Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Pikle , dziękuję ci za radę , ale to chyba odpada, ćwiczyłam jeszcze rok temu, do zajścia w ciążę , ale to nic nie popmaga. pewnie to jakieś zwyrodnienie kręgu albo coś w tym stulu. Bałam się iść z tym do lekarza, zawsze byłam okazem zdrowia, wiesz , jak nie wiesz , że jestęś chory , to czujesz sie zdrowym, ja tak do tego podchodze . nigdy nie byłam przewrazliwiona na punkcie zdrowia i ciesze sie z tego. za krótkie to życie aby się martwic takimi drobnostkami, ale teraz wizyta u lekarza będzie konieczna.Niestety, bo nie lubie tej bieganiny po gabinetach. no i z sercem tez mam problem, byłam na obserwacji we wrześniu w szpitalu bo ekg wariowało, i okazało się , że takiego przypadku jak mój to jeszcze nie mieli: badanie wysiłkowe na bieżni ruchomej - wynik super, echo serca-wynik: brak wad w budowie serca(czyli ok.),monitorowanie doplerem-wynik : w czasie jednego skurczu przedsionki zapierdalają jak sprinterki, gdy komora zaciska sie raz to przedsionek w tym czasie 4-5 razy. i niby zyje z tym od urodzenia, nie jestem słaba, nie męczę się szybko chociąz powinnam przy czyms takim.Jestem ewenementem na skale casłego województwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny będę sobie Was podczytywać jak nie macie nic przeciwko.. ;-) termin mam na 5 września ale córcię urodziłam 2 tygodnie przed terminem więc nie wiadomo co się zdarzy. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, sprobuj;) Uwierz, żeby przewrócić się na bok, albo nawet przesunąć na łóżku kawałek dalej, rękami unosiłam sobie biodra i powolutku przewracałam się na wybrany bok - w sumie trudniej opisać, niż zrobić. Też mam rwę kulszową, czyli tzw. korzonki, ale odezwała się raz, nic w sumie z nią nie robiłam, poza wygrzaniem i przeczekaniem. Tyle że rwa to niestety oznaka zwyrodnienia - tyle przynajmniej wyczytałam w internecie. Tak jak ty mam nastawianie, że lepiej nie szukać, bo zawsze coś się znajdzie - jak na razie sprawdza się świetnie;). A poprawnie wykonany koci grzbiet jest nieinwazyjny i bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam - koci grzbiet kazali nam robić na szkole rodzenia żeby nie bolał kręgosłup tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Koliban, podzcytuj do woli, dyskutuj. Tabelkę uzupełnij ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja w miare wyspana. Wkońcu :) Myślałam, że mam juz za sobą rewelacje żoładkowe, ale niestety wczorajsza kolacja nie spodobala się dzidziusiowi ;) Ale fakt faktem, że wymioty odpuściły mi na kilka dni. Co do porodu w PL to tu mozna wypełnić forme, w ktorej podaje się powód dlaczego chcemy rodzic w innym kraju niż UK i wtedy ten poród pokrywa NHS- odpowiednik naszego NFZ-tu. Jeśli chodzi o jazde autokarem, to nigdy w życiu bym nie zdecydowała się jechać koło 20 godzin z dzieciakami, a w szczególności z noworodkiem. Lecieć można najwcześniej jak się wyrobi malemu paszport. A po za tym takie maluszki dobrze znoszą lot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Z odrobiną sceptycyzmu ale spróbuję , gdy wróci M, żeby mi pomógł w razie "w". Możecie podać namiary na fotki? agulaagula@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do opłat za gina to 3 lata temu płaciłam 40 zl za wizyte z USG za każdym razem. Dodatkowo płacilam tylko za wymazy i wszystkie badania płatne. Ciekawe ile teraz bierze :) A tu wiadomo państwówka to i bezpłatnie. Jak zobaczylam ceny prywatnego lekarza to pobladłam. Polski lekarz bierze 110F i w tym USG jest. No ale co się dziwić. Tu wszystkie uslugi są strasznie drogie, o dentyście nie wspomne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dobrze, że ja nie mam problemów z kręgosłupem. Współczuje Wam... Za to ja łatwo łapie infekcje pecherza i zapalenie nerek :( A to drugie to kaplica, funkcjonowac się nie da i bez lekarstwa sie nie obejdzie... Koliban witaj i podczytuj :) A termin masz taki jak moja córka się urodziła. Ona też się tydzień pośpieszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie dużo piszecie ;-) chyba nie nadrobię tak szybko... co by nie być anonimowa ja mam 28 lat jeszcze przez miesiąc ;-) i w kwietniu w zeszłym roku jak widać w stopce urodziłam córcię, chcieliśmy mieć drugie szybciutko z małą różnicą wieku no i udało się dopiero teraz, ale i tak rocznikowo tylko rok będzie różnicy. W poprzedniej ciąży roztyłam się jak wieloryb bo 20 kg mi przybyło i teraz startuje o 2 kg więcej niż poprzednio i nie wiem co jeszcze Wam napisać ;-)) a tabelka: NICK........T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..........MIEJSCOWOŚĆ. ..I L. DZ Kiki2342......30.07...............................Podkar p acie..........0 Jogi11.........30.07...................................Ś l ąsk...............0 monika1987..30.07..............................Śląsk/Mał opol ska.....0 Kate87........01.08...................................śl ąs kie.............0 natalka2384..02.08.................................Podka rpa cie.......0 Majka15181..04.08.......Olivier/Marika..........Glogów.. ..........0 3XMaMa.......04.08.......syn..JAŚ...................Śląs k.. ......1+1(*) Maja136.......05.08.................................Szcz e cin..........0 NiLLi ..........05.08......Weronika/Hubert.....Ostrów.Wlkp.......0 Iwoneczka....05.08..............................lubelskie...............0 GaGa_.........06.08.......p.na.c/Szymon/?.........UK.... ............1 lolcia26........06.08......Antoś/Emilka.........UK/Szczecin.........0 lamajra........11.08.................................... W -wa............0 Edusia83......12.08..............................Małopolska............0 nadiewa.......12.08.........Nadia/Erwin.......Radom................0 pikle............12.08..............................Warszawa............0 koteczek19833.13.08........Paweł/Maja....świętoszów..... .......1 dorocia1198..13.08............................Ostrów .Wlkp...........0 trójca.........13.08................................ śląskie................2 Monika........15..08 .Amelia/Aleksander.....Inowrocław............0 Marzenie1508..15.08.......Maja/Jaś..........Warszawa.... .........0 Asiaaa.........16.08.........Paweł/Zuza..........Śląsk .................0 Agula125......17.08..................................lubelskie............0 d.o.r.o.t.k.a.17.08..................................opolskie.............1 chardonnay..17.08.................................Wielkopolska........0 zuzana77.....17.08...................................kuj .pom.............0 Figlarna.......17.08...................................G d ańsk.............1 majka.84......18.08.................................Wrocław.............0 *Olusia*0502..18.08....................................Łódź................0 galaxy.........19.08...............................podkarpacie...........0 issima..........20.08..................................Pomorze.............0 Niagara78.....22.08.................................Trój miasto...........0 kropelkaaaa..23.08...................................Fra ncja.............0 aniuladoniula.24.08...................................Sztokholm...........1 ruda2828.....27.08...................................Warszawa...........0 uwemhe.......28.08...................................... gdansk............0 monika26s...28.08....................................... ...Koło ............0 ania69x2......29.08..................................... ..Łódź.............1 Zelka_86......03.09..................................... ..Lublin............0 Koliban........05.09.....................................Warszawa.........1 Karola1988....?.08.....................................Gdańsk.............0 Klaudia.P......?.08..................................... .Wrocław............? mariolaaaa....?.09...................................... ....Ełk..............0 malbertka.....?.08...................................... .Wrocław..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci mówię, co jeszcze ;) Z której części Warszawy jesteś. Szukam krajanek, ale kiepsko mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Targówka ;-) ale widzę że parę dziewczyn z warszawki jest ;-) a ty która dzielnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale metro jest ;-) Twoja lokalizacja nie jest zła, my w poprzedniej ciąży pisałyśmy z dziewczynami i była jedna z Międzylesia to to dopiero koniec świata i nigdy się nie spotkałyśmy ;-) bo nie po drodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelkaaa widzialam Twoj profil,ale jestes sliczna kobieta! jeszcze Was nie ogladalam,tylko kropelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban - serdecznie gratuluję 🌼 ja siedzę w pracy, ale dzisiaj tylko do 13, bo na 15:45 szkoła do 21. na jutrzejszy dzień czekam od miesiąca, bo mam tylko dwa egzaminy na 15 i 16 i wreszcie pośpię sobie do tej 8 :D z tym kręgosłupem to nie wiem... jak koci grzbiet nie pomaga, to może faktycznie jakaś wada, albo nerwobóle. nie mam pojęcia :( mam nadzieję, że jak pójdziesz do lekarza, to coś zaradzi. może ortopeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Justyna od Master Truck to kto? Jestes niezle zakrecona :D :D jak najbardziej pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Co do lekarza, to jak wiecie zmieniłam gina, u tego płacę 90 zł razem z usg i badaniem, a u poprzedniego 100 zł w pierwszym trymestrze ciąży razem z usg, ale co trymestr się podnosi . I poza tym bardzo się śpieszył, jak mu zadawałam pytania , to się niecierpliwił. Dziewczyny, a czy któraś z Was jest z Krakowa? Dziś mój mąż ma urodziny, dostał prezenty ale nie chce nigdzie iść, jutro pójdziemy na obiad do ulubionej restauracji. Strasznie senny dzień dziś, pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niewyspana jakoś.. Przed snem wyrzuciłam z siebie kolację i jakoś średnio mi się spało.. Mój gin bierze 100 a wizytę, jeszcze nie wiem jak się to ma do tego czy z czy bez usg.. Zobaczymy.. Choć kolejną wizytę mam u niego ale z nfz-u bo przyjmuje też w szpitalu blisko mnie. Ech nic mi się dzisiaj nie chce..Posprzątałam mieszkanie i mam dosyć wszystkiego.. Jakoś fatalnie dziś wyglądam - blada jak ściana, podkrążone oczy..masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale dzisiaj cisza... Zaraz małej daje zupkę i biorę się za smażenie racuszków :) Mniam A potem wybieramy sie do koleżanki na zabawe z jej synkiem... Podziwiam ją... Termin ma na 01.02 a jeszcze urodzinki chce wyprawić synkowi właśnie w tym dniu i ma nadzieję, że drugie dzieciątko jeszcze poczeka. Ja bym sił nie miała i bałabym się, że się na imprezie rozsypie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa no podziwiam Twoja kolezanke :) Twoja coreczka jest urocza! a w tym kapelusiku to przesłodka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania69x2 dzięki... Zdjęcie chyba z kwietnia albo z maja... Hihi angielska wiosna jest chyba bardziej cieplejsza i słoneczna niż lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za gratulacje:)) Co do mojej rodzinki to jest ok. Wszyscy z dzidzi bardzo się cieszą i do przesady dbają o mnie. Aż mnie to czasami wnerwia, bo przecież obłożnie chora nie jestem. Ale będzie to ich pierwszy wnuk (rodziców i teściów), więc im wybaczam;) 3xmama sama nie potrafię wrzucić fotek, ale jak małż będzie miał chwilę to pewnie wrzuci. issima mam pytanie, czy Tobie teraz ZUS wypłaca pensję? jeśli tak to czy oprócz L4 trzeba coś jeszcze dostarczyć do ZUSu? Ann 🌼 jesteś bardzo dzielna. Już niedługo znów zaczniecie staranka i może będzie troszkę lepiej na serduszku. Iwoneczka uczucie przecudowne!! No i wyjątkowo długo to USG trwa:) A ja bym chciała bliźniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś też myślałam, że łeeeeeeeee - za jednym kopem 2 bobaski i z głowy. ale już trochę wiem czym to pachnie. podwójną kupą;) ale przeczucie mam, nie wiem może to bardziej obawa. sie jutro okaże. 3majcie kciuki. idę wreszcie leżeć - pierwszy raz w tym tygodniu wracam do domku bezpośrednio z roboty i nie muszę nic załatwiać. normalnie taki zasuw był, nie nie ma czasu pozamiatać;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka krk- ja mieszkam obecnie w Krakowie, chodzę do gr Golańskiego z Pre Creative na Czystej, bierze 60zł za wizytę, a jesli jest na niej USG to 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×