Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Kochane dziewczynki! Dzwoniłam do gin - będzie w poniedziałek, ale jej sekretarka mówi, że jeśli nie mam bóli brzucha i jeśli to się nie powtarza, to jest ok, ale dla pewności zadzwonię do niej w poniedziałek - tak dla pewności! Dziewczyny, od jakiego momentu liczycie tc? Ja liczę od zapłodnienia, aha jeśli możecie, to zmieńcie u mnie na 4 tydz, albo już 5 (4-ty tydz. kończy się jutro, a 5 zaczyna w niedzielę). Jak Wasze brzuszki po świętach? U mnie raczej pusty - nie mam apetytu. Dziś w nocy się przebudziłam - miałam straszne mdłości. Chyba już wolałabym się objadać. Tak normalnie to ja sobie lubię pojeść, a teraz nie bardzo mogę - nawet karp zjadłam z lekkim przymusem, a go wprost uwieeeeeeelbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karpia nie tknęłam, a zawsze jadłam... zadowoliłam się zupami i pierogami z serem ;) zrobiłam rybę po grecku, ale nie mogę patrzeć na ryby, więc też nie zjadłam :/ kropelkaaaa - mam nadzieję, że już wszystko jest dobrze. odpoczywaj i dbaj o siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie serdecznie:):)Chyba sie wczoraj za bardzo pochwalilam z ty apetytem,bo dzis wrocily te nieznosne mdlosci,i znowu na nic nie mam apetytu,jest tak zle,ze musialam polozyc sie do lozka:(Gdy w poniedzialek bylam u mojej lekarki to bylam pewna,ze przytylam choc 1kg,a tu okazalo sie,ze 1kg schudlam,tez tak macie,ze na poczatku schudlyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie schudlam, przytylam 1kg, ale nie mam mdłości i jem w sumie normalnie, tylko na mniej rzeczy mam ochotę. jeśli masz mdłości lub wymiotujesz to masz prawo schudnąć nawet kilka kg... to całkiem normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelkaaa tygodnie ciąży liczy się raczej od ostatniej miesiączki co do chudnięcia to mi raczej nie grozi:O ciągle zapominam się zważyć i nie wiem ile przytyłam bo na pewno coś ruszyło bo brak ruchu swoje robi, teraz doszły problemy z kibelkiem i niestety waga musi iść w górę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_K
Witam czy mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................7........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie ..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy.....................6.........19.08......podkarpa cie........21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26.....0 hej dziewczyny jetsem w 6 tc i nie mammdlosci i nudnosci czy to dobrze czy zleado lekarza dopiero pierwsza wizyta po nowym roku bo takie kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_k
cześć dziewczyny, też jestem sierpniówką na 17 sobie wyliczyłam z kalkulatora. dziś sie dowiedziałam od koleżanki która urodziłą 2 m-ce temu że jest takie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po świętach:) jola_K witam i gratuluję galaxy brakiem mdłości się nie martw a nawet powinnaś się cieszyć:D nie każda kobieta je ma a ta która nie ma jest szczęściarą;) moja waga mnie dziś załamała:O pokazała strasznie dużo, jedynym pocieszeniem jest dla mnie fakt że ważyłam się po śniadaniu i z tego co pamiętam dodaje ok 4-5kg ale i tak nie jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Święta i po świętach.... Ja się jakoś specjalnie nie objadałam w te święta... Mdłości jako takich też nie miałam. Wczoraj coś mnie mocniej podbrzusze zabolało, ale po nospie przeszło... Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_.....................8........06.08...........UK................29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie ..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy.....................6.........19.08......podkarpa cie.......21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26.....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Majka15181.............8........04.08.........Głogów..............27......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 GaGa_.....................8........06.08...........UK... .............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie ..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy.....................6.........19.08......podkarpa cie.......21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26.....0 Witam dziewczynki ,popawilam tabelke,bo ostatnio jest kopiowana ta wczesniejsza:)Byly swieta i po swietach,zaraz przyjdzie sylwester i mamy Nowy Rok.Straszniew szybko mija ten czas,ale to dobrze,bo i nasze dzidzie szybciej rosna:) Juz mi sie nudzi to siedzenie w domu,a gdzie tu termin porodu,chyba jedzyna atrakcja dla mnie jest to ,gdy ide na usg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka mnie też nudzi siedzenie w domu, do tego jest zimno i nie mam chęci wychodzić z domu bo jestem zmarzlakiem.... nie mogę się doczekać kiedy maluszek będzie już po tej stronie brzucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka 12
Witajcie!Chcialabym dolaczyc do Waszej tabelki,ale chyba nic z tego:( Od 27 dni nie mam miesiaczki,zawsze mi sie spozniala,ale nigdy tak dlugo...dzisiaj mialam delikatne zawroty glowy,rano budze sie i czuje w brzuchu jakies motylki,takie dziwne uczucie,zrobilam test,ale wyszedl negatywnie. Jestem w dolku,bo narobilam sobie nadzieji,ze moze...bede miala dzidziusia... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka nie załamuj się za wcześnie, bo mogłaś mieć późną owulację i na test za wcześnie ale przy takim opóźnieniu okresu powinnaś iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis oglądałam w dwójce film o pewnej amerykańskiej rodzinie mieli bliźniaczki i kobieta zapragnęła mieć trzecie dziecko, mąż nie chciał no ale się zgodził mieli problemy z tym więc zdecydowali się na sztuczne zapłodnienie i urodziły im się sześcioraczki!!!! a brzuch miała taki ogromny w ciąży że przeżyłam szok że można taki mieć!!!! dzieciaczki słodziutkie ale nie zazdroszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka 12
Tak myslalam,ze pojde,ale nie wiem jeszcze kiedy. Boli mnie brzuch i piersi mi sie powiekszyly,pewnie dostane @ szkoda... a Wy kobietki jak dlugo staralyscie sie o dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za pierwszym razem 8 miesięcy-niestety poroniłam w 8 tyg, za drugim udało się od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pierwszym razem bylam w ciazy po 1 cyklu,niestety tez poronilam w 7tyg ,po poronieniu mialam odczekac 2 @ i dopiero sie starac ,tak tez zrobilam i dokladnie po 2 @ zaszlam ponownie w ciaze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! czy moge sie do Was przylaczyc? jestem na innym topicu,ale tam staralysmy sie i czesc z nas juz zaszla ,czesc stara sie nadal i nie chce truc moim dziewuszkom o moich dolegliwosciach itp...dlatego chcialam zapisac sie dodatkowo na odpowiedni topic czyli ten :) jestem caly czas pod wrazeniem bo dzien przed wigilia czyli w 32 dniu cyklu zrobilam test i wyszly 2kreski ,w wigilie rano powtorzylam test i to samo :D i tak w 5tym cyklu udalo sie wreszcie!!! wyliczylam ze termin wedlug pierwszego dnia ostatniej @ to 29sierpien,czyli ostatkiem zalapalam sie na sierpniowki! mam synka 3,5 letniego i pomimo,ze urodzony 26lipca to z @ termin mialam na 4 sierpnia i wtedy tez bylam na sierpniowkach :) mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do siebie i podpowiedziec co i jak,bo ja juz zapomnialam jak to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie odzywam sie bo nie chce zapeszac pamietacie jak pisalam ze bylam w czwartek na wizycie i lekarz mi powiedzial ze sa 3 mozliwosci ze nie je stem w ciazy albo ze to ciaza bardzo wczesna albo pozamaciczna,a wiec bylam w poniedzialek znowu u lekarza i on juz zauwazyl pecherzyk plodowy dobrze umiejscowiony a wiec to byla bardzo wczesna ciaza i dla tego jej nie widzial nastepna wizyta po sylwestrze i modle sie zeby zobaczyc juz zarodek i bijace serduszko ,lekarz mi powiedzial ze bede musiala caly czas lezec poniewarz jestem po 2 stratrach ale wiem jedno zrobie wszystko zeby urodzic pozdrawiam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki2342, Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 15 listopada, to było równo 6 tyg. temu, czyli jestem w 6 tygodniu? Czyli jutro mi się zaczyna 7 tydzień ciąży i jeśli któraś z Was będzie poprawniać tabelkę, to proszę poprawcie u mnie na 7tc. Dzięki! Nam się udało w 3 cyklu starań, wcześniej nie byłam w ciąży. Mam nadzieję, że wszystkie nasze dzidzie będą zdrowe i mdłości nam minął szybko. Ja mam tak, że mogę jeść tylko to, na co w danej chwili mam ochotę i tylko wtedy ładnie zjem, a o reszcie jak tylko pomyślę, to już mi się mdło robi. Jak narazie u mnie to ok! Z czego bardzo się cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka moja ostatnia @ zaczela sie 22listopada,wiec jakby idziemy łeb w łeb :) tydzien tylko roznicy :) ja tez mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,z synkiem zaszlam z apierwszym razem i ciaza pzrebiegala rewelacyjnie!! zadnych mdlosci,boli,brzuch wyskoczyl dopiero w 7m-cu i prztylam 11kg,ale juz 2tyg po urodzeniu wazylam mniej niz pzred ciaza :) mialam ciecie ze wzgledu na dyskopatie kregoslupa,teraz tez czeka mnie ciecie. do lipca tego roku nie chcialam miec drugiego dziecka,chyba balam sie ze skoro z pierwszym wszytsko bylo super,to z drugim bedzie na odwrot,takie glupie mysli :o ale wierze ze bedzie wszystko dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to moze dziewuszka bedzie :) a co bys chciala? tak bardziej,bo wiem ze maluszek bez wzgledu na plec bedzie najcudowniejszy :) przy pierwszym dziecku chcialam miec synka,to blo moje marzenie i do konca nie wiedzialam kto w brzuszku siedzi bo tak sie ukrywal,ale za to jaka byla niespodzianka jak zobaczylam jajeczka ;) a teraz zupelnie mi wszystko jedno,z jednej str chcialabym miec synka,bo fajnie jak byloby dwoch braci! ale z drugiej str. dla odmiany moglaby byc coreczka. narazie nie potrafie powiedziec. ale jak tylko zaczelam sie starac i zaczelam myslec o plci to wydaje mi sie ze mnie ejst pisane miec dwoch synkow,zanim zaszlam tak czulam. z tym,ze jesli ta ciaza bedzie inna odpierwszej to bede myslala ze jednak dziewczynka mi tam plywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara, Ty zaczynasz 7 tydz. (licząc od dnia @) w poniedziałek? Kiki2342................. 9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Majka15181.............8........04.08.........Głogów.... ..........27......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 GaGa_.....................8........06.08...........UK... .............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................7........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie ..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy.....................6.........19.08......podkarpa cie.......21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............7.........23.08........Francja. ...........26.....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak jak Kiki mi podpowiedziała tc liczy się od ostatniej @. Tak patrzę na tabelkę i widzę, że trzeba ją "posprzątać". Jak możecie to poprawcie Wasze tygodnie ciąży. Będziemy bardziej zorientowane... Dobrych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka gratuluję serdecznie i cieszę się że wszystko jest w porządku, więc teraz leż i dbaj o siebie i maleństwo:) ja marzyłam o córci, ale jak mi się przyśnił mój synek to o synku i sama nie wiem co wolę bardziej:) jest mi to obojętne byleby było zdrowe ale najbardziej wolałabym dwoje od razu, ale to chyba już nie możliwe skoro miałam usg i lekarz mówił że jest pojedynczy płód... już się nie mogę doczekać jak będzie ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki2342................. 9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................9.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Majka15181.............8........04.08.........Głogów.... ..........27......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 GaGa_.....................8........06.08...........UK... .............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................7........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........7.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie ..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy.....................6.........19.08......podkarpa cie.......21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............7.........23.08........Francja. ...........26.....0 Cześć Dziewczyny! Dawno mnie nie było, ale ten świąteczny galimatias mnie pochłonął. Czuję się dobrze. I chyba nudności mi już minęły. Mimo, iż nie były męczące to cieszę się, że od kilku dni cisza. Po Świętach przytyłam chyba 3 kg. Wszystko mi smakowało i niczego sobie nie żałowałam:( Witam nowe dziewczyny a szczególnie anie69x2. Kiedyś byłam a właściwie to nadal jestem maniaczką topiku Sierpień 2005. Przeczytałam wszystkie Wasze posty i śledzę je od początku istnienia do teraz i stamtąd Cię kojarzę. miło Cie widzieć tutaj:) My staraliśmy się tylko 1 cykl. Za pierwszym razem się udało. Modlę się tylko, żeby to szczęście się nie odwróciło i wszystko było dobrze. A co do przeczuć co do płci to ja chyba nie mam. Zawsze marzyłam o chłopcach, ale teraz kiedy juz jestem w ciąży to zaczyna mi to być obojętne. Ale nie obraziłabym się gdyby był chłopiec. Ostatnio śniło mi się, że urodziłam dziewczynkę. Fajne są takie sny:) A parę dni temu śniłam, ze poroniłam i to już było tragiczne uczucie.. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi :) naparwde mnie pamietasz?? no pisalam z dziewczynami ale potem opieka nad malym mnie pochlonela i chcialam powrocic jakis czas temu,tzn dawno,ale jakos zwlekalam i jestem na innym topicu. nie czytam juz dziewczyn ale wiedze te same nicki! jaka szkoda ze keidys przerwalam pisanie! tyle lat juz sa dziewczyny ze soba!!! super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×