Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

pewnie wszytskie spiące jesteście macie tyle obowiązkow sprzątania pieczenie remonty i do tego poczatek ciązy czyli mega senność. ja w pn zrobie hcg z krwi ale daal mnie juz jest wszystko przesądzone. ale już niedług startuje ponownie i bede sie was radzić bo wy doświadczone bedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek ide do lekarza obowiązkowo okres mam bardzo mocny. teraz wy o siebie dbajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki KOCHANE za wsparcie taka rozbita jestem tak serce mi krwawi taka szczęśliwa byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPrzyszłaMama
Cześć Dziewczyny! Jestem kolejną przyszłą Mamusią. Wg kalendarza wynika,że moje Maleństwo zostało poczęte 24.11.2008 i 14.08.2009 zostanę Mamą ;) Mój Dzidziuś ma prawie 5 tygodni;) Aleeeeeeee jestem szczęśliwa. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim nowym kobietką :) najna, przykre jest to, co piszesz, bo wiem, że się cieszyłaś... ale tak się zdarza. Następna próba zaowocuje ślicznym dzidziusiem. Nie martw się! trzymam kciuki za staranka ^_^ jeśli chodzi o zmęczenie to ja też się szybko męczę. Mam takie momenty, że muszę usiąść albo się położyć, bo mam wrażenie że się przewrócę. Ale najlepsze jest wrażenie, jak się nawet palcem nie chce ruszyć... totalne zesłabienie. Wczoraj posprzątałam sobie. Dobrze, że mąż okna umył, bo już bym nie dała rady. Zauważyłam, że jak regularnie jeżdzę na rowerku, to mam jakoś więcej energii, a jak dam sobie spokój chociaż na dwa dni, to nie dość, że jestem sflaczała, to jeszcze mnie zaparcia dopadają. mój brzuszek widoczny tylko popołudniu. Rano jak wstaję jest jeszcze w miarę płaski. Ciekawe, kiedy się przestanę w ciuszki mieścić. A jak Wasza waga? idzie już w górę czy jeszcze nie? ja mam 1kg więcej, ale to chyba dlatego, że nie chodzę na aerobik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: Gratuluję wszystkim nowym kobietkom :) rozkojarzona jestem na maxa... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj wieczorem było już tak źle,że w akcie desperacji poprosiłam znajomego lekarza o wizyte. Osłuchał,opukał i stwierdził,że płuca czyste. Kazał mi wziąć paracetamol i chłodzić głowe i nogi. Antybiotyk odpada bo duże ryzyko dla dzidziusia. Dzisiaj rano jest o wiele lepiej ale mam przykaz leżeć i dużo pić. Trzymajcie sie chorutkie mamuśki. Najna przykro mi.Jestem z toba i wierze ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann, zdrowiej szybciutko. teraz musisz dbać nie tylko o siebie, ale też o dzidziusia. odpoczywaj i regeneruj siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek gratuluję pierwszych ciążowych zakupów:) mój mąż ostatnio stwierdził że będę musiała kupić większe staniki ale to akurat wiem bo już mi biust się zwiększył więc nie chcę nawet myśleć co będzie dalej:D najna to chyba wygląda naprawde na poronienie i powinnaś pojechac do szpitala!! MonikaPrzyszłaMama gratuluję 🌼 Nilly tak naprawde to się nie ważyłam ale mam na pewno 1-2 kg na plus:O Ann życze dużo zdrówka, dbaj o siebie i maleństwo:) ja się też obawiam zaparć bo był czas że cierpiałam z tego powodu ale pomagały mi wtedy rzeczy których teraz nie wolno, więc staram się jeść codziennie choć jedno jabłko podobno pomagają miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki jak chodziłam na aerobik to rzadko miałam takie problemy, ale z naturalnych sposobów, które nie zaszkodzą dzidziusiowi polecam: 1. ruch 2. dużo niegazowanej wody 3. kefir 4. ciepła przegotowana woda z miodem i z cytryną ja mam zamiar dzisiaj zapakować prezenty hihi lubię to robić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, uzupełniam tabelke bo dziś 7 tydz, Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 8.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Sląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................7........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................7........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............6.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy...............................19.08......podkarpa cie........21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26......0 kiki na zaparcia sa dobre nasionka,muesli,suszone owoce itp. Ja sobie robie mieszanke na głoda: krojone gruszki,banany z jogurtem naturalnym bakteryjnym + krojone suszone morele,figi, orzechy włoskie i siemie lniane. Staram sie plywac ale ostatnio choroba mnie zmola wiec odpada. Morele i figi sa bardzo bogate w wapń i błonnik. A na swieta kompot z suszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann, ja przed ciążą wcinałam owoce i musli, a teraz kompletnie nie mam na to ochoty :/ jedynie, co jestem w stanie zjeść w miarę z przyjemnością jest banan, który też ma dużo wapnia i błonnika chyba też. qrcze, to niesamowite jak zmienia się smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy Wy też macie ten problem, ale jak patrze na ciuszki ciążowe w internecie to wszystkie spodnie są mi dużo za długie... nie wiem, czy nastawić się na spódniczki i sukienki, czy skracać spodnie 20cm... boję się, że jak skrócę to stracą swój fason :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam jeszcze żadnych ciuchów ale wiem że na mnie tez będą za długie bo niestety jestem niska i wlaściwie kazde spodnie muszę skracać i niestety tracą fason i pewnie bedzie tak samo z ciążowymi ja to się wlaściwie nie zastanawialam w czym będę chodzić i to chyba jest błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już powoli zastanawiam, ale zanim coś kupię trochę czasu jeszcze minie. chciałabym sobie co miesiąc jeden ciuszek kupować, ale boję się, czy przypadkiem nie przytyję. stwierdziłam, że najlepiej kupować jeansy, które można podwinąć tak, jak robię to teraz, a poza tym spódniczki i sukienki, tym bardziej, że z brzuszkiem będziemy chodzić, jak będzie ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie cieplutko. Czytam to co piszecie i pocieszam się ze nie sama jestem do niczego.Wczoraj sprzątałam ale kiepsko mi to szło.Kurcze kiedyś to az rwałam się do porządków,bardzo lubie (lubiłam?)sprzątac.A teraz nie dosc ze nie mam chęci to jeszcze siły.Dzis to własciwie dopiero wstałam ale tylko dlatego ze wstydze sie juz dłuzej spac bo moj sie juz ze mnie smieje. A do tego mam mdłosci,ale dopiero wtedy jak juz zaczne jesc. Mam ochote na jajecznice i robie sobie taka jak lubie i az mi slinka cieknie nad patelnią.Po czym zaczynam jesc i juz mnie odpycha i tak jest ze wszystkim. Na zaparcia polecam soczki własnej roboty:jabłuszko,marchewka,selerek,buraczek.Ja nie zdąże wypic nawet do konca;) Najna bardzo mi przykro,wiem ze to musi byc dla Ciebie zawód,ale dobrze myslisz ze juz niedługo bedziesz korzystac z naszego doswiadczenia:) Ann bądź dzielna i wypędź to grypsko .Uwazaj na siebie. Dobra ja uciekam ,wykorzystam to ze zwlokłam się z łózka i pojade na cmentarz,choc pogoda odpychająca. Ah jeszcze mam pytanko.Brałam do tej pory raz dziennie Folik,A teraz mama kupiła mi preparat witaminowy Elevit w ktorym jest juz kwas foliowy.Czy wytarczy jesli bedę brała tylko te witaminy? Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę kwas foliowy i falvit M, w którym też jest fwas foliowy. Lekarz nic nie mówił, że mam brać jedno albo drugie. Zresztą kwas foliowy nie zaszkodzi - jego nadmiar wydala się z moczem - tak słyszałam. Ale lepiej sprawdzić ile kw. foliowego jest w tych dwóch preparatach i poradzić się lakarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że z pierwszym dzieckiem, teraz to jeszcze za wcześnie;) ja już się nie moge doczekać kiedy mi taki urośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek mi się troszkę brzuch powiększył ale bijesz mnie na głowę:D fajniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ale masz brzusio :) który to tydzień?? mi jutro zacznie sie 8 tydzień, ale raczej mały mam brzuszek, wieczorkiem wyskakuje pileczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 8.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Sląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpacie........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................7........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................7........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............6.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy...............................19.08......podkarpa cie........21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26......0 uaktualniam tabelkę bo jak ostatnio to zrobilam to i tak ktos skopiował starą :( jezeli chce ktoś zmienić, uaktualnic lub dopisać się niech kopiuje ostatnią tabelkę w której sa najbardziej aktualne dane :) dziękuje za uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Hej dziewczynki, mam pytanie. Otóż wybrałam się dzisiaj rano na ostatnie przedświąteczne zakupy i dopiero teraz wróciłam. A rano oczywiście zapomniałam wziąć luteinę (biorę 2 dziennie, rano i wieczorem) i dlatego wzięłam teraz jedną. I tak się zastanawiam, czy brac jeszcze dzisiaj drugą, czy to będzie za dużo? Miałyście taki przypadek, że też zapomniałyście? Co zrobiłyście? Pozdrawiam wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Ja też zawsze pamiętam, ale rano wszystko było szybko szybko i to dlatego. A ty koteczek też luteinę bierzesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śliczny masz już brzusio :) u mnie to jeszcze nie widac nic a nic. może wieczorem trochę wyskoczy, ale to raczej wygląda jakbym miała wzdęty :P ja dzisiaj wypoczynkowo, bo jutro od rana do pracy. mam trochę wyrzuty sumienia, że leżę i się obijam... ale przecież mam do tego pełne prawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
I do kiedy bedziesz to brala? Mi jeszcze nic nie powiedzial, dowiem sie dopiero w styczniu jak z wynikami pojde do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczny masz ten brzuszek KOTECZKu i wcale nie taki duzy, zawsze przy 2 ciązy wszystko szybko rosnie bo jest rozciagniete tak słyszałam. Ale nie przejmuj sie szybko schudniesz a to dla dzidzi przeciez. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×