Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Niagara78, gratulacje :D w takim razie dopisuję Cie do naszej tabelki. Nick ...................Tc..Data porodu...Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342................. 7.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11....................7.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Sląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................7........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................6.♂?..09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierżoniów......19.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................5........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........5........13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............5.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84..................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 galaxy...............................19.08......podkarpa cie........21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto...........30.....0 brombabomba, pewnie my też za jakiś czas z rozrzewnieniem będziemy wspominać listopad/grudzień 2008 :) a jak Twoje maleństwo? pochwal się :) rośnie jak na drożdżach? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
gratuluje Niagara78:) widze ze nas tutaj wzastraszającym tępie przybywa i tak trzymAC:) Zastanawiam sie bo wiekszosc Pan na tym topiku juz ma dzieci czy mozecie poradzic jakis dobry krem na rozstępy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam o oliwce dla dzieci, 100% olejku ze słodkich migdałów lub kremie na rozstępy. Ja też się zastanawiam, ale to jeszcze troszkę czasu. Wolę coś mało tłustego, co szybko się wchłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli--- miło, że pytasz;-) termin miałam na 23.08.008, urodziłam 20.08.08 mam cudnego synka o imieniu Ivo i choć za moment mój szkrab konczy 4 miesiące wydaje mi sie jakby to było wczoraj.... ahhhhh zobaczycie jak bedziecie śledzić te tabelki w lipcu i sierpniu i jak będziecie przeżywać "każdą rozpakowaną" ;-) Chyba będę od czasu do czasu Was podczytywać.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
NiLLi ja też slyszałam o oliwce i dlatego postanowiłamsie poradzic,wiem ze jeszcze niby troche czasy tylko ze nie wiem jak Tobie ale mi juz brzuszek zaczyna rosnac a najgorsze jest to ze ja buzo nie jem;/ brobabomba gratuluje Synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
ostatnio kolezanka mi wspomniała o olejku do skóry bardzo suchej z firmy NIWEA i tak sobie mysle czy na początek nie spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka2008
hej mam krotkie pytanie , mam nieregularne cykle 30 do 36dni, kochalam sie ze swoim chlopakiem w 13tym dniu cyklu, czy moge byc w ciazy, czy to prawda ze plemniki moga zyc we mnie nawet do 5dni??? please, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak stokrotko możesz byc w ciązy, ja czytałam ze plemniki moga przezyc nawet 7 dni a zwyczajowo zyja 3. jest nawet szczególna nazwa dla tych dlugowiecznych plemnikow w medycynie. zrób test a bedziesz wiedziała co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemniki moga przeżyć 5 dni i oczywiście możesz być w ciąży, bo tak naprawdę nie wiadomo kiedy miałaś owulke. Majlepiej to zrób sobie test w dniu @ i zobaczysz czy będą 2 kreseczki, czy tylko jedna. Dziewczyny idę dziś do gina.... ale sie denerwuje... Przed zrobieniem testu odczuwałąm taki dziwny spokój, a teraz zastanawiam sie jak ja wytrzymam do tej 18. Tak bardzo bym chciała zeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto rano wstaje temu Bóg szczecie u ginekologa daje. Tak więc ide przyjmuje miedzy 8 a 14 ja bez numerka bede czekac może kto nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja Tobie nanja też. No i oczywiście czekamy na jakieś wieści jak już będziesz coś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ,ja dzis ide na 15,50 mam ciezkie noce bo nie moge spac ,dzisiaj bede musiala wszystko lekarzowi opowiedziec ze szczegulami zeby poznal mojom historje ,lzy sie krecom w oku ,o jejku kazgy dzien bedzie dla mnie cudem ciekawa jestem czy chociaz przepisze mi jakies leki na podtrzymanie ,moj maz jdzie ze mnom ,wiem ze kolejnej straty by nie przezyl,zwlaszcza po tym jak synek umarl mu na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba, gratuluję syneczka :] stokrotko, teoretycznie możesz byc w ciąży. Tak jak radzą dziewczyny najlepiej zrobic test :) Dziewczynom, które maja dzisiaj wizytę życzę powodzenia. Na pewno wszystko będzie dobrze :) Edusia nie mart się, lekarz uwzględni to, co się stało i jakoś temu zaradzi. Oni już mają swoje sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara gratuluję:) co do rozstępów to też słyszałam o oliwce, bo głównie chodzi o to żeby skóra była dobrze natłuszczona, lub coś w tym stylu:P i tez planuję zacząć się smarować oliwką tylko nie wiem czy już czy poczekać ale mam obawy z tego powodu że podobno nie powinno się zbytnio masować brzucha bo to może powodować skurcze macicy i jak pogodzić smarowanie brzucha a unikanie masowania?????? Edusia Najna Uleczka powodzenia u lekarza i samych pozytywnych wieści:) zdajcie koniecznie relację jak będziecie po wczoraj narzekałam że nie mam mdłości i wieczorem tak mnie zemdliło że myślałam że puszczę pawika ale na szczęście przeszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P Ja miałam wczoraj tak samo. Byłam z mamą kupic karpia... dziewczyny mówię Wam jak tylko poczułam zapach ryb, to myślałąm że na środku hipermarkety zwrócę obiad :-P Jak tylko wyszłam za świeże powietrze, to mi przeszło, ale droga do wyjscia wydawałam mi sie taaaaakkka długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylkaaa, ja centymetr pod pępkiem mam 2cm więcej niż miałam 2-3 tygodnie temu. ale w spodnie jeszcze się mieszczę hehe zawsze miałam trochę luźniejsze w pasie, to mały zapas jest. kiedy zamierzacie zacząć kupować jakieś ciuszki? ja się zastanawiam, czy chociaz sobie spodni nie kupić za jakis miesiąc. Jeśli chodzi o mdłości to mnie jeszcze nie dopadły, ale nie mam jakiegoś szczególnego komfortu żołądkowego. Strasznie wybrzydzam jedzenie. Teraz to mi starczy chleb z szynką a na obiad gotowane mięsko. najgorsze, że od męża słyszę tylko \"jedz, musisz jeść bla bla bla\". i jak tu się nie wkurzyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ale Wam zazdroszczę dzisiejszych wizyt.. Chciałabym na okrągło oglądać dzidziusia, ale jak już tu ktoś kiedyś napisał, nie miałby nic prywatności;) Powodzenia dziewczyny, będzie wszystko dobrze 🌼 Jak tam sprzątanie przedświąteczne? Ja robię sobie wszystko na spokojnie i powoli. została mi jeszcze tylko sypialnia i przedpokój. I nareszcie koniec. Dziś się z tym uporam. Kiedy stroicie choinkę?:) Już nie mogę się doczekać. my w sobotę. Nilli zupki chińskie to bym mogła jeść bezustannie.Mogłabym mieć podłączoną kroplówkę z zupki chińskiej;) Uważaj z tym rowerkiem! Niagara witamy!:) Ja też zastanawiam się nad kremem na rozstępy. I tak sobie myślę, ze już zacznę go używać. Czytałam gdzieś, że należy od początku ciąży się smarować, żeby były efekty. Na początku to podobno najlepiej posmarować brzuch i czekać aż krem się samoistnie wchłonie. brombabomba gratuluję syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie miałam siły do Was wczoraj zaglądnąć bo byłam baaaaaardzo zmęczona i na dodatek moja pyszna kolacja powędrowała do ubikacji :/ A myślałam, że uda mi się ten okres wytrzymać bez tych rewelacji ;) Witam nowe dziewczyny :) i gratuluję 🌻 Ja ide dzisiaj na spotkanie z położną. Pewnie znowu krew i siuisu pobierze i wywiad o chorobach zrobi... Może... Brombabomba znam to uczucie jak się przeżywa dwa ostatnie m-c. Ciągle się zagląda czy, któraś przypadkiem nie urodziła :) A potem przeżywa się pierwsze usmiechy, przewroty, raczkowanie, ząbki, chodzenie i w końcu mówienie. Naprawdę fajne uczucie.... Dziewczyny ja w poprzedniej ciąży zaczełam się smarować balsamem z Ziajki dla kobiet w ciąży od 4 mc. Zresztą na większości takich kremach jest napisane, żeby stosować od 4 mc ciąży. Prawdopodobnie ma to związek ze składem tych kremów. W każdym bądź razie mi ten krem pomógł. Nie mam rozstępów, ale przed ciązą byłam szczupła. Teraz mam troszke kilogramów po tamtej ciąży i pewnie będę musiała się zacząć smarować wcześniej... A jak Was dziewczyny juz swędzi skóra na brzuszku to zacznijcie się smarowac oliwką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi, z rowerkiem uważam :) ale trochę ruchu trzeba :P za sprzątanie mam zamiar się zabrać w sobote, bo akurat cały dzień wolny, ale aż się tego boję. Choinkę ubierzemy jak już wszystko będzie ładnie wysprzątane, czyli albo w sobotę albo w poniedziałek :) czytałam, że kremy na rozstępy stosuje się od 4 m-ca ciaży. Nie wiem, ile w tym prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy choinkę już od soboty ubraną :) Chcemy jak najdłużej sie nią nacieszyc, bo tu po Nowym Roku rozbierają je. Zresztą co niektórzy Anglicy mają choinkę już ubraną od poczatku listopada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym ubrała wcześniej, ale po przyjściu ze szkoły raczej nie mam na nic siły... :/ do Świąt ubiorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czytalam, że kremy na rozstępy stosuje sie od 4 miesiąca, ale jeśli ktoś decyduje sie na oliwkę (która jest ponoć bardzo skuteczna) to powinno sie stosować od samego początku. Oczywiście wybór zalezy i od upodobań i od zasobności portfela, bo te super specyfiki potafią nieźle kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia ja za Ziajke płaciłam koło 5zł w 2006 roku :) Myslę, że nie drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilly mnie dżinsy w pasie trochę cisną zwłaszcza jak siedzę, ale że siedzę w domu to planuję sobie sprawić jakieś ładne dresiki i tak będzie chyba najwygodniej:) Jogi u mnie choinkę ubiera się w wigilię więc jeszcze trochę czasu mi zostało GaGa pierwszy pawik za tobą;) dzidziuś daje znaki;) ja nie jestem szczupła i coś czuję że nie będę ślicznie wyglądać po ciąży ale jakoś mnie to szczególnie nie martwi:P najważniejsze żeby dziecko było zdrowe a z tymi kremikami to różnie bywa, czasem te najdroższe nie skutkują i bądź tu mądry:O zgotowałam zupę i teraz się trochę pobyczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki masz racje drogi nie zawsze znaczy dobry... Jednym kremy pomagają innym nie. Wydaje mi się, że dużo zależy od naszej skóry. Ja nigdy nie miałam rozstępów. Za to siostra mojego męża miała pzed ciążą tendencje do nich, a w ciąży to już całkiem, brzuch i piersi pociachane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tendencjai to racja. Jak brałam pigułki to mi sie przytyło i na pośladkach od razu pojawiły sie rozstępy :( Teraz już przynajmniej wiem, że będe musiała sie przykładać do tego smarowania. a co do spodni to do pracy nie ubieram juz paska, bo jak siedze to mnie ściska w brzuszek, a po domu biegam w dresiku :-P psi a co... najwazniejsze żeby było wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia ja juz tak w dresiku po domku biegam dobre 4 lata ;) Raz, że wygodnie, dwa przy dziecku raz dwa sie wszystko brudzi... Tylko staram sie wyglądać jak czlowiek kiedy goście mają przyjść i na miasto idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po mieszkaniu też śmigam w dresie hehe w sumie spodnie mnie jeszcze nie cisną, ale przeważnie noszę biodrówki i nie używam paska, więc może dlatego. Zobaczę, co będzie, jak ubiorę trochę wyższe spodnie ;P ja chyba wolę kremy na rozstępy... w oliwce przeraża mnie to, że jest tłusta :/ jakbym miała czekac aż mi się wchłonie to chyba bym zamarzła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
dzisiejszym Panią idącym do ginia życze powodzonka:) co do brzusia i masowania kiki2342 to ja uwazam ze nie ma co bardzo długo smarowac brzuszka i go masowac;p wazne zeby byl natłuszczony:) NiLLi hmm ja 1cm pod pępkiem ma ok 3,5cm wiecej;/ a przeciez ja duzo niejem to nie wiem czemu a to dopiero 6-7tyd. ja tez sie jeszcze w spodnie mieszcze he he bo mam wieksze niektóre ale nie wiem co bedzie w styczniu;Dale mnie czasem brzuszek swedzi wiec postanowiłam sobie kupic oliwke mimo ze jest taaaka tłusta. Wiecie co ja tam np. nie mam mdłości ani nic to o czym piszecie ze niektóre zapachy was cofaja jest mi zupełnie obce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×