Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a ja nie wiem w ktorym jestem mc, bo według ostatniej @ to w 15 z hakiem... ale jak robie na niektorych kalkulatorach to mi wychodzi 13 z hakiem , juz też calkiem zgłupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek napsz kiedy ostatnią @ miałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila wejdź tutaj i wpisz spodziewaną datę porodu, olbiczy Ci tydzień i dzień. Co do terminów z miesiączki bardzo rzadko sie pokrywają z tymi z usg. U mnie jest dosyć duża rozbieżność, ale nie przejmuję się tym za bardzo. http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można obejrzeć te Wasze brzuszki? Jak to zrobić? Bardzo chciałabym porównać ze swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe podaj maila proszę. Kiteczek takie rozbieżności są normalne, bo niektóre kalkulatory liczą od dnia poczęcia, a niektóre od dnia zakończenia miesiączki (teoretycznie przy 28 cyklu) . Zazwyczaj przyjmuje się, że ciąża trwa 40 tygodni, tyle że faktyczny wiek ciąży jest o dwa tygodnie młodszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja jutro przed 10 mam wizyte u gina i póki co siedze jak na szpilkach, nawet cieszyć się nie potrafie dopóki nie dowiem sie co i jak z moim dzidziulem, mam nadzieje że zrobi mi usg! jak będe miała to wrzuce jutro na skrzynkę biezące i dla porównania to z 9tc. Co do zdjęc to mój S. w ogóle się nie wtrąca, ale ja sama na razie nie chce, moze jak brzuchol juz urośnie to wtedy... a za oknem u mnie wielka chlapa, padał deszcz ze śniegiem i teraz porobiła się taka breja wiec i pogoda nie sprzyja dobrym nastrojom :-( Przykro mi ruda z powodu szwagierki, pozostaje nadzieja ze lekarze znaja takie przypadki i wiedzą co robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podacie mi także maila na waszą skrzynkę ? :) :) :) ja swój też mam brzusio sfotografowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek wyszło, ze termin masz na 30.07.09, a teraz dokładnie zaczyna Ci się 16 tydzień ciąży :) Oczywiście to wszystko przy cyklu 28 dniowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piszecie dziewczyny :) fajniutkie te wasze zdjęcia na skrzynce :) postaram sie niedługo zrobic i swój brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy laski planujecie chodzic do szkoły rodzenia? czy uważacie, że to takie naturalne, że jakoś sie uda? może tylko ja wolę widzieć co mnie czeka i jak sobie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz z innej beczki... Odrazu mówię, bez urazy!!! Dziewczyny czy Wy nie zaszybko dajecie dostęp nowym sierpnióweczką do naszej skrzynki? Zostawiamy tam nasze namiary i nie zastanawiamy się komu dajemy dostęp do nich.... To takie moje przemyslenia... I uważam, ze ogól powinien dawać przyzwolenie. Tylko nie obrażajcie się. Poprostu powiedzialam to co myśle... Tam są tez moje dane wkońcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga Na skrzynce sa dane nas wszystkich. Z reguły namiary dostają dziewczyny, które już jakiś czas z nami piszą, a nie osoby, które na forumudzieliły sie jednorazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga_ ja też się nad tym zastanawiałam, bo w końcu każda coś tam umieściła. A dziewczyny po jednej wizycie proszą o hasło. Ja proponuję nowym forumowiczkom zrobić kwarantannę np. dwutygodniową i jeśli będą się regfularnie udzielać i wzbudzać zaufanie to będą miały taki dostęp jak reszta. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ja wiem "jęsli jakiś czas piszą", czyli tydzień góra... Dane wszytkich, własnie i chyba te wszystkie osoby powinny wyrażać swoje zdanie w tym temacie.... To tyle odemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka ja planuje bo kiedys chodziłam i było bardzo sympatycznie ale to było dawno temu i dobrze by było się zorientować co i jak teraz, i w sumie pamiętam że nauka oddechu pomogła mi przy porodzie bo więdząc co i jak skupiłam się na tym co trzeba i w 15min mała wyszła na świat. Szkoła rodzenia nie była w szpitalu. Teraz jeszcze sie nie dowiadywałam co i jak, nawet nie wiedziałam że można chodzic przez całą ciaże, wtedy od 6m. Na razie czekam na jutrzejsza wizyte która zadecyduje o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja sie nie sprzeciwiam :) Tak jak zaproponowałyście, dla nowych osób może być "kwarantanna". Trzeba tylko ustalić ogólne zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna tu akurat chyba nie o Ciebie bezpośrednio chodziło, ale o ogólną sytuację. Ty akurat udzielasz się u nas już od jakiegoś czasu i na pewno nie jest to tydzień tylko więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×