Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny, ja też poproszę o namiary na tego emaila. Też coś podeślę . Nilli super zdjęcia, wyglądasz super. Uwheme ja też mam termin w drugiej połowie sierpnia, na 23, ale mam nadzieję że nasza dzidzia urodzi się 25, wtedy są moje urodzinki, fajnie by było:) W spodnie nadal się mieszcze, mimo, że brzuszek już mi troszkę widać. Dziś postanowiłam wyeliminować słodycze z mojego menu, trochę się naczytałam że w ciąży nie są za bardzo wskazane i to nie tylko ze wzgl na kalorie.Za to zrobiłam galeretkę i zaraz sobie ją zjem. Też zle mi spać na brzuchu, ale to raczej piersi mi utrudniają, więc śpię na boku. Pozdrawiam Was serdecznie i zdrowia życze chorującym i Waszym dzieciaczkom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi alyczas pokazuje blad logowania wie nie wiem o o chodzi . awklepuje to o mama w mailu metoda kopiuj wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi w H&M? Hmm to tam w ogóle są takie rzeczy?:D hehhe w takim razie muszę się wybrać:) bo mój brzunio też się ze wszystkiego wylewa, a na wadze nadal nic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam z malych:0 czy mozesz lukna na maila wyslane zy podalas mi dobre haslo i login?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z 212 sierpnia wiec moze tez w moje urodzinki sie urodzi:) dziekuje:) za komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Bykiem z maja, narzeczony to Bliźnięta z czerwca, więc może potomek będzie z końca lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piszące tu Panie i gratuluje znaleziena sie w stanie błogosławionym! 🖐️ 🌻 :) Wpadłem aby zachęcic do zapoznania się z topikiem: "Toksoplazmoza - nie lekcewazcie tego zagrożenia" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3726912&start=0 Nie trzeba czytać całości - istotne informacje i linki sa na 1-ej stronie. W razie potrzeby zapraszam do rozmowy na topiku. :) Wszystkiego dobrego! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, przyszło :) Idę pod prysznic, a potem jak wykrzesam resztki energii ze zmęczonego mózgu to wrzucę zdjęcia. Sesja wręcz boli- mam uczucie, jakby ktoś zmiął mój mózg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak same kozy ;) Ja z 31 grudnia (mama moja miała ekxtra sylwka) i mam dwie Panny w domu. Mąż z 4 a Martynia z 5 września. A teraz mały Lwek będzie ;) uwemhe sliczna z Ciebie kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mi się udało zaciążyć miesiąc później to byłyby 3 panny, a termin wypadałby na 3 września ( jeśli miałabym rególarny cykl) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkich ostatnio coś nie mam weny do pisania, na szczęście u mnie ok, był czas że bolał mnie brzuch ale odkąd przestałam się smarować oliwką to przestał, jestem prawie pewna że to z masowania brzuch był ten ból bo zaczął się jak zaczęłam smarowanie a minął jak przestałam, to raczej nie przypadek, kiedyś właśnie czytałam żeby nie masować brzucha w ciąży bo może powodować skurcze i faktycznie miałam skurczoną ostatnio macicę ogolnie to wogóle nie czuję jakbym była w ciąży, zero dolegliwości, no ale to już 13 tydzień więc najlepszy czas ciąży podobno;) a i ja jestem baran:P mam na myśli znak zodiaku, mój mąż to rybka, podobno taka para nie ma szans na szczęśliwy związek?? a nasz maluszek będzie prawdopodobnie lewkiem chyba że się pośpieszy na świat to może się na raczka załapać miło was zobaczyć:) przynajmniej niektóre z was widziałam dobrej nocy dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×