks z herbatka;):D Gabinka no powaliłaś mnie tym tekstem o konsekwencjach sexu :D:D:D a ja myślałam że niema żadnych konsekwencji:D:D to ja sie chyba zaczne zabezpieczać :D:D:D Widze ze u waszych dzieciaczków dwojki wychodzą, a u nas piątki sie pchają:O i to boleśnie:(, ale jak juz w koncu wyjdą to będzie spokój az do szóstek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbnia
maga widzisz ja pierwsze slysze o takich badaniach.Bralam tabletki przez lata i nigdy nikt mi nie robil zadnych badan.No ale sporobuje z tymi ktore masz ty..moze nie przytyje od nich:)A nad czyms bardziej na stale poprostu nie myslalam:(Tez narazie nie chce drugiego dzieciaczka a przynajmniej przez najblizsze dwa latka ale jakos nie wiem..Chyba przyzwyczailam sie do brania tabletek:)Chociaz to wcale nie jest glupi pomysl zeby sie nad tym zastanowic:) tija-gratuluje efektow:Dmobilizujesz mnie kochana.... Nie ma szans bo juz probowalam.Wyprowadzilam sie latem i nie bylo mnie dwa miesiace..dodam jeszcze ze bylam w ciazy:)Moj maz plakal ale twardo stal przy swoim ze tu mamy dach nad glowa i nie placimy czynszu wiec powinnismy byc wdzieczni..W koncu mnie uprosil zebym wrocila ale nie powiem ze podjelam swietna decyzje.Jeszcze nie wiem ale jesli chce byc z nim to znam na tyle jego upor ze pozostaje mi czekac tylko na pogrzebanie tesciowej:) owocek-no niestety:DPozniej takie konsekwencje sie dzwiga jak im zeby ida hihi :)Wiec ja zasuwam dzisiaj do gina:DD Stanelam na wadze rano i jestem szczesliwa-77.8 kg:Djuupi!!! Ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam jogurcik i jablko na razie... nie waze sie tak jak mowilam... zwaze sie dopiero jak poczuje luz w spodniach... mysle ze za miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak ładnie wszystkie chudną :) Asia co ty mówisz, przy takiej diecie, jak ty stosujesz to efekty bedzie widza szybciej, trzymam za ciebie kciuki 🌼 A reszta dziewczyn gdzie sie podziewa?? juz wczoraj wzywałam ale chyba żadna nie słyszała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nei odzywałąm bo musiałam wrócic do domu, tak mały płakał że maż nei mógł go uspokoić:( Pojechałąm do lekarza i lekarz stwierdził ze to musi byc jakas infekcja i jak bedzie wymiotował a nie przejdzie po lekach to mamy skierowanie do szpitala .Ale teraz jakby troszkę lepiej narazie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj owocek chcialabym zeby bylo widac wczesniej... jak bedzie widac wczesniej to zwaze sie wczesniej oczywiscie... ja dzis sprzatam caly dzien wiec troche ruchu mam poza tym jeszcze wieczorkiem bede cwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wzrost___waga początkowa__ obecna30.I____cel Gabbinia__________174cm______83kg_________ 77,8kg________63kg owocek32_________165cm______88kg_________ 85,5kg________60kg asia-k____________180cm______95,9kg________ 90,4kg________64kg cichaObserwatorka_173cm______80,kg_________80,0kg________60kg Tija______________165cm______92kg__________75,0kg________69kg MagaMaga_________160cm______85kg_________ 75,0kg________60 kg inka______________170cm______85kg__________77,0kg_______ _60kg kasandra28 _______174cm______92kg__________81,0kg________70 a najlepiej 65kg Anna_śl ___________164cm_____100,2kg________97,0kg_______cel około 70kg kurtyna___________170cm______90kg_________75,0kg________ 60k g Milla77____________164cm______68kg_________66,0kg________57 kg Peggy ____________164cm______70kg_________70,0kg________55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy ktoś zauważył ale wkleiłam tabelke z aktualnymi danymi ;) szkoda tylko, ze tyle dziewczyn juz do nas niezagląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chciałam sie jeszcze pochwalić ze dzisiaj z dietką tez było ok;) wypiłam 2 kefirki, zjadłam małe jabłko, hmm niby nie ma na tej diecie owocow, ale mysle ze jedno, tak zeby nie kusiło nic innego, nie zaszkodzi;) I byłam jeszcze na godzinnym spacerku, i zaraz będe ćwiczyć. to na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy slicznego masz synka:) Powiedz mi bo widze ze fotke ma zrobiona w hustaweczce a ja wlasnie jestem na etapie kupowania czegos takiego,chce miec choc chwile wytchnienia zeby niunia sie sama soba zajela..sprawdzaja sie te hustawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... dzis mnie nie bylo bo bylam w szkole... a jak w szkole to za bardzo nie mialam jak jesc dietetycznego jedzonka... wiec zjadlam 2 kajzerki z wedlina i teraz jem zupke ogorkowa... gabbinia ja wlasnie jestem na etapie sprzedawania swojej hustawki... powiem ci ze tak do 6-7 miesiaca to swietna sprawa a pozniej to juz dziecko jest bardziej mobilne i nie bardzo chce w tym siedziec... ale na poczatku jest super... ja mam taka: http://www.allegro.pl/item534490168_fisher_price_41_hustawka_delux_3w1_w_wa.html i wlasnie musze sie zabrac aby ja na allegro wystawic... chyba to w poniedzialek zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mogę sie do Was przyłączyć. Przed ciążą sporo przytyłam i ważyłam 62 kg, przy porodzie ponad 2 miesiące temu 82 a od kilku tygodni 68 kg i waga stoi w miejscu. To jakiś koszmar, nie mam ochoty się nigdzie pokazywać, kupować ubrań ( bo stare za małe). Ogólne zmęczenie z powodu wychowywania synka, podkrązone oczy i te dodatkowe kg mnie wykańczają. Mam 164 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie przylacze do was:( przed ciazo wazylam 42 kilo:D a teraz waze okollo 70:(((((((( jest tyko ten fakt ze nie karmie piersia a moja mala ma juz 8 miesiecy:( nie powiem czasem sobie nie odmawiam slodkosci ale nawet jak proboalam sie odchudzac to nic nie dalo, a i jecsze to ze jestem po cesarce i lekarz powiedzial ze bardzo ciezko bedzie mi schudna bo tez bralam tab, anty;/ od 3 dni nie biore mam nadzieje ze uda mi sie scudnac, czytalam i wiele kobiet radzi aby jest czesto ale malo powinno byc 5 posilkow dziennie sniadanie jest najwazniejsze i ponoc duzo ryby:) moze mi sie kiedys uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ o widze ze nowe mamusie do nas dołączają :) hej:) Jokasta, nie załamuj się ogólne zmęczenie jest normalne, jesteś przecież 24h/d z dzieckiem:) Sprubuj choć na chwilke sie zrelaksować w wannie, albo zrobić coś tylko dla siebie n fryzjer, wierz mi to pomaga:) rapującepierogi:) fajny nick :D powiedz przy jakim wzroście tak malutko ważyłas? Do upragnionej wagi mamy zrzucić po prawie tyle samo kg, myśle, ze razem sie bedziemy wspierać i będzie nam łatwiej:) Dzisiaj cisza na topiku, to chyba przez wekend... tak myśle. Ja z dietką dzisiaj ok czyli ser biały cały dzien, jeden serek zirnisty, i jedno jabło hmm niemoge sie oprzec tym jabłkom takie pachnące;) I jeszcze wam powiem ze waga mi sie dzis zepsuła😠 i teraz sie musze naprawde pilnować, bo niewiem kiedy zawioze do naprawy a ja tak miałam ze jak sie czesciej wazylam to sie wiecej pilnowalam bo byłam na bieżąco. no coz bede sie musiała teraz bardziej pilnować;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teaz mam chwilke i tez witam nowe mamusie!:) Moja malutka jest chora i powiem wam ze dzis normalnie padlam na twarz,tego sie nie da opisac ale bycie mama to cholernie ciezka praca o czym pewnie wszystkie wiecie:D Jest marudna i od 6 rano usnela dopiero pol godziny temu a ja nie mam sily juz na nic i ide spac bo umre.. asia-k-nie uwierzysz ale ja wlasnie dzis kupilam taka sama hustawke:)ta sama naprawde:D Ja mam nadzieje choc na gozinke spokoju w ciagu dnia bo mam tyle nauki ze szok a nie mam czasu nawet notatek przejrzec:(Mam nadzieje ze troche mi to pomoze,a wzielam te 3 w 1 bo wlasnie pomyslalam ze nawet jak nie bedzie chciala sie juz hustac to zostaje bujaczek albo krzeseleczko jak bedzie wieksza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wzrost___waga początkowa__ obecna30.I____cel Gabbinia__________174cm______83kg_________ 77,8kg________63kg owocek32_________165cm______88kg_________ 85,5kg________60kg asia-k____________180cm______95,9kg________ 90,4kg________64kg cichaObserwatorka_173cm______80,kg_________80,0kg_______ _60kg Tija______________165cm______92kg__________75,0kg_______ _69kg MagaMaga_________160cm______85kg_________ 75,0kg________60 kg inka______________170cm______85kg__________77,0kg_______ _60kg kasandra28 _______174cm______92kg__________81,0kg________70 a najlepiej 65kg Anna_śl ___________164cm_____100,2kg________97,0kg_______cel około 70kg kurtyna___________170cm______90kg_________75,0kg________ 60k g Milla77____________164cm______68kg_________66,0kg_______ _57 kg Peggy ____________164cm______70kg_________70,0kg________55kg Jokasta 164 cm 68 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcei.Witam nowe koleżanki. JA z huśtawki byłam zadowolona, przynajmniej miałam chwilke spokoju. U nas sie sprawa wyjasniłą dlaczego mielismy taka noc nie przespana. Kacperkowi wyszły na dole dwie dwójki:) MAmy spokó na jakiś czas:) A ja sie dzielnie trzymam w diecei a wy dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×