Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Gość elunia27
czesc dziewczyny wlasnie trafilam na wasze forum na terminy sierpniowe ja mam termin na 15 oblliczany na necie jestem w uk a tu usg robi sie dopiero miedzy 12 a 13 tygodniem wiec dokladnie dowiem sie juz po pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia27
chcialam dodac ze to moja druga ciaza mam synka 4 letniego z pierwszego i jedynego malzenstwa ma na imie alek i jest kochany bardzo sie cieszy ze bedzie mial siostrzyczke bo wlasnie taka dzidzie chce musi byc dziewczynka zeby mogl byc starszym dobrym bratem bohaterem hihiih tak nam mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elunia, gratuluję dzidzusia;-) Monia P. M. dziękuję za namiary na skrzynkę. Wieczorkiem się uaktywnię, pooglądam, coś podeślę, bo teraz weszłam tylko na chwilkę, śpieszę się do pracy. Nilli wszystkiego najlepszego, zdrówka i pomyślnego rozwiązania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia27
dziekuje i tez dolaczam sie do zyczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia, gratuluję dzidziusia :D mam nadzieję, że życzenie co do córeczki się spełni, ale jakby nie było i tak synuś będzie dzielnym starszym bratem :] dziękuję Wam za życzenia 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Asiaaaaa🌻 Śliczna foteczka z brzuszkiem ;) Ja też czekam na zaproszenie na nk - swoje namiary zostawilam na naszej poczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczyny przeczytajcie sobie cos z serii "poród na wesoło" znalazłam na innym forum :) W moim przypadku był moment, że myślałam że mojemu szanownemu małżonkowi przegryzę grdykę. Miałam podłączoną oksytocyne w celu wywołania skurczy. Jak ich nie było- tak ich nie było, ale jak się zaczęły to mi oczy prawie z orbit wychodziły. Wtedy przyszła położna i powiedziała, że zaczyna się akcja!!!!!!! Super! W końcu! (Bo po terminie było prawie 2 tygodnie) No i ta położna oświadczyła Nam, że istnieje możliwość znieczulenia zewnątrzoponowego (czyt. 350zł). Na co ja: Piotrek, leć do bankomatu! On: Poczekaj zaraz przejdzie. Ja(ton wyżej): Zasówaj, bo sama pójdę!!! I w tym momencie przyszły tatuś co robi?? Wyjmuje z kieszeni telefon i dzwoni do kolegi: Cześć Rafał. Słuchaj, taka sprawa jest: Aga rodzi... (tu gratulacje od kolegi) ... i tak się właśnie zastanawiamy czy może warto brać to znieczulenie zewnątrzoponowe. Mhhh... Tak... Bo ona się tak dziwnie wije... Chyba zaczyna ją boleć... No ja nie mogę TEN CYMBAŁ dzwoni do kolegi i pyta o znieczulenie dla rodzącej. Faceta się pyta! Zeby jeszcze zadzwonił do jakiejś babki co rodziła. No Boże Święty grdykę mu przegryzę. Albo zejdę z tego fotela i go skopię!!! A potem mu się wgryzę w gardło! I tu go uratowała położna... Ona(wchodząc):No jak tam. Ja(w myślach)rak tam! (potulnym głosem): Dobrze. Poproszę znieczulenie dla mnie, i dla męża podwójną porcję arszeniku. Ona: Oj... Ja: Co oj??!!?? To ja tu jestem od wzdychania i robienia oj!!! Ona: Głowkę widać! Pan odłoży telefon, bo żona rodzi. Ja: Ale chwileczkę... Ja znieczulenie poproszę! Auuu!!! I za 5-7 minut na piersi leżał mój okazały synek 4600g i 60 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkiego najlepszego NILLI:) ktoras pisze o szukaniu pracy? bedziesz jeje szukala w trakcie ciazy? zastanawiam sie poniewaZ JA AKTYWNIE SZUKALAMPRZED CIAZA i wiem ze bym cos pewnie znalazla a teraz to wszystko zawiesilam bo jakos nie wiem czy jest zapotrzebowanie na obiety w ciazy:0 jak ja mama takiego lenia teraz sadze ze juz jest z inny ze mnie pracownik:) ja szukalam w HR a ty czym jestes zainteresowana? aha prace magisterska tez powinnam juz pisac. cos mnie plecy strasznie dzis bola nie wiem dlaczego. trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwemhe, plecki moga boleć. dziękuję za życzonka :D mnie w sobotę w szkole dopadło takie wzdęcie, że myślałam, że nie wysiedzę. i to akurat na projekcie z budownictwa, gdzie ciągle ktoś cos ode mnie chciał... a jak się zsunęłam trochę z krzesła, żeby być w prowizorycznej pozycji półleżącej to potem nie mogłam się podnieść, tak mnie biodro bolało :P ale takie uroki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wyslalam zaproszenia tyle ze juz nie pamietam czy do Ciebie tez :( jak cus to mnie znajdziesz u innych dziewczyn :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nilli - wszystkiego naj 🌼 ja tez mam dzis urodzinki - 30 i szczerze powiedziawszy kiepsko je znoszę. juz dzis płakałam, a cały dzień przede mną. ja też dawałam mój mail wczesniej, ale nic nie dostałam: poproszę na iwonkasmail1@wp.pl, w wolnej chwili cos wyślę, a b. chce polukac jak wyglądacie - może to mi humor poprawi. MoniaP.M. - jak te wyniki badań? przydało sie to co ode mnie dostałaś? wszystko Oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Iwoneczka🌻🌻 Zatem i dla Ciebie WSZYSTKIEGO NAJ :) *****Asiaaaaa🌻 Ja dopiero teraz dalam linka na nk na nasza poczte wiec pewnie zostanie mi poszukac ciebie u reszty dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Nilli Wszystkeigo Najlepszego!!! Dużo zdrówka, wspaniałych 9-mc i lekkiego porodu :) Nili a co Ty studjujesz? Budownictwo czy architekture? Dobre z tym porodem. Usmiałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, moje najszczersze życzenia zdrówka, radości i łatwego rozwiązania :) ja płakałam jak mi 20 wskoczyła :P nie martw się, Kochana :) przecież każdy "wiek" ma swoje uroki. spodziewasz się dzidziusia i to musi być najcudowniejszy okres w Twoim życiu. Nie ma co płakac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym nie pomyślałam :) To co tam bazgrzecie na tym budownictwie? Ja tylko uczyłam się szkole policealnej architektury i ztąd dociekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka wszystkiego najlepszego:) ponoc najlepszy wiek u kobiety to od 30 do 35:) bo wtedy jest swiadoma wszystkiego co chce w jakis sposob ma zycie poukladane:) i ponoc najlepszy sex;) podejrzewam ze ten p;lacz to bardziej przez hormony:0 ja nigdy nie placze na filmach o wczoraj ogladalam serial w ktorym dzieciakom mama zmarla i sie poplakalam:( a jak mi smutno bylo Boze:) przyjaciolka mi mowila ze ona plakal na reklamach jak w ciazy byla) wiec cos w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Laski, zaraz tabelkę zmienię. co do humoru to chyba hormony działają. ja nigdy do tej pory sie nie przejmowałam wiekiem, chyba bardziej chodzi mi o to, że chciałabym jakoś fajnie ten dzień uczcić, a akurat nie mamy nawet chaty, żeby gości zaprosić. marudziłam mężowi od dawna, żeby cos wymyślił. ja mu boską 30 urządziłam, nikt takiej nie miał. nawet mi dziś życzeń nie złożył, bo prezet pewnie zostanie kupiony dziś. czyli zaczął myśleć - dziś. i to o kręglach! miałabym się gapić jak szczerbaty na suchary😠 chciał dobrze, ale wyszło... kazałam odmówić, ma byc zwykła pizza. ale i tak juz mam oczy w mokrym miejscu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robimy projekt domku jednorodzinnego :) obliczamy różne rzeczy + rzuty parteru i piętra i rysunki 4 elewacji. nie wiem, kiedy ja to zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TC/T.PORODU....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK. . IL. DZ Kiki2342.......12..30.07.........................Podkarpacie.....25.......0 Jogi11.........12..30.07..............................Śląsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląskie.........21.......0 natalka2384..11..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. ....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szczecin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...11..05.08..............................lubelskie......30.......0 GaGa_.........11..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Małopolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................Warszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..10...13.08...........Gabrysia???...Ostrów .Wlkp..23.....0 trójca.........9..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Marzenie1508.10..15.08.....Julia,Maja?/...?...Warszawa.. ....30.....0 Asiaaa.........10..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......9..17.08..............................lubelskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolskie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wrocław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łódź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkarpacie.....21.......0 issima.........10..20.08..............................Pomorze......26.......0 małaHPW.....9..21.08...............................Śląsk ............24.....2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Sztokholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 palulka........9..23.08................................radom.........21......0 uwemhe......6..28.08.................................gdansk.................0 monika26sz..8...28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Łódź.........26......1 Zelka_86.....7..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gdańsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................Wrocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wrocław.....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się, faceci tacy już są... widziałam różnicę między moim wieczorem panieńskim a jego kawalerskim... nic się te chłopy nie postarają. byle wódka była :P a z urodzinami to tak jest. nigdy nic oryginalnego nie wymyślą, tylko czekają aż my im pomysł podrzucimy. mój mąż wzbił się na wyżyny i zabiera mnie dzisiaj na zakupy i do kina... bardzo urodzinowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****NiLLi🌻 A widzisz nawet ze zwykłych rzeczy mozna zrobic urodzinowe ;) Udanych zakupów i milutkiego seansu w trójeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój miał kinderball (30 to ostatnia sznasa, co nie:P)- co się balonów nadmuchałam, transparentów nawieszałam, żarcia narobiłam. on palcem nie ruszył, bo miał w przeddzień impry szkolenie i wrócił po południu. i zdziwka, bo nic nie wiedział o tym gryplanie. taki surprais! a ja teraz... do nas od lat już zawsze kupa ludzi się złazi. więc koncepcja 'we dwoje' odpada. zresztą lubię to, tylko teraz mamy tak mikroskopijny pokój, że... no way! także bedzie knajpka z najlepszą pizzą w mieście. musi styknąć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez się jakoś nigdy nie wysilał z urodzinami, myślał w trakcie albo po fakcie ;) Wiem, że mój facet nie ma głowy do dat. Jedyne co pamięta to urodziny córci, ale byc może dlatego, że to dzień po jego urodzinach :P Nilli no to robisz moją brożkę ;) Ale tęsknię za tym śleńczeniem po nocach nad projektami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****GaGa🌻 Ta reklama jest boska :) Jak ja pierwszy raz puścili w tv to też miałam łzy w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! Nilli, Iwoneczka wszystkiego naj z okazji urodzinek!! Leciutkich 9 miesięcy no i szczęśliwego porodu!! a także duuzo duuzo miłości 🌼 poprawiam też tabelkę bo zaczynam juz 13 tydzień :) ale ten czas leci... NICK.....TC/T.PORODU....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK. . IL. DZ Kiki2342.......12..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11.........12..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..12..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. ....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...11..05.08..............................lubel skie......30.......0 GaGa_.........11..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..10...13.08...........Gabrysia???...Ostrów .Wlkp..23.....0 trójca.........9..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Marzenie1508.10..15.08.....Julia,Maja?/...?...Warszawa.. ....30.....0 Asiaaa.........10..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......9..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolsk ie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........10..20.08..............................Po morze......26.......0 małaHPW.....9..21.08...............................Śląsk ............24.....2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 palulka........9..23.08................................r adom.........21......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 monika26sz..8...28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....7..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×