Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja wczoraj rano jechałam do Wrocławia i dopiero teraz wróciłam, ale widzę, że dyskusja wrze i miałam sporo do czytania ;) ja w sumie mam na plus niecały kilogram, a wg karty na 28dni to już się 3mc zaczął. kropelkaaa z jedzeniem mam dokładnie tak jak Ty. jem na co mam ochote, na inne rzeczy nie mogę patrzeć. ale najgorsze jest to, że mnie odrzuca od ryb. przed ciążą też nie przepadałam, ale teraz nawet karpia na Święta nie zjadłam. wiem, że powinnam jeść ryby, ale nie jestem w stanie nawet znieść ich zapachu :/ dzisiaj zrobiłam pierwsze ciążowe zakupy. W spodnie jeszcze spokojnie się mieszczę, chociaż w talii już 2cm więcej, ale chcę być przygotowana :P także kupiłam sobie jeansy, które nie są mi za długie ^_^ i bluzkę hihi mam nadzieję, że się w nie zmieszczę za jakiś czas, bo kupiłam w rozmiarze, jaki noszę teraz :] uleczka, cieszę się, że wszystko się pozytywnie wyjaśniło :) oczywiście gratuluję wszystkim nowym mamom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) chyba powinnam sie do was przyłączyć, jeżeli mogę:) byłam dziś u ginekologa potwierdził ciążę, jestem w 5 tc:) czyli wychodzi na to że pod koniec sierpnia powinnam urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje serdeczne gratulacje :] dopisz się do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc karola gratuluje!,ja tez jestem w 5tyg ciazy i dopiero dolaczylam do dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki2342................. 9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................9.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Majka15181.............8........04.08.........Głogów.... ..........27......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 GaGa_.....................8........06.08...........UK... .............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................7........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........7.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie ..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy.....................6.........19.08......podkarpa cie.......21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............7.........23.08........Francja. ...........26..... Karola1988................4.........28.08........Gdańsk.............20.....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, może dziewczynka będzie :) ja mięsko jem chętnie, zwłaszcza szynkę i kurczaka :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki2342................. 9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................9.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Majka15181.............8........04.08.........Głogów.... ..........27......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 GaGa_.....................8........06.08...........UK... .............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................7........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........7.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie ..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy.....................6.........19.08......podkarpa cie.......21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............7.........23.08........Francja. ...........26..... Karola1988................4.........28.08........Gdańsk. ............20.....0 ania69x2.................5...........29.08.......Łódź.................26.....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_k
cześc dziewczyny! jak sie czujecie. u mnie sie już leci 7 tydz. i zaczynam czuć już coś w podbrzuszu.fascynujące to !!! moje piersi rosną w zaskakujacym tępie (z czego mąz sie cieszy), a myśle już o 2 beretach i metrze gumki bo mam wrażenie ze takich staników nie produkuja.nudnosci dalej nie mam. jutro sie wybieram na badania.i mam to szczescie 9tak sadze) ze pracuje i nie mam czasu na nude,ale oczywiscie sie oszczedzam w pracy.wczoraj moja psiapsiułka przyniosła mi swoje ciuchy ciazowe, powiem wam ze dziś z duma je założyłam :) , taki maly groszek , a taka radosć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_k
to ja wrecz przeciwnie, miesko ok :) , a kwasne to wyczuwam ta km. ogórki, grzybki marynowane kapustka kiszona, coś z tego musze zjesc codziennie. no i maz sie stara robi mi soczki ze swiezych owocow, po prostu pyszne. jak pisze to juz mi slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za owocami niestety też obecnie nie przepadam, chociaż wcześniej mogłam jeść ich tony. Jedyne, co jeszcze zjem to banany, ale takie mało dojrzałe, nie za słodkie... dlatego jak kupię to wkładam do lodówki, żeby nie dojrzewały. niedługo się okaże, co nam w brzuszkach siedzi i będziemy mogły porównać objawy i płeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nic jak narazie nie dolega:) gdyby nie brak @ to nie wpadłabym na to że jestem w ciąży. No jedyne co mi jest to mam pełniejsze piersi i mega wrażliwe sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi mi też się pełniejsze zrobiły, ale nie urosły zbytnio. Nadal rozmiar B, tylko trochę bardziej miseczki wypełnione :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nic nie jest,moge jesc narazie wszytsko,piersi bola jak przy @ ,nie pieka. przy synku nie mailam zadnych objawow,nie mdlilo mnie,nie wymiotowalam,nawet brzucha nie mialam przez 6m-cy,moglam jesc wszytsko,lecz nie mialam zachcianek,jednyne co to musialam zjesc jablko wieczorem,poza tym nie jadlam slodyczy wcale,czasem paczka z toffi.ale generalnie nie pzrepadam za slodyczami,kawasnych tez nie jadlam jedzonek.i tak cala ciaze bylo. a teraz zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ja podobnie jak wy mam duzi wieksze piersi,a bola mnie tak strasznie,ze masakra:):)Tydzien po ostatnim usg szybko mi minal,ale jak pomysle,ze do nastepnego usg cale 2 tyg to mnie to przeraza:):)Tez tak macie,ze czekacie na to usg jak na zbawienie? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja tak,w sumie bylam dopiero 2 razy na wizycie u mojej ginekolog,ale miedzy tymi dwoma wizytami u niej lezalam tez w szpitalu i tam mi robiono usg 2 razy.Za kazdym razem gdy jestem u mojej ginekolog i robi mi usg to daje mi zdjecie,gdzie slyszalam,ze nie wszyscy ginekologowie daja je swoim pacjentkom,choc moim zdaniem nalezy sie takie zdjecie pacjentce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Pozdrawiam i witam nowe zaciążone. Byłam w poniedziałek u gina, dzisiaj to juz 6 tydz. i 6 dzien. Biore Duphaston dwa razy dziennie i mam skierowanie na zastrzyki co pieć dni Kaprogest. Miały byc bardzo bolesne, a ja nic nie czuję na tyłku nawet sladu nie ma po wkłuciach. Co do objawów i dolegliwości to mdli mnie mega totalnie, nie moge zjeśc nic z rzeczy ,które uwielbiałam przed ciążą. bolą mnie piersi i podbrzusze od początku, ale łykam zapobiegawczo nospę na zalecenie gina. Całe święta przeleżałam plackiem. Nastrój ogólnie do d...y, ale to niby wina zastzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dopisuję się do tabelki, mam nadzieje , ąe tym razem szczęśliwie. Kiki2342.................9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................9.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Majka15181.............8........04.08.........Głogów.... ..........27......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 GaGa_.....................8........06.08...........UK... .............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................7........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........7.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 Agula125.................6.........17.08......lubelskie.............29.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie ..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy.....................6.........19.08......podkarpa cie.......21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............7.........23.08........Francja. ...........26..... Karola1988................4.........28.08........Gdańsk. ............20.....0 ania69x2.................5...........29.08.......Łódź... ..............26.....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyty co 3-4 tygodnie i przy każdej wizycie USG. następne 7 stycznia. już się nie mogę doczekać. chcę wiedzieć, czy wszystko jest dobrze z dzidzią... Agula, a jak długo masz mieć zastrzyki? wszystko będzie dobrze :)dla dzidziusia wszystko. także trzymaj się i myśl o tej małej kruszynce w Twoim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi, no cóż , mam przypisane narazie 5 sztuk , dwie dawki juz dostałam, ale lekarz mówi , że to może potrwac nawet do 16-18 tygodnia, zalezy wjakim tempie będzie sie formować łożysko. Oczywiście dla dziecka pozwolę się kłuc do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy synku mialam tylko 2razy usg w wczesnej ciazy i potem jakos w 7m-cu,mialam z gory zalozone ciecie (ze wzgl na kregoslup),wiec moze dlatego nie musialam miec wiecej bo pozycja dziecka nie byla pod koneic wazna. prowadzil mnie ordynator jedengo ze szpitali i uwazal ze nie ma wiecej potzreby w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam nowe dziewczyny i gratuluję 🌻 A mnie dzisiaj mdli :-o . Zjadłam kromkę z białym serem i pomidorem, odrazu po zjedzeniu cofa :(. Na mięso srednio mam ochotę, ale smakują mi wędliny. Z uwielbieniem zajadam się kapustą do obiadku, kwaśnym sosem tatarskim domowej roboty (mniam). Z zup to mogę zajadac się ogórkową i barszczykiem czerwonym, a do tego uszka z kapustą :P. Z owoców to tylko podchodzi mi kwaśne jabłko i na potęge pożeram mandarynki. Na słodkie od wielkiego dzwonu mam smaka i z regóły zjem jednego cukierka i mnie mdli po nim :/ Przy Martynce pożerałam hamburgery, frytki, kotlety. Owoców nie tykałam. Kwaśnego nie mogłam zcierpieć. A ze słodkich lubiałam objadać się ciastami :) I miełam mega mdłości do 4 mc ciąży- teraz to pikuś.... Pomimo, że inne smaki mam teraz i inaczej się troszkę czuję w tej ciąży, to jakieś przeczucie mam, że to druga dziewuszka rośnie ;) Dowiem się za 10-12tyg jak raczy pokazać co tam ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mieszkam w West Midlands a dokładnie w Birmingham :) A Ty gdzie zamierzasz się przeprowadzić? Ja rozmiar piersi ten sam tylko troche pełniejsze. Pewnie po porodzie zrobią mi się do D jak nawał pokarmu będzie. Koteczek ja teraz też na fast foody nie mogę patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mialam problemu. Po cesarce na 3 dzien miałam taki nawał, że normalnie nie musiałam naciskać, a sam pokarm leciał. I tak moje dziecie karmiłam przez ponad rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to widze,ze ile nas jest tyle mamy roznych smakow:):)ja slodycze odrzucilam calkowicie,ale frytki,hamburgery,i maslanka z ziemniakami to uwielbiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do slough,taka mala wies ;) z pokarmem tez nie mialam problemu,od razu mi malego po cieciu dostawiali i bylo ok,ale nawalu tez nie mialam, z dwa razy zator mi sie zrobil jak zaczelam odciagac bo chcialam zeby synek jadl moje mleko jak bede w szkole (bylamw trakcie studiow) i pobudzilam jakies tam kanaliki odoatkowe i potem jak maly ciagnal to z innych lecialo,a te sie zatykaly. wiec nie odciagalam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×