Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja place 70 zl za usg za badanie i usg 100 ,, chociaz ja do niej non top chodze i czasami jest tak ze i za badanie i za usg wezmie 70 a nie 100 wiec to zalezy jak kto sie ceni czy patrzy tylko na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile płacicie za badania ze skierowaniem od prywatnego lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczko, trzymam kciuki. Za bliźniaki ;) Koteczku, a fuj. Ja tu z kolacją i od razu mocz. Nie mogłaś zacząć od krwi?:D Kurczę, wszystkie korzystacie z prywatnych gabinetów? Ja w sumie też, ale moja przychodnia ma podpisaną umowę z NFZ-em, więc ni płacę nic oprócz tego, co już zostało ściągnięte z pensji ślubnego (sama nie płacę żadnych składek poza podatkiem od dochodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robię badań w tej klinice, tylko w prywatnym laboratorium, bo jest taniej. Morfologia 6zł, mocz 6, glukoza 4, Hbs antygen 15zł. Innych jak na razie nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Niebyło mnie zaledwie cztery dnia, a tu już takie zaległości :( postaram się wieczorkiem wszystko nadrobić :) Witam wszystkie nowe sierpnióweczki! uwemhe Trzymam kciuki. Będzie dobrze. U mnie zarodek też bardzo późno się pokazał. Po pierwszej wizycie na usg straciłam nadzieję na dzidzię a za półtora tygodnia maleństwo miało już 8 mm. 3xMaMa Super, że już wiesz, że będzie synek :) ann81 Napewno jest Ci ciężko, ale zbaczysz już niedługo będziesz nosiła pod serduszkiem maleństwo. Koliban Ja również jestem z Targówka :) Może nawet znamy się z widzenia :) Postaram się nadrobić szybko wszystkie zaległości i skrobnę coś wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was notuje ile jest już sierpnióweczek? wcześniej widziałam sporą liste a teraz pare dni mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile czekacie na wyniki tych badan bo ja przez to ze badania prywatnie zrezygnowalam z prywatnego lekarza i przepisalam się do innego, wizyte mam dopiero 13 lutego, jeszcze w sumie mam szanse isc do tego prywatnego bo oprócz tego ze za pierwszą wizyte zaplacilam 130zł to nie miałam innych zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :D *****ania69x2🌻 To ja jestem ta od Master Trucka :) Dziś byłam na wizycie, wyniki badan bardzo dobre :) Kolejną wizyte i USG mam 20 lutego :) Ogolne samopoczucie coraz lepsze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! i znów muszę nadrobić czytanie,ale tego dużo. estem szczęśliwa, własnie wróciliśmy z mężem od lekarza (dziś była wspólna wizyta) i jesteśmy szczęśliwi mamy filmik nagrany i zdjęcia zrobilismy, tak kopał i się ruszał ,cudnie to wygląda.obie półkule mózgu rozwiniętę, sa rączki i nóżki,żołądek jednym słowem wszystko w porzadku.tylko zamiast przytyć to schudłam od wagi sprzed ciąży 0,5 kg mniej. to teraz musze troszkę więcej jeśc. pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 1987 to super , że ktoś jeszcze mieszka w Krakowie. A zastanawiałaś się już w jakim szpitalu będziesz rodzić? Bo ja na Siemiradzkiego, tam też jest mój lekarz . Widzę , że termin masz na koniec lipca, a ja na 28go sierpnia, najpierw powiedzieli, że na 23go, ale to normalne , że się przesuwa. Dziewczyny czy uwzględniacie swoich mężów, partnerów przy porodzie? Mój zdecydowanie nie chce uczestniczyć, ale do szkoły rodzienia pójdziemy razem. Może zmieni zdanie? Jakię fajnie plany na weekend macie? Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelka widziałam właśnie fotkę na naszym mailu, super wyglądasz z tym brzuszkiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, proszę Cię bardzo:) Wrzuciłam na skrzynkę swojego brzucholka;) Pokłóciłam się dziś z narzeczonym wrrr.. Jestem tak zirytowana jak chyba jeszcze nigdy.. Tzn nie tyle pokłóciłam co jakaś głupia sytuacja wyniknęła.. Podobno za dużo klnę - no klnę dużo bo mnie dużo rzeczy wkurza.. To, żeby mnie uspokoić - jaki dobry przyszły mąż, to powiedział, że nienawidzi jak klnę i wyszedł, zostawił mnie z do połowy zrobiona kawą - mam okropny problem z jej zapachem, ale zrobiłam specjalnie dla niego.. Jeszcze dzwonił jego brat i się pyta kiedy cywilny.. A co to go do cholery obchodzi.. Wszyscy się ze wszystko mieszają.. nienawidzę jak mi się ktoś pakuje z buciorami w życie.. Dzisiejszy dzień był okropny:P A jutro narzeczony przychodzi ze swoimi rodzicami,żeby poznać moich.. Chyba kolejny dzień spisany na straty:/ Czasami się zastanawiam, czy ja w ogóle chcę tego ślubu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lenka, moi znajomi sobie nie mogą wyobrazić mnie z brzuchem:) No to już teraz mam dowód na to jak z nim wyglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle (!!!:P), Ty mi się przynajmniej nie wbijesz na cywilny gdy Cię nie zaproszę, z dwójką dzieci i okropną żoną. Chciałam, żeby cywilny był tylko dla nas i świadków a widzę, że oni mi tu zjazd rodzinny zrobią.. Wiedzą o ciąży i nawet "gratuluję" nie usłyszałam, więc niech spadają na drzewo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka ale masz brzusio,fajny! i wyraznie widac ze to ciaza :) a co do klotni to ja tez sie swego czasu klocilam sie o pierdoly,tzn wtedy to nie byly pierdoly,ale z perspektywy czasu wiem ze tak musialo byc jednak nie masz sie czym martwic.teraz to sa zmiany dla Was i jeszcze nie raz bedzie spiecie,ale za to pozniej super :) jak synek byl malutki to jeszcze mielismy spiecia,pozniej nauczylsimy sie i jest super. bedzie dobrze kochana! tydzien przed slubem mialam awantii z narzeczonym :o o pierdole,ale kurka nabluznilam sie wtedy ze hej.ale widocznie musielismy sie wyszalec ;) jola ciesze sie ze z maluszkiem super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie wyszło z tym linkiem, wpiszcie w google 'miesięcznik m jak mama'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyram, ja kupiłam poprzedni i powiem,że całkiem fajna gazetka. Dużo porad, niestety też dużo reklam:P Ale ogólnie chyba warta polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam swoj profil na ansza poczte ale kuzwa cos popierniczylam i mi nie wyslalo.ale ja mam w szkicach wiadomosc,moze Wy tez bedziecie miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelko, nie mów hop. Wprawdzie nie mam żony ani dwójki dzieci, ale na wszelki wypadek nie pisz, gdzie i kiedy ta impreza się odbędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka ja rzadko tv oglądam i myślałam ze to pierwsze wydanie :)) moze kupie dla sprawdzenia i poczytki w czasie leniuchowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wyslalo :o jeju ale mam jakies zacmienie. moze to dlatego ze jestem padnieta na maksa,czuje ze mnie choroba rozklada,dziecko jeszcze nie spi.ide go polozyc.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania69x2 ju zCi wysłałam zaproszenie jestem z sosnowca :D Żelkaaaaaaaaaa jaki brzuszek juz masz hjeheh nie tylko ja :D jak milo popatrzec::DD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×